Skład: Przybylski, Kulesza, Żal, Walczak, Maślak, Maślak, Zaborski, Padziński, Kalisz
2' Tomasz Maślak
25' Andrzej Maślak
29' Tomasz Maślak
33' Tomasz Maślak
Zawodnik meczu: Piotr Kowalczyk (Bardzo dobry mecz w wykonaniu tego zawodnika.Brał udział w większości akcji swojej drużyny a swój występ zakończył z hattrickiem na koncie)

Rozpoczynamy czwarty tydzień rozgrywek halowych Wrocbal. W pierwszym sobotnim meczu na przeciw siebie stają ekipy Hectasu i Brat Albert. Jak dotąd obydwa zespoły zgromadziły po trzy punkty w związku z czym zapowiada nam się ciekawe i wyrównane spotkanie.

1' Ekipa Hectasu wystąpi dziś bez nominalnego bramkarza. Miejsce pomiędzy słupkami zajmuje Rafał Zaborski.
2'  (1:0) - Tomasz Maślak mocnym strzałem z ostrego kąta otwiera wynik spotkania.
5' Rafał Kulesza znakomicie zagrywa do Tomasza Maślaka ten jednak w dogodnej sytuacji trafia tylko w boczną siatkę.
7'  (1:1) - Strata piłki w obronie drużyny Hectasu kończy się zdobyciem bramki dla rywali. Do wyrównania doprowadza Piotr Kowalczyk.
10'  (1:2) - Marcin Szuper wykorzystuje dogranie Kowalczyka i pewnym strzałem wyprowadza ekipę Brat Albert na prowadzenie.
11'  (1:3)  - Sprytnie rozegrany rzut wolny po którym kolejną bramke dla drużyny Brat Albert zdobywa Radosław Szal.
13' Kapitalna interwencja Tomasza Figlarza po strzale Rafała Kuleszy.
15'  Czas dla drużyny Brat Albert.
15'  (1:4) - Piotr Kowalczyk w sytuacji sam na sam pokonuje Zaborskiego.
16' Po strzale Macieja Gudry piłka trafia w poprzeczkę!
22' Marcin Szuter uderza z ostrego kąta jednak czujny w bramce Zaborski nie daje się zaskoczyć.
25'  (2:4) - Andrzej Maślak na raty pokonuje Figlarza tym samym zmniejsza stratę do rywala.
29'  Tomasz Maślak ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.
29' Piotr Kowalczyk w pojedynku sam na sam z Zaborskim. Górą jednak bramkarz Hectasu.
31' Kontra Hectasu 2 na 1 jednak Izydorczyk fatalnie zagrywa Tomasza Maślaka i szansa na zdobycie bramki zostaje zmarnowana.
33'  - Dość kuriozalna sytuacja, zła zmiana w szeregach Hectasu i Tomasz Maślak ukarany żółtym kartonikiem a w konsekwencji czerwonym.
34'  (2:5) -  Michał Maziarz podwyższa prowadzenie. Pewny strzał z najbliższej odległości.
36'  (2:6) -  Indywidualna akcja Kowalczyka, Piotrek biegnie sam od połowy boiska i wbiega z piłką do bramki.
40'  (2:7) - Maciek Gudra kończy strzelanie w dniu dzisiejszym.

Bardzo przekonujące zwycięstwo ekipy Macieja Gudry, które pozwala im odskoczyć od strefy spadkowej. W następnej kolejce Brat Albert spotka się z ostatnim w tabeli Interamem natomiast Hectas o punkty powalczy z ekipą Domino.