25.01 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
( 2 : 2 )
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Kosicki, Zioła, Stec
Skład: Angrecki, Stachowski, Litka, Przybysławski, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Wyszumirski
4' Paweł Pustelnik
13' Mariusz Bereźnicki
17' Rafał Przybysławski
19' Rafał Rejentowicz
Zawodnik meczu: Marcin Wielkopolski (Zagrał bardzo pewnie między słupkami, dzięki jego świetnej postawie Interam zgarnął pierwsze oczka w tym sezonie.)

"Tygrysy" mierzyć się będą z najsłabszym w stawce Interamem. Marne są szanse teamu Borysa Skrzypczyńskiego, ale zawsze są. Szymon Stec i spółka po ostatniej stracie punktów już rywala nie zlekceważą i powinni wygrać. Jednakże dopóki piłka w grze...wszystko jest możliwe!

2' Od mocnego uderzenia rozpoczął golkiper Interamu, wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na rzut rożny po strzale Pustelnika.
3' Wielkopolski kolejny raz popisuje się świetną interwencją, broni strzał zza pola karnego Łukasza Nowaka.
4'  (0:1) - Do trzech razy sztuka, Wielkopolski pokonany, Paweł Pustelnik idealnie przymierzył w długi róg.
7' Interam w natarciu, Rejentowicz nie porozumiał się z Litką i podanie tego pierwszego wylądowało na aucie. Od bramki rozpocznie Stec.
10' Nowak przed szansą na podwyższenie wyniku, strzał zza pola karnego wylądował w bocznej siatce.
13'  (0:2) - Strzał zza pola karnego, piłka po rękach bramkarza wpada do siatki. Mariusz Bereźnicki autorem trafienia.
17'  (1:2) - Ybah traci dość kuriozalną bramkę, Rafał Przybysławski strzela po ziemi, piłka wpada obok zaskoczonego golkipera.
19'  (2:2) - Rafał Rejentowicz wykorzystuje podanie Michała Przybysławskiego i trafia do pustej bramki.
24' Na parkiecie trawa ostra walka o każdy metr, odzwierciedleniem jest duża ilość fauli na tablicy wyników.
26' - Kontuzja kostki Karola Brychcy, prawdopodobnie zawodnik nie wystąpi już w tym spotkaniu, jak narazie ostro cierpi na ławce rezerwowych.
30' Kontra Ybah, Nowak zagrywa do Pustelnika, Paweł zatańczył z obrońcą w polu karnym i oddał strzał na bramkę, piłka przeleciała obok słupka.
33' Ybah walczy o trzy punkty, brakuje wykończenia i precyzji.
34' Wyszumirski zagrywa do Przybysławskiego, Rafał miał stuprocentową sytuację do zdobycia bramki, fatalnie przestrzelił.
35' Wspaniała dyspozycja Wielkopolskiego, w ostatniej chwili obronił strzał Bereźnickiego zza pola karnego.
36' - Czas dla Ybah.
37' Trwa oblężenie bramki Wielkopolskiego, Ybah nie może stworzyć sobie okazji do zdobycia bramki.
39' Walka, walka, walka trwa ostra wymiana ciosów.

Interam mocno postawił się przeciwnikowi, dzięki świetniej postawie między słupkami Wielkopolskiego drużyna Rafała Przybysławskiego zgarnęła cenny punkt. Jest to ich pierwszy punkt w obecnych rozgrywkach. W następnym meczu Interam podejmie Brata Alberta,Ybah zagra z Michałkami.