21.02 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Figlarz, Gudra, Maziarz, Kowalczyk, Gudra, Kowalczyk
Skład: Szydłowski, Dychus, Przyjemski, Konkel, Mikołajczyk, Młynarczyk, Jankowski, Skonieczny, Dychus, Mankiewicz
28' Tomasz Figlarz
30' Mateusz Gudra
33' Piotr Kowalczyk
36' Michał Maziarz
3' Mateusz Młynarczyk
4' Mateusz Młynarczyk
17' Grzegorz Dychus
25' Krzysztof Mikołajczyk
26' Michał Szydłowski
27' Mirosław Konkel
29' Krzysztof Mikołajczyk
34' Mirosław Konkel
40' Mirosław Konkel
Zawodnik meczu: Mateusz Młynarczyk (Dwa gole Mateusza w początkowych minutach ułożyły Hornetsom mecz. Młynarczyk był aktywny przez niemal całe 40 minut tego pojedynku.)

Bardzo ważny mecz na szczycie 1 ligi. Jego zwycięzca będzie miał nie tylko trzy punkty więcej niż konkurent do awansu ale również przewagę bezpośredniego spotkania. Przegrany skomplikuje sobie sprawę awansu a więc domyślamy się, że oba zespoły będą "gryzły parkiet" aby z tego pojedynku wyjść zwycięzko. Tuż za plecami "Szerszeni" i Brata Alberta czai się Domino.

1' Już na początku spotkania szansę na objęcie prowadzenia miał zespół The Hornets ale Brata Alberta ratuje słupek!
3' Kontra
3' (1:0) - Mateusz Młynarczyk z "dużego palca" i piłka w siatce!
4' (2:0) - Szerszenie idą za ciosem! Młynarczyk wszedł między obrońców rywali jak w masło i podwyższa prowadzenie dla swojej drużyny.
8' Piotr Kowalczyk stanął przed szansą na strzelenie kontaktowego gola lecz w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza Hornetsów.
9' Kolejna okazja Brata Alberta zmarnowana przez Kowalczyka.
13' Krzysztof Mikołajczyk marnuje idealną okazję do podwyższenia wyniku ale pudłuje stojąc dwa metry od pustej bramki.
15' - czas dla drużyny Brat Albert.
17' - żółta kartka dla Grzegorza Dychusa za utrudnianie rywalom wprowadzenia piłki do gry.
18' Po strzale Michała Maziarza, Hornetsów ratuje słupek.
19' Konkel wybija piłkę zmierzającą do pustej bramki Skoniecznego po strzale Piotra Kowalczyka.
20' Bramkarz Brata Alberta broni mocny strzał Konkela zza pola karnego.
25' (3:0) - Młynarczyk wykłada piłkę Mikołajczykowi a ten strzałem do pustej bramki podwyższa prowadzenie.
26' (4:0) - Kontra The Hornets wykończona celnym strzałem Michała Szydłowskiego.
27' - za dyskusję z arbitrem, na karę dwóch minut powędrował Mirosław Konkel.
28' - wślizg bramkarza Brata Albera za polem karnym i słuszna kartka. Zamiast Figlarza, na ławkę kar siada kapitan drużyny.
29' (5:0) - Tym razem Mikołajczyk trafia do siatki BA i mamy piątego gola dla Szerszeni.
30' (5:1) - Mateusz Gudra wykorzystuje podanie Piotra Kowalczyka.
30' - czas dla Brata Alberta.
33' (5:2) - Piotr Kowalczyk zmniejsza dystans do Hornetsów ale utykając opuszcza boisko. Oby to nie było nic poważnego.
34' (6:2) - Ale Szerszenie nie odpuszczają, Mirosław Konkel pokonuje Figlarza!
35' Drugie zagranie bramkarza The Hornets, Maciej Gurda ustawia piłkę tuż przed linią pola karnego, podaje do Artura Kowalczyka lecz ten wali prosto w mur.
36' (6:3) - Mikołajczyk wybija piłkę z pustej bramki po strzale Macieja Gudry ale dobitka Maziarza trafia do celu!
40' (7:3) - Mirosław Konkel ustala wynik spotkania!!!

The Hornets od początku spotkania kontrolowali mecze, dwa gole Młynarczyka pozwoliły im skupić się na grze z kontry. Brat Albert po tej porażce komplikuje sobie nieco sprawę awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.