01.02 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Furmanek, Banach, Olszewski, Konopka
Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Fabisz, Słowiński, Karczewski, Kopeć, Gruszka
7' Michał Banach
14' Armand Siwik
21' Michał Banach
23' Marcin Kolanowski
24' Michał Banach
28' Marek Olszewski
29' Amadeusz Siwik
31' Armand Siwik
5' Dawid Fabisz
12' Szymon Kopeć
13' Andriy Semotyuk
17' Dawid Fabisz
19' Tomasz Pondel
20' Szymon Kopeć
20' Tomasz Pondel
22' Damian Karczewski
25' Szymon Kopeć
27' Bartosz Fiedler
31' Andriy Semotyuk
32' Dawid Fabisz
35' Dawid Fabisz
Zawodnik meczu: Dawid Fabisz (Bardzo skuteczny w ataku, ciągnął grę swojego zespołu, na wyróżnienie zasłu guje również Szymon Kopeć.)
Ogromna szansa przed zawodnikami WrSport.pl, ewentualne zwycięstwo przybliży ich do czołówki Ligi i pozwoli na dalszą walkę o Superligę. Ołbin Team jeszcze w tym sezonie nie przegrał, czy Pondel i spółka dadzą radę zwyciężyć ? Odpowiedź poznany za czterdzieści minut.

3' Groźna kontra Ołbin Team, Banach zagrywa do Konopki, Robert strzela i jego strzał blokuje Fiedler.
5' (1:0) - WrSport.pl obejmuje prowadzenie, Dawid Fabisz wykorzystuje podanie Tomasza Pondla i strzałem z bocznego sektora trafia w długi róg.
7' - Za rozpoczęcie gry bez gwizdka kartkę otrzymuje Michał Banach.
10' Trawa oblężenie bramki WrSport.pl, jak narazie defensywa radzi sobie bez zarzutu i wychodzi obronną ręką z opresji.
11' - Czas dla WrSport.pl
12' (2:0) - Szymon Kopeć podwyższa prowadzenie, pewny strzał w długi róg.
13' (3:0) - Ołbin Team nie spodziewał się takiego przebiegu spotkania, Andrzej Semotyuk trafia w środek bramki.
14' - Za rozpoczęcie gry bez gwizdka żółtą kartkę otrzymuje Armand Siwik.
15' - Czas dla Ołbin Team
16' Ołbin Team nie wykorzystuje okazji do zdobycia bramki, fatalnie uderzył Amadeusz Siwik.
17' (4:0) - Dawid Fabisz podwyższa prowadzenie, pewny strzał w długi róg.
19' (5:0) -  Kontra WrSport.pl 2 na 1, Semotyuk zagrywa do Pondela, Tomek trafia do pustej bramki.
20' (6:0) - Kopeć rozkłada rywali na łopatki, WrSport.pl dość sensacyjnie prowadzą z liderem.
20' (7:0) - Kontra WrSport.pl. Tomek Pondel kładzie bramkarza i trafia do pustej bramki.
21' (7:1) - Pewny strzał zza pola karnego Michała Banacha, piłka odbija się od słupka i wpada do siatki.
22' - Za przeszkadzanie w rozpoczęciu gry żółtą kartkę otrzymuje Dawid Karczewski.
23' (7:2) - Marcin Kolanowski i jego drużyna wykorzystuje grę w przewadzę i zminiejsza dystans do rywala.
24' - Faul i druga żółta kartka dla Michała Banacha, to koniec gry dla tego zawodnika.
25' (8:2) - Szymon Kopeć trafia do siatki rywali i kompletuje tym samy hat-trika.
27' - Za faul na Amadeuszu Siwiku kartkę otrzymuje Bartosz Fiedler.
28' - Marek Olszewski powstrzymuje nieprzepisowo wychodzącego sam na napastnika WrSport.pl i otrzymuje słusznie czerwoną kartkę.
29' (8:3) - Amadeusz Siwik zmiejsza dystans do rywala.
31' (9:3) - Semotyuk trafia do siatki rywali po raz kolejny w tym meczu.
31' - Druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Armanda Siwika.
32' (10:3) - Dawid Fabisz niszczy rywala, to jest dramat zespołu Ołbin Team.
35'   (11:3) - Fabisz w dzisiejszym dniu prezentuje się wybornie w sytuacji sam na sam trafił do siatki rywala.

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał. WrSport.pl zdeklasowało rywala. Taki wynik sprawił,że gra o mistrzostwo pierwszej ligi nabiera rumieńców. W następnym meczu Ołbin Team zagra z Ybah Tigers, WrSport.pl uniesiony dobrą grą w ostatnim czasie podejmnie The Hornets.