14.02 godz. 17:20, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
4 : 7
( 1 : 2 )
Skład: Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Topornicki, Walczak, Pikul, Szymański
Skład: Żal, Maślak, Padziński, Kalisz
4' Przemysław Topornicki
12' Krzysztof Walczak
21' Krzysztof Walczak
31' Marcin Janik
36' Kamil Pikul
38' Krzysztof Walczak
40' Michał Guźniczak
40' Kamil Pikul
3' Marcin Żal
32' Andrzej Maślak
33' Marcin Kalisz
34' Marcin Kalisz
Zawodnik meczu: Marcin Kalisz (Autor dwóch goli i kreator gry Hectasu. Na wyróżnienie zasługują jednak wszyscy zawodnicy "Pingwinów" z bramkarzem włącznie!)

Hectas mocno osłabiony, czyżby i w tym sespole wygrały Walentynki? Ekipa Marcina Żala przybyła w zaledwie czteroosobowym składzie i to bez nominalnego bramkarza, którego między słupkami zastąpi Michał Padziński. Zawodnicy FC Barmelona z pewnością będą chcieli to wykorzystać.

3' (1:0) - Grający jednego zawodnika mniej Hectas wychodzi na prowadzenie! Długie podanie Kalisza wykorzystuje Marcin Żal!
4' (1:1) - Nieprzepisowe podanie do bramkarza Hectasu, rzut wolny pośredni dla Barmelony zakończony celnym strzałem Przemka Topornickiego.
8' FC Barmelona wygląda na bezradną chociaż rywal wciąż nie uzupełnił składu.
11' - czas dla Hectasu, który bardziej niż omówić taktykę, chce odpocząć.
12' (1:2) - Krzysztof Walczak zza pola karnego w długi róg.
13' Topornicki trafia w słupek! Dobitkę Walczaka broni Michał Padziński!
14' Szansa dla Hectasu, Marcin Kalisz przegrywa jednak pojedynek ze Zbyszkiem Guźniczakiem.
15' Niecelny strzał Kalisza.
16' Kontra Barmelony 3 na 2.... zmarnowana przez Maćka Szymańskiego, który chcąc podać do zamykającego akcję Janika trafia w ręce bramkarza Hectasu!
18' Nie wierzę w to co widzę! FC Barmelona nie potrafi wykorzystać przewagi liczebnej. Tej klasy zespół powinien roznieść w pył grającego jednego zawodnika mniej rywala.
21' (1:3) - To musiało zakończyć się golem! Trójkowa akcja Barmelony... Janik do Walczaka i piłka w siatce!
24' Kamil Pikul przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Hectasu.
26' Fantastyczna akcja Hectasu wyprowadzona przez Andrzeja Maślaka i aż szkoda, że Kaliszowi nie wyszedł strzał i piłka minęła bramkę Guźniczaka.
31' (1:4) - Prostopadłe podanie Michała Guźniczaka w pole karne, stojący tuż przed bramkarzem Hectasu Marcin Janik, piętką skierował piłkę do bramki.
32' (2:4) - Szybka kontra Hectasu, Kalisz do Andrzeja Maślaka i Z.Guźniczak bez szans!
32' - czas dla Hectasu
33' (3:4) - Marcin Kalisz już prawie leżąc wcisnął piłkę do bramki Barmelony!!!! Cały zespół "Pingwinów" a raczej obecna czwórka... zasługuje na ogromne brawa!!!
34' (4:4) - Guźniczak broni sam na sam z Kaliszem ale po chwili napastnik Hectasu oddaje fenomenalny strzał z lewej nogi w długi róg i to w samo okno!!!! Piękny gol!
36' (4:5) - Podanie Topornickiego na gola zamienia Pikul, barmelona czuje się podrażniona!
38' Przemek Topornicki uderza z dystansu lecz trafia prosto w ręce bramkarza rywali.
38' (4:6) - Marcin Walczak strzela bardzo ważnego gola dla Barmelony! Chyba nie będzie sensacyjnego wyniku.
40' - żółta kartka dla Michała Guźniczaka za faul na Maślaku
40' (4:7) - Pikul ustala wynik meczu. Brawa dla Hectasu, który stawił czoła tak mocnemu rywalowi grając w osłabieniu jednego zawodnika przez całe 40 minut.

Hectas zagrał dziś bardzo mądrze i dzięki temu, że potrafili oszczędzać siły prowadzili bardzo wyrównaną walkę z faworyzowanym rywalem. Niestety na sprawienie wielkiej niespodzianki ekipie Marcina Żala zabrakło sił i tego aby mecz skończył się kilka minut wcześniej. FC Barmelona powinna się dziś wstydzić i zastanowić nad kolejnym meczem bo z taką formą Michałków nie pokona.