18.01 godz. 14:50, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
2 : 4
( 0 : 4 )
Skład: Szydłowski, Dychus, Konkel, Jankowski, Wysoczański, Młynarczyk, Jankowski, Skonieczny, Godzwon, Głowiński, Dychus, Myka
Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Mońko, Szczurek, Gawron, Masztalerz, Wysocki
6' Michał Szydłowski
15' Mirosław Konkel
16' Mirosław Konkel
19' Mirosław Konkel
24' Mariusz Szczurek
34' Piotr Szczurek
Zawodnik meczu: Mirosław Konkel (Dobra gra w defensywie oraz skuteczna gra w ataku, Swoje dobre zawody udokumentował trzema bramkami.)

The Hornets walczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie, jak narazie podopieczni Alojzego Dychusa z kompletem punktów zajmują trzecie miejsce w lidze, dla zawodników Geostandard Wrocław jest to pojedynek o pierwsze punkty w tym sezonie, do tej pory Mariusz Szczurek i spółka zanotowali trzy porażki z rzędu.

4' Kapitalna interwencja Skonieczniego, Jędrzej wyciągnął się jak struna i przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Krzysztofa Szczurka.
6'   (0:1) - Michał Szydłowski wyprowadza Szerszenie na prowadzenie, precyzyjnie uderzył zza pola karnego.
8' Mariusz Szczurek idealnie odnalazł się w polu karnym, niestety piłka po jego strzale trafiła w słupek.
9' Drugi słupek podopiecznych Mariusza Szczurka, pechowcem okazał się jego syn Krzysztof. Brakuje dziś precyzji.
12' Długie podanie z głębi pola do Piotrka Szczurka, napastnik zgrywa głową do nadbiegającego Gawrona, w ostatniej chwili Marka ubiegł powracajacy Głowiński i wybił piłkę na rzut rożny.
15'   (0:2) - Strata Geostandard w środkowej strefie boiska, Młynarczyk zagrywa na dłuższy słupek do Konkela, Mirosław skutecznie wykorzystuje podanie kolegi i umieszcza piłkę w siatce.
16'   (0:3) - The Hornets idzie za ciosem, podanie Szydłowskiego w pole karnego, Konkel strzałem z głowy pakuje piłkę do siatki.
19'   (0:4) - Hat-trik Mirosława Konkela, z zimną krwią wykorzystuje dobre podanie Szydłowskiego.
22' Marek Gawron znalazł się w znakomitej okazji do zdobycia bramki, na raty próbował pokonać golkipera lecz stojący między słupkami Skonieczy przechwycił futbolówkę.
24'   (1:4) - Geostandard zmiejsza dystans do rywala, Piotrek Szczurek zagrywa do Mariusza Szczurka, kapitan precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza szerszeni.
25' Kontra Geostandard, Piotr Szczurek wychodzi sam na sam z bramkarzem i nie trafia w światło bramki.
26' Kolejna okazja dla zawodników Geostandard do zmiejszenia dystansu do rywala, Piotr Szczurek mając przed sobą pustą bramkę trafi prosto w powracającego Konkela.
28' Pewna interwencja Skoniecznego po strzale Mariusza Szczurka.
30' Młynarczyk strzela zza pola karnego, Masztalerz w ostatniej chwili wybija piłkę nogą, ta odbija się od słupka i weszła w pole karne.
32' Potężny strzał z dystansu Głowinskiego, piłka o centymetry minęła bramkę Geostandard.
34'   (2:4) - Piotr Szczurek strzela z ostrego kąta, Jędrzej Skonieczny smuszony został do wyciągnięcia piłki z siatki.
37' Atomowe uderzenia Mirosław Konkela z dystansu, piłka przeleciała nad poprzeczką.
38' Mateusz Jankowski strzela z dystansu, piłkę przed siebie wybija Masztalerz, do futbolówki dobiega Myka, strzela i w ostatniej chwili piłkę z lini wybija Mońko.
39' Myka strzela z najbliższej odległości i trafia w słupek.

Szerszenie po bardzo dobrej pierwszej połowie zostali uśpieni w drugiej części spotkania. Dla zawodników Mariusza Szczurka zabrakło szczęści i precyzji aby zgarnąć kompet punktów. W następnej kolejce idące jak burza The Hornets zmierzy się w meczu na szczycie z Ołbin Team , Geostandard podejmnie Domino.