01.02 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
3 : 6
( 0 : 2 )
Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Głodek, Mońko, Szczurek, Gawron, Masztalerz, Majka
Skład: Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Topornicki, Pikul, Szymański
13' Krzysztof Szczurek
14' Kamil Mońko
23' Krzysztof Szczurek
24' Kamil Mońko
27' Piotr Szczurek
30' Marek Gawron
36' Kamil Pikul
37' Marcin Janik
38' Kamil Pikul
Zawodnik meczu: Krzysztof Szczurek (Strzelił dwie ważne bramki, często włączał się do akcji ofensywnych swojego zespołu, zaliczając asysty.)

Mecz o sześć punktów, jedni i drudzy znajdują się w dolnych rejonach tabeli Pierwszej Ligi, widmo spadku jest jak najbardziej realne. Zwycięzca tego pojedynku zrobi milowy krok w kierunku utrzymania na zapleczu Superligi.

4' Podwójne zagranie do bramkarza, Geostandard w opałach, niesety Guźniczak z Janikiem fatalnie to rozegrali.
5' Michał Guźniczak strzela z bocznego sektora, piłka odbija się od słupka i wychodzi poza pole gry, od bramki rozpocznie Masztalerz.
7' Długie podanie z własnej połowy do stojącego w polu karnym rywali Piotra Szczurka, napastnik przyjmuje piłkę lecz sto'jący między słupkami Zbigniew Guźniczak wyciąga mu piłkę z pod nóg.
9' Janik strzela z dużego palca, Masztalerz pewnie chwyta futbolówkę.
12' Próba strzału z bocznego sektora boiska w wykonaniu Marka Gawrona, Guźniczak odprowdził piłkę wzrokiem za linię bramkową.
13' (0:1) - Strzał z dystansu Krzyśka Szczurka, piłka wpada tuż przy słupku.
14' (0:2) - Szybka kontra Geostandard 2 na 1, Kamil Mońko zdecydował się na strzał tuż za linią pola karnego, piłka wpada pod brzuchem bramkarza do siatki Barmelony.
16' Daleki wyrzut Masztalerza do Krzyśka Szczurka, napastnik obraca się z piłką i trafia prosto w bramkarza.
17' FC Barmelona nie może znaleść recepty na szczelną defensywę rywali, popełniają zbyt dużo błędów w ofensywie.
19' Groźnie uderzenie Mońko z bocznego sektora boiska, Guźniczak dość pewnie chwyta futbolówkę.
22' Uderzenie z dużego palca prawie z połowy boiska Marcina Zwierzyńskiego, piłka poszybowała nad poprzeczką.
23' (0:3) - Skutecznie rozegrany rzut z autu, Mariusz Szczurek zagrywa do syna Krzyśka Szczurka, napastnik uderza z pierwszej piłki i trafia do siatki rywala.
24' (0:4) - Kamil Mońko wychodzi sam na sam i znajduje receptę na pokonanie Guźniczaka.
26' Podanie z głebi pola do Kamila Pikula, obrońca wychodzi sam na sam i próbuje przelobować Masztalerza, niestety piłka odbiła się od słupka i wychodzi w pole gry.
27' (0:5) - Mariusz Szczurek strzela na bramkę, piłkę w boczny sektor wybija Guźniczak, dobitka Piotra Szczurka ląduje w siatce FC Barmelony.
28' Piłka po strzale z dystanu Marka Gawrona ląduje na poprzeczce.
30' (0:6) -Szybka kontra Geostandard Wrocław, Krzysiek Szczurek zagrywa do Marka Gawrona, napastnik pewnym strzałem umieszcza piłkę pod poprzeczkę.
33' Nieudana akcja ofensywna Geostandard, Krzysiek Szczurek strzela zza pola karnego, piłka przeleciała obok słupka.
34' Zamieszanie pod bramką Masztalerza, Janik obraca się z piłkę i trafia prosto w nogi blokującego Piotra Szczurka.
35' Niewykorzystana sytuacja sam na sam Kamila Mońko, trafił w nogi Guźniczaka.
36' (1:6) - Kamil Pikul strzela zza pola karnego, piłka odbija się od Masztalerza i wpada do siatki.
37' (2:6) - FC Barmelona zmniejsza dystans do rywala, piłkę z najbliższej odległości do pustej bramki pakuje Marcin Janik.
38' (3:6) - Ekipa Janika mocno przycisnęła w końcówce spotkania, Kamil Pikul minął dwóch rywali, wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Masztalerza.
38' - Czas dla Geostandard Wrocław.
39' Trwa rozpaczliwa pogoń zawodników FC Barmelony, chyba jest jednak za późno na odwrócenie losów spotkania.

Geostandard Wrocław wygrywając ten mecz wydostał się z strefy spadkowej, jest to kolejna wygrana która bardzo cieszy. FC Barmelona przebudziła się dopiero na koniec, niestety gra się czterdzieści minut. W następnym meczu podopieczni Szczurka i FC Barmelona  podejmą ostatni w tabeli Hectas.

Krzysztof Szczurek (Geostandard Wrocław)