01.02 godz. 17:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
6 : 4
( 3 : 1 )
Skład: Bogusz, Komorowicz, Bogdaszewski, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Jaworski, Wojtasik
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Nycz, Rot, Nowak, Zioła, Stec
2' Robert Olejniczak
6' Robert Olejniczak
31' Adrian Jaworski
33' Artur Komorowicz
38' Włodzimierz Styczyński
1' Łukasz Nowak
4' Łukasz Nowak
11' Łukasz Nowak
27' Paweł Pustelnik
29' Łukasz Nowak
40' Tomasz Falisz
Zawodnik meczu: Łukasz Nowak (Prawdziwy lis pola karnego, wykorzystał praktycznie każdą swoją okazję do zdobycia bramki, Mecz zakończył z na koncie.)

Michałki czeka bardzo ciężki bój o ligowe punkty, po przeciwnej stronie zameluduje się trzeci w tabeli Ybah Tigers. Jedni i drudzy w piłkę grać potrafią, czeka nas bardzo ciekawa konfrontacja. Michałki jeżeli przegrają bardzo mocno skomplikują sobie sytuację, dodać trzeba, że ta i tak jest już dość kiepska.

1' (1:0) - Szybka kontra Ybah, Szymon Stec z bocznego sektora zagrywa w pole karne Michałków, nadbiegający Łukasz Nowak strzałem pod poprzeczkę ulokował piłkę w siatce.
2' (1:1) - Błyskawiczna odpowiedź Michałków, Robert Olejniczak strzela płasko po ziemi, piłka wpada obok zaskoczonego bramkarza.
4' (2:1) - Łukasz Nowak wykorzystuje podanie w pole karne Pawła Pustelnika, z dwóch metrów trafia obok Bogusza.
6' - Niesportowe zachowanie Olejniczaka na ławce rezerwowych, arbiter Baraniecki słusznie ukarał gracza Michałków żółtą kartką.
8' Udana interwencja między słupkami Adama Bogusza, sparował piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu Szymona Steca.
10' Rzut wolny dla Michałków, Olejniczak zagrywa do Schmidta, Konrad strzela, piłka odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.
11' (3:1) - Skuteczna akcja Ybah, Stec wykłada Nowakowi, Łukasz kompletuje hat-trika.
13' Podanie z głębi pola Bogdaszewskiego do Jaworskiego, Adrian strzela z głowy, piłka przelatuje nad poprzeczką.
15' Szybka kontra Michałków, krótka wymiana podań między Schmidtem a Komorowiczem, ten pierwszy wpada w pole karne oddając mocny strzał po ziemi, golkiper wybija piłkę nogami na rzut rożny.
16' Kolejna okazja dla Michałków, Wojtasik strzal z fałsza po długim rogu, piłka o centrymetry minęla lewy słupek bramki.
17' Ybah wychodzi z kontrą 2 na 1, Stec zagrywa do Nowaka, akcję przerywa wychodzący z bramki Adam Bogusz.
18' Strata Michałków w środkowej strefie boiska, Paweł Nycz wychodzi sam na sam z Adamem Boguszem i przegrywa ten pojedynek, po chwyli kolejna udana interwencja golkipera Michałków,tym razem wychodzi obronną ręką z pojedynku sam na sam z Bereźnickim.
19' Dobra akcja Michałków, Wojtasik zagrywa do Styczyńskiego, Włodek wyczekał i zagrał do nadbiegającego Bogdaszewskiego, Paweł zbyt mocno odchylił się, piłka przeleciała nad poprzeczką.
23' Darek Wojtasik próbuje pokonać stojącego między słupkami Waldemara Steca strzałem z dystansu, górą z tego pojedynku wyszedł golkipe Ybah.
25' Michałki w natarciu, brakuje precyzji przy wykończeniu akcji podbramkowej.
27' (4:1) -Kontra Ybah, Paweł Pustelnik wychodzi sam na sam i pakuje piłkę tuż przy słupku.
29' (5:1) - Indywiudalna akcja Łukasz Nowaka, wychodzi sam na sam i z zimną krwią posyła piłkę w długi róg.
31' (5:2) - Komorowicz strzela zza pola karnego, Stec paruje piłkę w boczny sektor prosto pod nogi Jaworskiego, Adrian pakuje piłkę do siatki rywala.
32' - Czas dla Ybah Tigers.
33' (5:3) - Styczyński zagrywa do Komorowicza, Arutr z okolicy drugiego metra trafia do siatki rywala.
34' Kontra Ybah, Pustelnik zagrywa do pustej bramki Nyczowi, Paweł nie trafia w światło bramki.
36' - Czas dla Michałków.
37' Kamil Rot strzela z bocznego sektora boiska, Bogusz nogami wybija piłkę.
38' (5:4) - Kontra Michałków, Jaworski zagrywa do Styczyńskiego, Włodek nie zmarnował okazji do zdobycia bramki.
40' (6:4) - Michałki wycofały bramkarza, to kosztowało ich utratą bramki, strzałem z własnej połowy bramkę zdobył Tomasz Falisz.
40' - Tomasz Falisz za faul ukarany został żółtą kartką.

Ybah potwierdził, że jest bardzo mocny w tym sezonie, trzy oczka pozwoliły podopiecznym Kamila Rota umocnić się w czołówce Pierwszej Ligi i nadal walczyć o Superligę. W następnym spotkaniu Ybah Tigers zagra w meczu na szczycie z Ołbin Team, Michałki w meczu o życie podejmie Brata Alberta.