Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Fabisz, Myroniec, Słowiński, Kopeć, Gruszka
Skład: Bogusz, Kazimierczak, Komorowicz, Bogdaszewski, Olejniczak, Schmidt, Jaworski, Wojtasik
21' Dawid Fabisz
31' Dawid Fabisz
39' Bogdan Myroniec
40' Dawid Fabisz
30' Paweł Bogdaszewski
31' Adam Bogusz
32' Artur Komorowicz
38' Dariusz Wojtasik
Zawodnik meczu: Dawid Fabisz (Najgroźniejszy pod bramką rywala. Ustrzelił hattricka, w tym zdobył w samej końcówce gola na wagę 3 punktów! )

W spotkaniu 1 ligi WrSport.pl podejmie Michałków. Zespół Roberta Olejniczaka grał wczoraj i przegrał 2:5 z Domino, teraz będzie chciał wziąć odwet na "Dziennikarzach" i powalczyć o kolejne punkty. WrS wydaje się faworytem tego spotkania, ale już raz się z tej roli nie wywiązał.

2' Szybki mecz z obu stron. Najpierw Dariusz Wojtasik przegrywa pojedynek jeden na jeden z Tomaszem Słowińskim. Po chwili Andrzej Semotyuk zamyka akcje Bartosza Fiedlera i świetnie nogami broni Kondrad Schmidt!
3' Ostra centra Dawida Fabisza w pole karne, ale akcji nie zamyka Semotyuk.
3' Tomasz Pondel w tempo do Fabisza, a ten końcem buta strzela minimalnie koło słupka.
4' Adam Bogusz dostaje dłuższą piłkę za plecy obrońców i przegrywa pojedynek ze Słowińskim.
5' Bogdaszewski zamyka akcje i strzela wysoko nad poprzeczką.
6' Kopeć w tempo do Fabisza, a ten przegrywa pojedynek ze Schmidtem. Po chwili znowu Kopeć do Fabisza i znowu Schmidt. Kolejny strzał Dawida i kolejna udana interwencja Schmidta, który jest dzisiaj w bardzo dobrej formie.
7' Strata Tomka Pondla przed własnym polem karnym i Dariusz Wojtasik strzela mocno z "dużego palca" - na rzut rożny instynktownie Słowiński.
8' (0:1) - Szybka kontra WrS-u. Kopeć do Gruszki, ten trafia w bramkarza, ale do dobitki podchodzi Kopeć i już się nie myli, otwierając tym samym wynik tego meczu.
9' Po chwili znowu szansa Fabisza i znowu Schmidt. Napór WrS-u - Fiedler zablokowany, Fabisz w bramkarza.
11' Rozklepana defensywa WrS-u i kapitalnie pojedynek ze Olejniczakiem wygrywa Słowiński.
12' Po chwili kontra "Połączonych Piłką" - T.Pondel strzela, ale świetnie Schmidt.
13' (0:2) - Kopeć sprzed pola karnego i piłkę przed siebie wypluwa Schmidt. Do tej dobiega Fiedler i podwyższa prowadzenie WrS-u.
14' Kamierczak zamyka akcje Michałków i trafia w poprzeczkę.
15' Kopeć sprzed pola karnego, ale trafia koło słupka.
17' Rzut wolny dla Michałków i fatalnie rozegrany.
18'   - Czas dla Michałków.
18' Kopeć z dystansu, ale wprost w ręce Schmidta.
19' Fabisz przejmuje piłkę od obrońcy "Pomarańczowych", mija bramkarza, ale zbytnio wyrzucony w bok - trafia wprost w niego.
20' Fabisz z ostrego konta i minimalnie koło słupka.
21' (0:3) - Dalekie wyjście Schmidta, który uprzedza Fabisza wybijając piłkę. Ta trafia wprost pod nogi Fiedlera, który odgrywa do lepiej ustawionego Fabisza , a ten bez problemów umieszcza futbolówkę w pustej bramce.
22' Kapitalna parada Słowińskiego po strzale Bogdaszewskiego.
23' Głupia strata Fabisza i szybka kontra Michałków. Takową zamyka Komorowicz, ale strzałem głową przenosi piłkę nad poprzeczką.
24' T.Pondel w indywidualnym rajdzie, wbiega w pole karne i tam przegrywa pojedynek z pewnie wychodzącym Schmidtem.
25' Kopeć z dystansu, z dużęgo palca i przed siebie piłkę wypluwa Schmidt - bez konsekwencji.
26' Kopeć idealnie zagrywa piłkę do T.Pondla, który z bliska nieczysto uderza na bramkę.
27' Znowu Kopeć z dwoma rywalami na plecach, jego strzał jednak zbyt lekki.
28' Dwie akcje WrS-u. Najpierw Semotyuk do Fabisza i ten w bramkarza. Potem Semotyuk na przedpole do Myrońca, który zamykając akcje nie trafia do pustej bramki.
28'   - Czas dla Michałków.
29' Jaworski pozostawiony bez opeki w polu karnym WrS-u, uderza koło słupka.
30' (1:3) - Bogdaszewski zamyka akcje Michałków i zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu dla swojej drużyny.
31' (1:4) - Fantastyczna kontra WrS-u. Pondel w tempo do Fabisza, który podwyższa prowadzenie.
31' (2:4) - Natychmiastowa odpowiedź Michałków i piłkę do bramki pakuje Adam Bogusz.
32' (3:4) - Michałki poczuły wiatr w żagle i Artur Komorowicz zmiejsza stratę WrS-u do jednej bramki.
33'   - Czas dla WrSportu!
37' Bogusz zamyka akcje Michałków i trafia w boczną siatkę.
38' (4:4) - Komorowicz wykłada piłkę Wojtasikowi, który strzałem do pustaka doprowadza do remisu. Ależ nieoczekiwany przebieg tego meczu!
39' W kontrze WrS. Fabisz do T.Pondla, który nie zamyka. Po chwili uderzenie z woleja Wojtasika kapitalnie broni Słowiński.
39'  - Żółta kartka dla Myrońca za niesporotwe zachowanie. WrS gra w osłabieniu ostatnią minutę.
40' (4:5) - Schmidt zamyka akcje, ale nie trafia w piłkę. Po chwili Słowiński daleko wyrzuca do Fabisza, a ten tyłem do bramki pakuje piłkę do siatki, dając tym samym zwycięstwo WrSportowi!

Po kapitalnym widowisku WrSport odnosi cenne zwycięstwo, ale na własne życzenie sprawił, że o wynik musiał drżeć do samego końca. Portal ciągle plasuje się tuż za ligowym podium i czekają go teraz kluczowe pojedynki z pierwszą trójką. Zespół Roberta Olejniczaka jak nie zacznie punktować to przyszłej zimy występować będzie w 2 lidze! W kolejnym meczu Michałki zagrają z Ybah Tigers, z kolei "Połączeni Piłką" zmierzą się z Ołbin Teamem!