15.02 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
5 : 7
( 3 : 2 )
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Nycz, Rot, Nowak, Zioła, Stec
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Furmanek, Banach, Konopka
5' Mariusz Bereźnicki
15' Łukasz Nowak
21' Paweł Pustelnik
25' Łukasz Nowak
26' Łukasz Nowak
30' Paweł Nycz
37' Paweł Pustelnik
13' Michał Furmanek
13' Michał Banach
16' Marcin Kolanowski
35' Amadeusz Siwik
39' Michał Banach
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Najbardziej konkretny pod bramką Kraszkiewicza, najbardziej też aktywny - swój dobry występ okrasił zdobyciem hattricka. )

Hitowo zapowiada się starcie w 1 lidze, gdzie wicelider - Ybah Tigers podejmować będzie trzeci w stawce Ołbin Team. Kto zwycięży w tym spotkaniu ciągle będzie miał szanse na mistrzostwo. Spotkanie to będzie również pojedynkiem dwóch świetnych snajperów - Szymona Steca z "Tygrysów" i Amadeusza Siwika z Ołbinu! Kto okaże się w tym starciu lepszy? Przekonamy się już za ponad czterdzieści minut - jedno jest pewne - emocji na pewno nie zabraknie!

Początek meczu lepszy w wykonaniu Ołbin Teamu. Z dystansu uderza Amadeusz Siwik i pewnie piłkę łapie Waldemar Stec.
2' Łukasz Nowak zamyka akcje Ybahu i trafia wprost w dobrze wychodzącego Tomasza Kraskiewicza!
3' Robert Konopka prostopadle zagrywa do Amadeusza Siwika, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - fatalnie przestrzela!
5' (0:1) - Mariusz Bereźnicki rzechwytuje piłkę od obrońcy Ołbinu i wychodzi sam na sam z Kraszkiewiczem. Mariusz przed sobą tylko bramkarza - strzela przy dalszym rogu i otwiera tym samym wynik meczu!
7' Łukasz Nowak uderza z dystansu i kapitalnie po jego strzale interweniuje Tomasz Kraszkiewicz!
8' Armand Siwik zagrywa do Michała Banacha, który z bliska trafia w słupek.
9' Indywidualna akcja Amadeusza Siwika i po jego strzale świetnie nogami broni Waldemar Stec!
10' Na boisku mamy wiele twardej gry!
11' Szymon Stec idealnie zagrywa do niepilnowanego Kamila Rota, a Kamil przegrywa pojedynek z kapitalnie interweniującym Kraszkiewiczem.
12' Amadeusz Siwik uderza z dysatnsu i dobrze do boku paruje piłkę Stec.
13' (1:1) - Banach idealnie zagrywa do będącego w polu karnym Furmanka, a ten pięknym uderzeniem z woleja umieszcza piłkę w bramce obok bezradnego Waldemara Steca!
13' (2:1) - Banach przechwytuje piłkę od Nycza i będąc sam na sam nie daje żadnych szans bramkarzowi!
15' (2:2) - Po pięknej akcji i odegraniu Rota do remisu doprowadza Łukasz Nowak!
15'   - Czas dla Ołbin Teamu.
16' Amadeusz Siwik strzela z lewej flanki i nogami interweniuje Stec.
16' (3:2) - Banach uderza na bramkę i w międzyczasie tor lotu piłki zmienia Marcin Kolanowski, zaskakując tym samym golkipera "Tygrysów"!
17' Michał Banach przmierzył z dystansu i poprzeczka ratuje bramkarza rywali.
18' Stec ostro centruje w pole karne Kraszkiewicza i po drodze piłkę przecina Armand Siwik, który mógł tym samym zaskoczyć swojego bramkarza, jednak na jego szczęście ten był na posterunku!
19' Amadeusz Siwik z dystansu na raty piłkę łapie Stec!
21' (3:3) - Paweł Pustelnik strzałem z woleja w środek bramki zaskakuje Tomasza Kraszkiewicza! Mamy remis!
22' Bereźnicki staje przed szansą na gola dającego prowadzenie, ale trafia minmalnie koło słupka.
23' Mocny strzał Amadeusza Siwika z dystansu i kapitalnie piłkę nad poprzeczką przenosi Waldek Stec!
24' Świetna interwencja Kraszkiewicza po uderzeniu Pawła Nycza!
25' (3:4) - Wzorowa kontra Ybahu. Szymon Stec wygrywa przebitkę z Robertem Konopka i z prawego skrzydła idealnie zagrywa na pustaka do Łukasza Nowaka, który daje prowadzenie swojej ekipie.
26' (3:5) - Kolejny cios "Tygrysów" i znowu na listę strzelców wpisuje się Łukasz Nowak, który tym samym ustrzelił hattricka.
27' Ciągle Ołbin nie może otrząsnąć się z tego faktu, że przegrywa i mógł starcić kolejną bramkę, tyle, że Stec zamykając akcje trafił minimalnie koło słupka!
30' (3:6) - Kolejny cios przyjmuje Ołbin Team, a z bliska Tomasza Kraszkiewicza pokonuje Paweł Nycz
31' Stec przyjmuje daleką piłkę od obrońców i z prawej flanki uderza z woleja. Jego mocne uderzenie świetnie broni Kraszkiewicz!
33' Grę kreuje Ołbin, ale bije głową w mur, bowiem Ybah świetnie broni!
33' Nowak staje przed szansą na zdobycie kolejnej bramki, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z Kraszkiewiczem!
34' Rot trafia w słupek!
35' (4:6) - Amadeusz Siwik strzela sprzed pola karnego i piłka po lekkim rykoszecie wpada do siatki!
36' (4:7) - Paweł Pustelnik zamyka kolejną dobrą kontrę "Niebieskich".
37' Nowak mógł dobić rywala, ale po podaniu Steca, mając przed sobą tylko pustą bramkę - przeniósł piłkę nad poprzeczką!
37'   - Czas dla Ybah Tigers!
37' Brychcy strzela na bramkę i dobrze nogami broni Arnold Siwik.
38' Przedłużony rzut karny dla Ołbin Teamu za faul na bramkarzu - Arnoldzie Siwiku. Do piłki podchodzi jego brat - Amadeusz i trafia w poprzeczkę!
39' (5:7) - Robert Konopka wystawia piłkę Michałowi Banachowi, który trafia do pustej bramki.
Ołbin walczy, ale ciągle bije głową w mur i ciągle kapitalnie radzi sobie defensywa Ybahu!

Po bardzo emocjonującym meczu Ybah Tigers zwycięża i wskakuje na fotel lidera, będą dotychczas jedyną drużyną,  która jeszcze nie przegrała w lidze! Ołbin przegrywa drugi mecz z rzędu, powoli traci szanse na tytuł mistrzowski. Nawet sprawa miejsca na podium może się trochę pokomplikować! Jedyny pozytyw dla teamu Roberta Konopki to fakt, że przyjamniej w pojedynku snajperskim lepszy okazał się ich reprezentant - Amadeusz  Siwik. W przyszłym tygodniu Ybah w meczu na szczycie podejmie wicelidera - WrSport.pl, Ołbin Team zaś zagra z  Domino!