25.01 godz. 15:40, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Płachecki, Nowak, Mikiciński
Skład: Iwaszkiewicz, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Masztalerz, Majka, Nowak
14' Artur Nawrocki
9' Piotr Szczurek
11' Mariusz Szczurek
15' Marek Gawron
24' Krzysztof Szczurek
35' Piotr Szczurek
38' Piotr Szczurek
Zawodnik meczu: Piotr Szczurek (Wraz ze swoim bratem Krzyśkiem sprawiali najwięcej problemów graczom Domino. Dwukrotnie pokonał Grzegorza Bzowskiego. )

Po wczorajszej wygranej gracze Domino, mają chrapkę na kolejny komplet punktów. Ich przeciwnicy to drużyna, która nie ma ostatnio szczęścia i trzy z ostatnich czterech spotkań przegrała minimalnie. Jeżeli z dawną Ekipą Banana nie uda im się ugrać żadnych punktów to kolejne starcia będą grać z nożem na gardle! Domino nigdy się nie poddaje i na pewno nie ugnie kolan przed Geostandardem!

2' Spokojna gra z obu stron, lecz z biegiem minut lepiej wygląda Domino.
3' Artur Nowak zamyka akcje, ale jego strzał jest zbyt lekki aby zaskoczyć Jakuba Masztalerza. W natarciu zespół Radosława Banasia i Mateusz Majka po rykoszecie od obrońcy strzela tak, że piłkę bez problemów łapie Masztalerz.
5' Banaś zamyka akcje, ale jego strzał minimalnie mija słupek.
6' Mariusz Szczurek z dystansu, wprost w koszyczek Grzegorzowi Bzowskiego.
7' Przedpełski wychodzi sam na sam z Masztalerzem, który go wyczekuje i czubkiem buta zbija piłkęna rzut rożny.
8' Piotr Szczurek do Krzysztofa Szczurka. Krzysiek jednak nie zamyka.
9'  - Żółtka kartka dla Piotra Szczurka za nadmierną dyskusję z arbitrem Baranieckim.
10' Krzysztof Tyszkiewicz zamyka akcje, ale uderza mocno nad poprzeczką.
11' (1:0) - Grający w osłabieniu Geostandard obejmuje prowadzenie. W zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki pakuje Mariusz Szczurek.
12' Potężna bomba z dystansu Kloczkowskiego i kapitalnie na rzut rożny Masztalerz.
13' W odpowiedzi uderzenie Krzyśka Szczurka - piłka minimalnie mija poprzeczkę bramki Bzowskiego.
14'  - Artur Nawrocki popełnia faul taktyczny i dostaje żółtą kartkę. Teraz Domino gra w osłabieniu. Piotr Szczurek w kontrze, ale przegrywa pojedynek z Bzowskim, który wygrania mu piłkę spod nóg.
15' (2:0) - Marek Gawron podwyższa prowadzenie swojej drużyny wykorzystując zamieszanie przed bramką Bzowskiego.
17' Czas dla Domino.
19' Krzysztof Szczurek prostopadle do Piotra Szczurka, który z ostrego konta trafia słupek.
21' Płachecki sprzed pola karnego w mur złożony z obrońców. Po chwili dwa strzały najpierw Kloczkowskiego, potem Nawrockiego i dwie świetnie interwencje Masztalerza.
22' Kloczkowski w dogodnej sytuacji strzela, ale piłka minimalnie mija słupek. Po chwili piłka po strzale Nowaka wpada do siatki, ale wcześniej sędzia dopatrzył się przeweiniena.
24' (3:0) - Krzysztof Szczurek zamyka akcje Gesotandardu i z dość ostrego konta pokonuje zaskoczonego Bzowskiego.
25' Uderzenie Nowaka sprzed pola karnego i na raty broni je Masztalerz.
27' Nawrocki decyduje się na kąśliwe uderzenie, które na linii zatrzymuje Masztalerz.
29' Mikiciński uderza na bramkę z dość ostrego konta i znów instynktownie kolanem - Masztalerz. Domino w natarciu!
30' Płachecki płaski strzał - bez problemów łapie golkiper Geostandardu.
31' Długa piłka z autu na Kloczkowskiego, który głową kieruje piłkę koło słupka. W kolejnej akcji znów Kloczkowski i znowu świetny refleks pokazuje Masztalerz - nogą broniąc mocne uderzenie Dawida.
34' Płachecki podchodzi do rzutu wolnego i decyduje się na płaski strzał, który po rykoszecie od Kloczkowskiego trafia w słupek. Po chwili dobitka, ale koło bramki.
35' (4:0) - Dobre zagranie z głębi pola do wychodzącego Piotra Szczurka, który uprzedza wychodzącego Bzowskiego i pakuje piłkę do siatki.
38' (5:0) - Krzysztof Szczurek w dwójkowej akcji do Mariusza Szczurka, który strzałem po ziemi pokonuje Bzowskiego.
39' Krzysztof Szczurek przegrywa pojedynek jeden na jeden z Grzegorzem Bzowskim.

Po wygranej z Michałkami, dzień później Domino nie miało już tyle szczęścia. Przegrało z innym outsiderem i to dość boleśnie, nie będąc wcale drużyną gorszą. Geostandard grał mądrze i zanotował dzięki temu premierowe 3 punkty w tym sezonie pokazując tym samym, że nie zamierza łatwo się poddawać w walce o pozostanie na zapleczu Superligi! W kolejnym meczu dawna Ekipa Banana podejmie Hectas, zaś Geostandard kolejnych cennych punktów szukać będzie w starciu z FC Barmeloną.