14.02 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
5 : 3
( 1 : 1 )
Skład: Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Czeczot, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Płachecki
Skład: Angrecki, Litka, Przybysławski, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Rzepczyński
5' Kamil Leszczyński
31' Dawid Kloczkowski
37' Radosław Banaś
10' Rafał Przybysławski
22' Tomasz Angrecki
31' Rafał Przybysławski
33' Rafał Rejentowicz
38' Krzysztof Litka
Zawodnik meczu: Rafał Przybysławski (W dużym stopniu przyczynił się do wygranej swojego zespołu. Zanotował dwie bramki oraz jedną asystę.)

Obie drużyny mają inne plany na obecny sezon. Ekipa Rafała Przybysławskiego, aby utrzymać się w pierwszej lidze nie może staraić punktów z Domino, wygrana bowiem pozwoli niebieskim wydostać się ze strefy spadkowej. Dawna "Ekipa Banana", nadal ma szansę na awans o klasę wyżej, warunek jest prosty - wygrać wszystkie mecze do końca.

1' Domino rozpoczyna bez nominalnego bramkarza, ponieważ na meczu nie zjawił się ani Kacper Musialik, ani Grzegorz Bzowski. Między słupkami ujrzymy, grającego na codzień w polu - Michała Płacheckiego.
2' Od samego początku na rywala rzucli się zawodnicy Interamu, ekipa Domino ma problemy z opuszczeniem własnej połowki.
4' Dawid Kloczkowski nieczysto uderza futbolówkę i bez problemu łapię ją Marcin Wielkopolski.
5' (0-1) - Na trybunach wrzawa! Domino na prowadzenie wyprowadza Kamil Leszczyński.
7' Domino złapało odpowiedni bieg i po woli przejmuje kontrolę nad tym spotkaniem.
7' Krzysztof Litka strzałem z "dużego palca" próbował zaskoczyć Michała Płacheckiego, lecz przegrał pojedynek z goalkeeperem.
10' (1-1) - Rafał Przybysławski wykorzystuje nieporozumienie w szeregach defensywnych Domino i strzałem do pustaka doprowadza do wyrównania.
12' Michał Płachecki nogami broni strzał Rafała Przybysławskiego.
16' Za zagranie ręką tuż przed polem karnym, sędzia Adrian Miedziński dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Dawid Kloczkowski lecz trafia w mur i piłka wychodzi na aut.
18' Krzysztof Tyszkiewicz uderza piekielnie mocno z dystansu, lecz strzał o metr mija bramkę Marcina Wielkopolskiego.
19' Piłka po strzale Rafała Przybysławskiego trafia w słupek bramki Domino! Zabrakło naprawdę niewiele, aby Rafał wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie.
22' (2-1) - Tomasz Angrecki strzałem z pierwszej piłki wyprowadza Interam na prowadzenie.
24' Dawid Kloczkowski marnuje idealną okazję do wyrównania, mając przed sobą tylko bramkarza fatalnie pudłuje...
25' Kolejna zła decyzja Dawida Kloczkowskiego, który niecelnie podaje do swojego kolegi, marnując kolejną dogodną sytuację na gola.
28' Michał Przybysławski uderza na bramkę sprzed pola karnego, ale na jego nieszczęście futbolówka trafia tylko w boczną siatkę.
28' Tomasz Angrecki po raz kolejny próbuje zaskoczyć bramkarza Domino, lecz tym razem górą goalkeeper przyjezdnych.
31' (2-2) - Marcin Przedpełski zagrywa przez całe boisko do Dawida Kloczkowskiego, a ten bez namysłu uderza na bramkę i mamy wyrównanie.
31' (3-2) - Niedługo trwała radość z remisu! Rafał Przybysławski wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!
33' (4-2) - Dwójkowa akcja Rejentowicz-Przybysławski, zakończona bramką tego pierwszego.
36' Rzut wolny dla Domino, do piłki podchodzi Dawid Kloczkowski, lecz jego strzał trafia w mur i wraca do gry.
37' (4-3) - Radosław Banaś uderza bez namysłu i trafia w samo okienko bramki Marcina Wielkopolskiego.
38' (5-3) -  Krzysztof Litka zwiększa przewagę Interamu do dwóch oczek. Chyba mamy po meczu...
40' Dawid Kloczkowski będąc sam na sam z Wielkopolskim trafia wprost w bramkarza i piłka wychodzi na rzut rożny.

Interam pnie się w góre, dzięki temu zwycięstwu awansował na 7 miejsce w tabeli i w kolejnym meczu z Hectasem powalczy o bezpiecznie utrzymanie. Domino przez tą porażkę praktycznie straciło szansę na awans do Superligi, lecz póki piłka w grze wszystko jest możliwe.