31.01 godz. 21:30, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
1 : 3
( 0 : 2 )
Skład: Angrecki, Litka, Przybysławski, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Wyszumirski, Rzepczyński
Skład: Figlarz, Szal, Gudra, Kowalczyk, Biel, Pawłuszko, Szuper, Gudra
12' Piotr Wyszumirski
14' Rafał Rejentowicz
25' Piotr Wyszumirski
39' Rafał Rejentowicz
19' Artur Kowalczyk
26' Krzysztof Pawłuszko
Zawodnik meczu: Rafał Rejentowicz (Chociaż Rafał zmarnował dwie 100% sytuacje to robił najwięcej zamieszania pod bramką rywali. Zdobył dwie bardzo ważne bramki.)

Wielki szlagier drużyn, których historia sięga jeszcze rozgrywek amatorskich organizowanych przez Piotra Mireckiego. Oba zespoły zawodzą jednak w tym sezonie. Interam z tylko jednym punktem na koncie spoczywa na dnie ligowej tabeli. Brat Albert, który w konkurencyjnych rozgrywkach był zawsze jednym z faworytów, w czterech spotkaniach zgromadził tylko sześć punktów.

6' Kontra Interamu, Maciej Gudra przecina jednak podanie Angreckiego do Rzepczyńskiego.
10' Jakże inny mecz niż ten sprzed 10 minut gdzie Car-Zone mierzył się z Kantorem HIT. Kilka niecelnych strzałów z dystansu po obu stronach.
12' (0:1) - Mamy pierwszego gola w tym meczu. Piotr Wyszumirski nie daje szans bramkarzowi Brata Alberta.
14' (0:2) - Ależ piękny gol Rejentowicza, który otrzymał podanie od Wyszumirskiego, z rzutu wolnego. Rafał przymierzył tuż przy prawym słupku.
16' - Brat Albert prosi o czas.
19' - żółta kartka dla Artura Kowalczyka za faul na Rafała Rejentowiczów
20' Co za okazja dla Interamu! Rejentowicz najpierw trafia w poprzeczkę a następnie mając przed sobą pustą bramkę, z dwóch metrów trafia w słupek!
23' Bramkarz Interamu broni dwa strzały Rafała Biela!
24' Michał Przybysławski traca piłkę gową, Figlarz broni!
25' - Wyszumirski Piotr odesłany na karę 2 minut za uniemożliwienie wprowadzenia piłki do gry.
26' (1:2) - Kontaktowy gola dla Brata Alberta! Krzysztof Pawłuszko strzałem w długi róg pokonuje Marcina Wielkopolskiego.
33' - Brat Albert znów prosi o czas.
39' (1:3) - Rafał Rejentowicz podwyższa prowadzenie dla Interamu i jest już chyba "po meczu".
40' Rejentowicz marnuje okazję na hattricka trafiając w słupek!

Brat Albert odnotowuje kolejną porażkę w tym sezonie co jest sporym rozczarowaniem. Interam odbija się od dna i opuszcza strefę spadkową.