21.02 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 2 )
Skład: Bzowski, Banaś, Kloczkowski, Nawrocki, Płachecki, Nowak
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Olszewski, Konopka
6' Michał Płachecki
20' Dawid Kloczkowski
23' Artur Nowak
2' Amadeusz Siwik
3' Albert Siwik
25' Amadeusz Siwik
29' Robert Konopka
Zawodnik meczu: Grzegorz Bzowski (Nie ważne jak zaczynasz - ważne jak kończysz. Grzesiek zaczął słabo, ale z biegiem minut się rozkręcał i to dzięki niemu Domino pozostawało w grze do samego końca. Na wyróżnienie zasługuje również lider ofensywy Ołbin Teamu - Amadeusz Siwik.)

W Pierwszej Lidze Ołbin Team podejmie Domino. Drużyna Roberta Konopki po dwóch porażkach z rzędu będzie chciała się odkuć i w końcu wygrać. Dawna Ekipa Banana na pewno nie będzie chciała przyglądać się poczynaniom rywali, bowiem jeżeli wygra, wtedy przedłuży swoje nikłe już szanse na awans do Superligi. Jedno jest pewne - nikt w tym meczu odpuszczać nie będzie, więc powinniśmy być świadkiem dobrego widowiska!

1' Mocny początek Ołbin Teamu- strzał Amadeusza Siwka po plecach Radosława Banasia wypada na rzut rożny. W odpowiedzi Dawid Kloczkowski i po rykoszecie mamy tylko rzut rożny.
2' (1:0) - Amadeusz Siwik mając dużo miejsca i czasu oddaje płaski strzał przy słupku, który wpada do siatki.
3' (2:0) - Pasywna postawa bramkarza Domino - Grzegorza Bzowskiego. Amadeusz Siwik uderza sprzed pola karnego i piłka po interwencji Grześka wpada do siatki. Nie wszedł dzisiaj dobrze w mecz golkiper dawnej Ekipy Banana, bowiem udeżenie Amadeusza ani nie było zbyt mocne, ani zbyt precyzyjne.
4' Dawid Kloczkowski fauszem stara się zaskoczyć Tomasza Kraszkiewicza i kapitalnie piłkę na słupek paruje bramkarz Ołbinu.
6' (2:1) - Kloczkowski zgrywa do Michała Płacheckiego, a ten potężnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans golkiperowi.
8' Techniczny strzał Amadeusza Siwika sprzed pola karnego i słupek ratuje Grzegorza Bzowskiego.
9' Marek Olszewski w indywidualnej akcji i jego strzał z bliska dobrze broni Bzowski. W odwecie Artur Nowak i po rykoszecie futbolówkę na rzut rożny paruje Tomasz Kraszkiewicz!
11' Dużo walki na boisku i tak więc mało płynna.
14' Zakręcił Amadeusz Siwik obrońcami Domino i jego mocny strzał świetnie broni Bzowski.
16' Arnold Siwik próbuje swoich sił z dystansu i po jego strzale piłka minimalnie mija słupek. Po chwili kolejne dwa mocne strzały Arnolda i dwie dobre interwencje Grzegorza Bzowskiego.
19' - Czas dla Domino.
20' (2:2) - Nawrocki z dystansu i świetnie broni Kraszkiewicz. Po chwli wrzutka Płacheckiego z rzutu rożnego i strzałem głową Kraszkiewicza zaskakuje Dawid Kloczkowski.
21' Uderzenie z rzutu wolnego Amadeusza Siwika i piłkę na raty łapie Grzegorz Bzowski. Rehabilituje się Grzesiek za słaby począek meczu.
23' (2:3) - Artur Nowak uderza z dystansu i piłka wpada do siatki. Co za obrót boiskowych wydarzeń - drużyna Domino przegrywała 0:2 i prowadzi już jedną bramką!
25' (3:3) - Długo nie trwała radość Domino. Amadeusz Siwik wykorzystuje dobre zagranie Marka Olszewskiego i pokonując Grzegorza Bzowskiego doprowadza do remisu!
27' Robert Konopka potężnie z dystansu i świetnie broni Bzowski.
29' (4:3) - Szybka kontra Ołbinu zakończona przez Roberta Konopkę. Tym samym Ołbin wychodzi na prowadzenie.
31' Radosław Banaś staje przed szansą na zdobycie gola i trafia wprost w Kraszkiewicza.
32' Marcin Kolanowski sprzed pola karnego i słupek ratuje Grzegorza Bzowskiego.
33' Szybko rozegrany rzut rożny i z bliska akcji nie zamyka Amadeusz Siwik.
34' Uderzenie Amadeusza Siwika i istnyktowanie jego mocny strzał Bzowski.
36' Amadeusz Siwik w tempo do Arnolda, a ten z bliska trafia w świetnie interweniującego Bzowskiego.
37' - Czas dla Ołbinu.
38' Rozmontowana defensywa Domino i pojedynek z Bzowskim przegrywa Arnold Siwik. Po chwili znowu Arnold i znowu świetnie broni Bzowski.
39' Olszewski przegrywa pojedynek z bramkarzem Domino.

Ołbin Team po dwóch porażkach z rzędu w końcu się przełamuje. Wcale drużynie Roberta Konopki łatwo nie było, bowiem Domino stawiło im ciężkie warunki. Tym samym debiutant jest blisko awansu do Superligi, zaś beniaminek szanse na takowy sukces praktycznie straciło. W kolejnym meczu Ołbin Team zagra z FC Barmeloną, zaś Domino podejmie The Hornets.