14.02 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 0 : 1 )
Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Konieczny, Słowiński, Karczewski, Kopeć, Wojtczak
Skład: Szydłowski, Dychus, Konkel, Jankowski, Mikołajczyk, Wysoczański, Jankowski, Skonieczny
1' Szymon Kopeć
35' Damian Karczewski
32' Paweł Jankowski
Zawodnik meczu: Tomasz Słowiński (Bramkarz WrSport.pl był najmocniejszym punktem swojej drużyny w starciu z wymagającym rywalem. Gdyby nie Tomek, to "Szerszenie" mogły schodzić z parkietu z kolejnymi, trzema punktami na koncie.)

Sobota w 1 lidze zakończy się od elektryzującego starcia wicelidera - WrSportu i czwartego zespołu - The Hornets! Do tej pory "Dziennikarze" dwukrotnie na Redeco mierzyli się z "Szerszeniami" i ani razu nie zapunktowali. Portal będzie chciał za trzecim razem przełamać złą passę, a jeżeli zmotywuje się tak bardzo jak na Ołbin Team - wtedy jest w stanie tego dokonać! Z kolei drużyna Alojzego Dychusa nie może sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów, bowiem ta może pokrzyżować ich plany mistrzowskie!

1' (0:1) -25 sekunda meczu, Szymon Kopeć oddaje strzał niemal z połowy boiska, Jędrzej Skonieczny poślizgnął się i piłka wpada do jego bramki tuż pod poprzeczką!!!
4' Tomasz Pondel uderza z dystansu ale zbyt słabo by zaskoczyć Skoniecznego.
5' Paweł Jankowski, utykając opuszcza plac gry. Oby to nie było nic poważnego.
5' Hornetsi nadziewają się na kontrę, piłkę przejmuje Karczewski i zagrywa do Kopcia, ten chciał odegrać ją do Wojtczaka ale Konkel w porę przeciął to podanie.
9' Dwie pewne interwencje Jędrzeja Skoniecznego! Bramkarz The Hornets najpierw wybronił strzał Maćka Wojtczaka a później dobitkę Tomasza Pondla.
14' Bardzo wyrównana i czasami ostra gra obu drużyn.
16' Szybka kontra WrSport zakończona strzałem Semotyuka w Alojzego Dychusa.
18' Paweł Jankowski przegrywa pojedynek z bramkarzem WrSport.pl
19' P. Jankowski zagręcił dwoma obrońcami WrSport.pl, oddał mocny strzał ale Słowińskiego wyręczył słupek.
19' - czas dla WrSport.pl
26' Potężny strzał Mateusza Jankowskiego, instynktowna interwencja Tomka Słowińskiego!!!
31' - czas dla WrSport.pl
32' (1:1)  - Mirek Konkel do Pawła Jankowskiego a ten strzałem w środek bramki pokonuje Tomka Słowińskiego.
35' (1:2) - Jędrzej Skonieczny broni strzał Tomka Pondla z dystansu ale przy dobitce Damiana Karczewskiego, z bliskiej odległości nie miał najmniejszych szans.
36' - czas dla The Hornets.
37' Tomasz Pondel odbiera piłkę wpadającemu w pole karne Konkelowi... mogło być groźnie.
38' Rzut wolny dla The Hornets przed polem karnym rywala, Konkel wali prosto w dwuosobowy mur.
40' "Szerszenie" cisną ale WrSport.pl broni się całym zespołem

WrSport.pl wygrywa bardzo ważny mecz w walce o awans do Superligi. Duży wpływ na ostateczny sukces miał kuriozalny gol Szymona Kopcia z 1 minuty tego spotkania. The Hornets pomimo świetnego startu, teraz tracą kilka punktów do czołówki a ich odrobienie może nie być łatwe.