24.01 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
5 : 2
( 2 : 1 )
Skład: Wojtasik, Bogusz, Kazimierczak, Komorowicz, Olejniczak, Schmidt, Jaworski
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Płachecki, Nowak, Mikiciński
10' Dariusz Wojtasik
32' Konrad Schmidt
1' Krzysztof Tyszkiewicz
9' Michał Płachecki
28' Artur Nowak
34' Dawid Kloczkowski
36' Dawid Kloczkowski
39' Artur Nowak
Zawodnik meczu: Grzegorz Bzowski (Udane interwencje, wspaniały refleks, wszystko to sprawił że Domino zgarnęło komplet oczek. )

Michałki w obecnych rozgrywkach cieniują, trzy oczka po trzech kolejkach chluby nie przynosi, czas na przełamanie. Domino jako beniaminek radzi sobie całkiem dobrze. Czy Michałki zapunktują ? Tego dowiemy się za kilkadziesiąt minut.

1'  (1:0) Co za bramka ! Krzysztof Tyszkiewicz strzela z własnej połowy, piłka wpada w samo okienko bramki strzeżonej przez Bogusza.
4' Artur Komorowicz marnuje doskonałą okazję na wyrównanie przegrywając pojedynek sam na sam z Bzowskim.
7' Doskonała okazja do wyrównania. Schmit przegrywa pojedynek z Bzowskim.
8' Domino w natarciu, Kloczkowski wykłada piłkę Nawakowi do pustaka, napastnik był zbyt mocno odchylony i przerzucił piłkę nad poprzeczką.
9'  (2:0)  Podanie z głębi pola Michał Płachecki wychodzi sam na sam z Boguszem i trafia w środek bramki.
10'  (2:1)  Bramka kontaktowa, Darek Wojtasik wykorzystuje podanie z środkowej strefy i strzela obok rzucającego się Bzowskiego.
12' Niewykorzystana szansa przed Kloczkowskim, oddał strzał zza pola karnego prosto w nogi Bogusza.
13' Kontra Michałków, podanie Komorowskiego do Kazimierczaka w ostatniech chwili przerywa wychodzący z bramki Bzowski.
14'  - Czas dla Michałków.
16' Kloczkowski w natarciu, płaski strzał po ziemi, piłka nie sprawiła żadnych problemów Boguszowi. Bardzo pewna interwencja.
18' Bogusz jak narazie najbarwiniejszą postacią na boisku, raz za razem popisuje się udaną interwecją.
19' Komorowicz strzela z ostrego kąta, piłka odbija się od zewnętrznej krawędzi słupka i wychodzi poza pole gry.
23' Bzowski wyrasta na bohatera dzisiejszego spotkania, kolejny raz wychodzi z opresji, broni w sytuacji sam na sam z Jaworski.
25' Michałki przeważają jednak nic z tego nie wynika, ciągle przegrywają jedną bramką.
28'  - Za faul kartkę otrzymuje Artur Nowak.
30' Centymetrów zabrakło Schmitowi aby umieścić piłkę w siatce, po tej akcji napastnik Michałków złapał się za głowę, okazja była doskonała.
32'  (2:2) W końcu wpadła ! Michałki stworzyły zamek hokejowy i zakończyły swoją akcję strzałem Schmidta z najbliższej odległości.
34'  (3:2) Rzut wolny dla Domino, Komorowicz nieprzepisowo powstrzymuje napastnika Domino, do piłki podszedł Kloczkowski i pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
35' Jaworski strzela z narożnika pola karnego i trafia w słupek.
36'  (4:2) Rozklepana defensywa Michałków, Kloczkowski strzela z powietrza i trafia w środek bramki.
37'  - Czas dla Michałków.
38  - Czas dla Domino.
39'  (5:2) Indywidualna akcja Nowaka, minął Komorowicza i Bogusza i trafia do pustej bramki.

Patrząc na formę Michałków jesteśmy wszyscy zaskoczeni, zespół zagrał dobrze lecz bardzo nieskutecznie. Już jutro ekipa Komorowicza zagra z WrSport.pl i być może uda się zgarnąć trzy oczka. Domino jest na fali, już w niedziele  starcie z Geostandard Wrocław.