25.01 godz. 16:30, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
6 : 2
( 2 : 0 )
Skład: Szydłowski, Madej, Dychus, Przyjemski, Konkel, Jankowski, Młynarczyk, Jankowski, Skonieczny, Godzwon, Głowiński, Dychus, Myka
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Kolanowski, Furmanek, Banach, Olszewski, Konopka, Konopka
4' Michał Szydłowski
19' Mateusz Młynarczyk
22' Mirosław Konkel
33' Mirosław Konkel
11' Tomasz Kraszkiewicz
14' Amadeusz Siwik (Rzut karny przedłużony)
20' Amadeusz Siwik
25' Michał Banach
28' Marek Olszewski
34' Amadeusz Siwik
39' Marek Olszewski (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Michał Banach (Pracowity w defensywie i bardzo skuteczny w ofensywie, główny aktor na parkiecie, od jego postawy uzależnione są dobre wyniku Ołbin Team. )

Spotkanie to będzie kluczowe w kwestii mistrzostwa. Kto wygra to na pewno przybliży się do zdobycia tytułu. Fantastyczne indywidualności - Amadeusz Siwik czy Michał Banach, a może świetnie zgrany kolektyw "Szerszeni"? Zobaczymy co będzie bardziej skuteczne. Jedno jest pewne - będzie się działo!

2' Chwila przerywy, w starciu z Banachem ucierpiał golkipe The Hornets Skonieczny.
3' Okazja przed Młynarczykiem, piłka po jego strzale poszybowała wysoko nad poprzeczką.
4' - Żółta kartka dla Szydłowskiego za przeszkadzanie w rozpoczęciu gry.
7' Strzał z dystansu Jankowskiego, stojący między słupkami Kraszkiewicz z wielkim trudem chwyta futbolówkę.
9' Sporo walki na parkiecie, Szerszenie notują już piąte przewinienie.
10' Strzał zza pola karnego Michała Banacha, piłka przeleciała obok bramki.
11' - Za Faul zza polem karnym żółtą kartką ukarany został Tomasz Kraszkiewicz.
12' Rzut wolny dla Szerszeni, Myka strzela obok bramki.
14'  (1:0) - Szóste przewinienie Szerszeni, rzut karny przedłużony, do piłki podchodzi Amadeusz Siwik, pewny strzał tuż przy słupku.
15' Piąte przewinienie Ołbin Team, bardzo ostro grają jedni i drudzy.
16' Podanie z głębi pola do Banacha, Michał wychodzi na dobrą pozycję strzelecką, próba bardzo nieudana, od bramki rozpocznie Skonieczny.
17' Trochę bezsensowny strzał z własnej połowy Głowińskiego, piłka o ....kilka metrów przeleciała obok bramki.
18' Szóste przewinienie Ołbin Team, rzut karny przedłużony nie wykorzystuje Paweł Jankowski.
19' - Kolejne przewinienie Szerszeni, rzut karny przedłużony, za dyskusje z sędzią Baranieckim słuszną kartkę otrzymuje Mateusz Młynarczyk, rzutu karnego nie wykorzystuje Michał Banach, jego intencje wyczuł Jędrzej Skonieczny.
20'  (2:0) - Ołbin Team podwyższa prowadzenie, Amadeusz Siwik zachował się najprzytomniej w polu karnym i dobił strzał kolegi z zespołu.
22'  (2:1) -Szerszenie w natarciu, zamknęli rywala na ich połowie, szybkie podania, Myka do Młynarczyka ten wzdłuż pola karnego i całą akcję zamknął Mirosław Konkel.
25'  (3:1) - Ołbin Team podwyższa prowadzenie, podanie Amadeusza Siwika na bramkę zamienił Michał Banach.
26' Szybka kontra Ołbin Team, Banach zdecydował się na strzał, Skonieczny odprowadził piłkę wzrokiem.
28'  (4:1) - Marek Olszewski podwyższa prowadzenie, Ołbin Team jest bardzo blisko zgarnięcia kompletu oczek.
29' - Czas dla The Hornets.
31' Udana interwencja w obronie Amadeusza Siwika, w ostatniej chwili ubiegł Mykę i wybił piłkę na rzut rożny.
32' Kraszkiewicz wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożyn po strzale zza pola karnego Jakuba Myki.
33'  (4:2) - Mikołajczyk zagrywa w pole karne z rzutu rożnego, Mirosław Konkel płaskim strzałem po ziemi trafia do siatki rywala.
34'  (5:2) - Kontra Ołbin Team, Armand Siwik pomknął lewą stroną i zagrał wzdłuż pola karnego do brata Amadeusza, najlepszy strzelec zespołu ze stoickim spokojem pakuje piłkę do pustej bramki.
37' Banach popędził prawą stroną, wpada w pole karne i trafia w boczną siatkę.
38' Piąte przewinienie Szerszeni, ostro grają podopieczni Alojzego Dychusa.
39'  (6:2) - Rzut karny przedłużony wykorzystuje Marek Olszewski.

Bardzo dobry mecz, wysoki poziom i gradka emocji, jedni i drudzy potwierdzili, że są faworytem do wygrania pierwszej ligi. Ołbin Team zgarnął ważne trzy oczka. W następnym meczu Szerszenie i Ołbin Team zagrają z WrSport.pl.