01.02 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 0 )
Skład: Kulesza, Żal, Walczak, Maślak, Maślak, Zaborski, Kalisz
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Kloczkowski, Przedpełski, Nowak, Mikiciński
15' Artur Nowak
18' Mateusz Mikiciński
29' Radosław Banaś
32' Kamil Leszczyński
37' Dawid Kloczkowski
38' Dawid Kloczkowski
Zawodnik meczu: Dawid Kloczkowski (Autor dwóch trafień, najbarwniejsza postać na boisko, siał postrach wsród defensorów Hectas.)

Dość sensacyjna pozycja zespołu Hectas, ostatnie miejsce w tabeli chluby nie przynosi, dziś zespół postara się punkty, które pozwolą odbić się od dna ligowej tabeli i powalczyć o utrzymanie. Zadanie wydaje się dość trudne, na parkiecie zabraknie najlepszego zawodnika Dudka oraz nominalnego bramkarza Przybylskiego.

3' Strzał z dystansu Maślaka, Bzowski na raty broni chwyta futbolówkę.
5' Trwa oblężenie bramki Hectasu, Tyszkiewicz z dystansu, posłał piłkę Panu Bogu w okno.
7' Rzut wolny dla Hectasu z bocznego sektora boiska, Tomek Maślak strzela, piłka powędrowała obok bramki.
9' Płaski strzał z odległości ósmego metra, Kalisz zmusił do interwencji golkipera, Bzowski wyszedł z opresji.
11' Szybka kontra Domino, zamieszanie pod bramką Zaborskiego nie potrafił wykorzystać Tyszkiewicz.
13' Domino stara się rozgrywać piłkę na połowie rywala, zagranie piłki do Leszczyńskiego, napastnik zbyt mocno odchylił się i piłka po jego strzale powędrowała nad poprzeczką.
15' (1:0) - Domino wychodzina prowadzenie, Artur Nowak strzela zza pola karnego, piłka odbija się od rąk bramkarza i wpada do siatki. Dość szcześliwe trafienie.
18' (2:0) - Indywidualna akcja Mateusza Mikicińskiego, minął obrońcę, położył golkipera i na wślizgu wpakował piłkę do siatki, napastnika Domino próbował powstrzymać jeszcze powracający Kulesza, niestety jego interwecja zakończyła się fiaskiem.
23' Na parkiecie trwa dominacja Domino, ekipa Marcina Żala nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu i przeciwskawić się przeciwnikowi.
25' Indywidualna akcja prawym skrzydłem Andrzeja Maślaka, strzał oraz dobitka nie znalazła drogi do bramki.
27' Rzut karny dla Domino, wślizg w polu karnym obrońcy Hectasu, do piłki podchodzi Artur Nowak i fatalnie spudłował.
29' (3:0) - Domino podwyższa prowadzenie, Kloczkowski zagrywa wzdłuż lini, dobre podanie wykorzystuje Radosław Banaś, skutecznie zamknął całą akcję.
31' Nawrocki strzela z dystansu, piłka przeleciała obok słupka.
32' - Przerwanie korzystnej sytuacji do zdobycia bramki, żółtą kartkę otrzymuje Kamil Leszczyński.
33' Hectas próbuje lecz bezskutecznie, brakuje precyzji w wykończeniu akcji podbramkowej.
34' Kontra Domino, 2 na 1, Przedpełski zagrywa do Banasia, niestety Radek zbyt długo zwlekał i całą akcję przerwał wychodzący z bramki Rafał Zaborski.
36' Kloczkowski wpada w pole karne, strzela....piłka przeleciała obok słupka.
37' (4:0) - Kontra Domino, podanie Przedpełskiego wykorzystuje Kloczkowski.
38' (5:0) - Dawid Kloczkowski trafia do pustej bramki po asyście Marcina Przedpełskiego.
39' Pełna dominacja zespołu Domino, Tyszkiewicz próbował podwyższyć prowadzenie, piłka odbiła się od słupka i wyszła poza pole gry.

Domino zdemolowało osłabiony kadrowo zespół Hectasu, trzy oczka sprawiły, że zespół wspiął się w górne regiony tabeli. Hectas musi wziąść się w garść, spadek jest bardzo realny, aby go uniknąć trzeba będzie w następnym meczu pokonać FC Barmelonę , Domino zagra z odradzającym się Interamem.