18.01 godz. 15:40, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
5 : 5
( 3 : 3 )
Skład: Zwierzyński, Janik, Guźniczak, Topornicki, Walczak, Pikul, Kupczyk, Szymański
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Nycz, Nowak, Kosicki, Zioła, Stec
7' Przemysław Topornicki
9' Marcin Zwierzyński
15' Krzysztof Walczak
30' Przemysław Topornicki
35' Przemysław Topornicki
2' Szymon Stec
8' Łukasz Nowak
11' Łukasz Nowak
31' Szymon Stec
33' Łukasz Nowak
39' Tomasz Falisz
Zawodnik meczu: Krzysztof Walczak (Motor napędowy ekipy Barmelony, brał udział niemal w każdej akcji swojego zespołu. )

Podopieczni Kamila Rota walczą o kolejne zwycięstwo i zachowanie pozycji lidera, starcie z beniaminkiem pierwszej ligi może być bardzo ciężkie, Janik i spółka  już wiele razy udowodnili wszystkich, że w piłkę grać potrafią. Czeka nas spora dawka emocji.

2'   (1:0) - Szymon Stec wykorzystuje podanie Łukasza Nowaka i z najbliższej odległości pakuje piłkę obok zaskoczonego Guźniczaka.
5' Na boisku panuje ostra gra w środkowej strefie boiska, na szczęście arbiter tego spotkania Michał Hnatkiewicz panuje nad emocjami zawodników i studzi zapał niektóych zawodników.
7'   (1:1) - Mamy wyrównianie, kontrę Barmelony wykorzystał Przemysław Topornicki.
8'   (2:1) - Ybach Tigers nie daje za wygraną, Łukasz Nowak trafia po raz pierwszy w tym spotkaniu.
9'   (2:2) - Kontra FCB i mamy wyrówanie, po podaniu Janika do siatki trafia Marcin Zwierzynski.
11'   (3:2) - Bramka za bramkę, Ybah znowu obejmuje prowadzenie, na listę strzelców wpisuje się Łukasz Nowak.
12' - Czas dla FC Barmelony.
15'   (3:3) - Strata w środkowej strefie boiska zawodnika Ybah, Walczak wychodzi sam na sam i pewym strzałem obok bramkarza umieszcza piłkę w siatce.
19' Rzut wolny dla FC Barmelony, Janik strzela na bramkę, piłka przelatuje nad poprzeczką.
21' Kapitalna interwencja Guźniczaka, w niewiadomy dla siebie sposób obronił strzał Pawła Nycza.
24' Ależ poświęcenie Janika, w ostatniej chwili wybił piłkę zmierzającą do bramki po strzale Nycza.
26' Rzut wolny dla FCB, Janik strzela i trafia prosto w mur.
29' Kontra FCB zakończyła sie fiaskiem, Walczak niedokładnym podaniem obsłużył  Kupczyka.
30'   (3:4) FC Barmelona wychodzi na prowadzenie, sytuacje sam na sam z zimną krwią wykorzystuje Topornicki.
31' - Czas dla FC Barmelony.
32'   (4:4)- Znowu mamy remis, Szymon Stec strzałem piętką znajduje drogę do bramki.
33'   (5:4) - Łukasz Nowak wychodzi sam na sam i pewnym strzałem w długi róg wyprowadza swój zespół na prowadzenie.
35'   (5:5) - Wynik w tym spotkaniu zmienia się jak w kalejdoskopie, Topornicki wykorzystuje zamieszanie pod bramką rywali i pewnym strzałem tuż przy słupku doprowadza do wyrównania.
37' Szymon Stec uderza technicznie zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką.
38' Znakomite podanie Bereźnickiego do Kosickiego, Radek nie trafia czysto w piłkę. Znarnowana znakomita okazja.
39' - Za faul żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Falisz.

Wynik w tym spotkaniu zmieniał się jak w kalejdoskopie, jedni i drudzy zagrali bardzo ofensywnie i skutecznie, w przebiegu całego spotkania wynik remisowy jest jak najbardziej zasłużony. W następnej kolejce FC Barmelona zagra z Geostandard Wrocław, Ybah podejmnie Interam.