17.01 godz. 18:10, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
9 : 4
( 4 : 2 )
Skład: Stachowski, Przybysławski, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Wach, Kościk, Rzepczyński
Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Fabisz, Myroniec, Słowiński, Karczewski, Kopeć
10' Michał Przybysławski
20' Krzysztof Stachowski
27' Krzysztof Rzepczyński
32' Rafał Rejentowicz
4' Andriy Semotyuk
8' Tomasz Pondel
11' Andriy Semotyuk
17' Tomasz Pondel
21' Dawid Fabisz
25' Andriy Semotyuk
26' Andriy Semotyuk
35' Dawid Fabisz
38' Bartosz Fiedler
Zawodnik meczu: Andriy Semotyuk (Mimo, że nie jest napastnikiem to piłka w tym meczu szukała go bardzo często - stąd cztery bramki na koncie. Na wyróżnienie zasługuje również bramkarz Interamu - Marcin Wielkopolski. )

Obie drużyny, czyli zarówno WrSport.pl jak i Interam zawodzą w tym sezonie. O ile beniaminek ma już na koncie 4 punkty w 3 spotkaniach, to drużyna Rafała Przybysławskiego zamyka tabelę bez ani jednego oczka w dorobku. "Błękitni" z nożem na gardle będą walczyć z całych sił o pierwsze punkty w lidze. "Dziennikarze" nie mogą zlekceważyć przeciwnika i jeżeli chcą się spokojnie utrzymać muszą dzisiaj zwyciężyć!

1' Tomasz Słowiński wygrywa trzy pojedynki z Michałem Przybysławskim. Za trzecim razem w końcu łapie piłkę.
2' W odpowiedzi Fabisz do Kopcia, który nie zamyka akcji.
3' Karczewski strzela z dystansu - koło bramki.
4' Bartosz Fiedler odgrywa w tempo do Dawida Fabisza, który trafia w bramkarza.
4'  (1:0) - Fabisz strzela ze skrzydła w słupek, piłka wychodzi w pole. Doskakuje do niej Andrzej Semotyuk, który pewnie dobija, otwierając tym samym wynik meczu!
5' Słowiński wygrywa pojedynek z Rzepczyńskim.
5' Myroniec do wybiegającego Semotyuka, który z bliska trafia w Marcina Wielkopolskiego!
6' Fabisz mija obrońcę i mocno strzela - przed siebie piłkę zbija Wielkopolski zarzegnując niebezpieczeństwo!
7' Klepka interamu. Rafał Rejentowicz do Rafała Przybysławskiego, ten odgrywa do wbiegającego Rejentowicza, który trafia w słupek.
8'  (2:0) - Tomasz Pondel potężnie z dystansu w Wielkopolskiego. Piłka wraca do Damiana Karczewskiego, który rozciąga na prawe skrzydło do Kopcia, ten w pole karne do Tomka Pondla, który strzałem piętą trafia do bramki.
9' Słowiński wygrywa pojedynek z Rejentowiczem, ofiarnie rzucając mu się pod nogi. Po chwili znów Rejentowicz i po interwencji Myrońca mamy słupek!
10'  (2:1) - Michał Przybysławski wykorzystuje błąd obrony WrS-u i pod strzelając pod poprzeczkę zaskakuje Słowińskiego.
11'  (3:1) - Semotyuk wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela w Wielkopolskiego, po chwili dobitka Ukrainca, która znajduje już drogę do bramki!
12' Semotyuk piętką do Fabisza, ten schodzi do środka, jednak jego strzał bez problemów łapie Wielkopolski!
13' Dwójkowa akcja Fabisza z Pondlem, ale wszystkich godzi Wielkopolski. Po chwili znowu rajd Pondla, zakończony zbyt lekkim strzałem!
15' Kolejna dwójkowa akcja. Karczewski do Semotyuka, ten odgrywa, ale strzał Damiana koło słupka.
17'  (4:1) - Kontra WrSportu. Damian Karczewski do Tomka Pondla, Tomek odgrywa do Szymona Kopcia, Kopeć strzela, ale piłkę wybija przed siebie bramkarz. Do dobitki podchodzi Pondel i mocnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.
18' Rafał Przybysławski mija Myrońca, ale oddaje zbyt niecelny strzał. Po chwili kontra - Fabisz do Kopcia, a ten w słupek!
19' Fabisz sprzed pola karnego w słupek!
20'  (4:2) - Ach te niewykorzystane sytuacje! Krzysztof Stachowski kończy dobrą akcję Interamu, z bliska trafiając do bramki Słowińskiego.
20' Kopeć z dystansu i pewnie łapie Wielkopolski!
21'  (5:2) - Piękna akcja "Dziennikarzy". Fiedler do Kopcia, Kopeć prostopadle do Fiedlera, ten zagrywa w pole karne do Fabisza, który pewnie kończy.
22' Przed szansą zniewlowania przewagi WrS-u staje Michał Przybysławski, ale strzela wprost w ręce Słowińskiemu.
23' Dwa strzały Fabisza i dwa nieclne. Po chwili Fabisz do T.Pondla ten wychodzi z Semotyukiem dwóch na jednego bramkarza. TePe nie podaje do lepiej ustawionego kolegi, a strzela w sposób samolubny po czym bez problemów broni Wielkopolski.
24' T.Pondel prostopadle do Fabisza ten próbuje lobować wychodzącego bramkarza, ale piłka po jego strzale mija słupek.
25' Znowu T.Pondel i znowu zbyt długo czekał z odegraniem.
25'  (6:2) - Kontra WrSportu Fabisz do Semotyuka, a ten pewnie kończy będąc sam na sam z Wielkopolskim!
26'  (7:2) - Rzut wolny po faulu na Fabiszu. T.Pondel wystawia do Semotyuka, który pozostawiony bez opieki mocnym strzałem pokonuje bramkarza Interamu!
27'  (7:3) - Rzepczyński kończy dobre podanie M.Przybysławskiego i trafia do pustej bramki!
29' Fiedler dostaje idealne podanie na pole karne i z bliska trafia w Wielkopolskiego!
30' Kopeć do wychodzącego T.Pondla - ten również w bramkarza!
Interam bardzo groźnie kontruje, ale jest zbyt niedokładny w otwierających podaniach.
32'  (7:4) - Wzorowa kontra Interamu, którą kończy Rejetnowicz. "Błękitni" w natarciu. Znów Rejentowicz i znów w Słowińskiego. Później znowu Interam i M.Przybysławski w słupek.
33' Kontra WrS-u. Fabisz po minięciu obrońcy trafia w bramkarza. Po chwili znów Fabisz i znów bramkarz.
35'  (8:4) - Fiedler do Fabisza w tempo, a ten trafia między nogami Wielkopolskiego.
35' Semotyuk potężnie sprzed pola karnego i świetnie Wielkopolski.
38'  (9:4) - Kopeć w tempo do Fiedlera, a ten z bliska przerzuca piłkę nad bramkarzem.
39' Rejentowicz indywidualnie, ale nie trafia w bramkę po minięciu dwóch rywali. Po chwili Kopeć w kontrze i trafia koło słupka!

W końcu WrSport na Redeco zjawił się w mocnym składzie i pewnie ograł Interam, który miał kilka groźnych sytuacji. Dzięki tej wygranej "Dziennikarze" plasują się tuż za podium, zaś drużyna Rafała Przybysławskiego zamyka tabelę, bez ani jednego punktu na koncie. Obie drużyny zagrają dopiero za tydzień. Gracze portalu z Michałkami, Interam z Ybah Tigers!