17.01 godz. 19:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
4 : 2
( 2 : 2 )
Skład: Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Topornicki, Walczak, Podgórniak, Szymański
Skład: Bzowski, Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Czeczot, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Płachecki, Nowak, Mikiciński
13' Krzysztof Walczak
14' Maciej Szymański
10' Michał Płachecki
11' Michał Płachecki
25' Artur Nowak
39' Dawid Kloczkowski
Zawodnik meczu: Michał Płachecki (Dwie ważne bramki, w tym pięknej urody z rzutu wolnego. Bardzo aktywny na boisku. )

W zeszłym sezonie obie drużyny zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w barażach o 1 ligę. Wtedy to bezpośrednio grając ze sobą Barmelona uległa 3:7. Czy Przemysław Topornicki i spółka zrewanżują się za tamtejszą porażkę. Dzisiaj dawna Ekipa Banana nie jest już na fali i radzi sobie ciut gorzej od dawnego Deadline Wrocbal. Nie zmienia to faktu, że obie drużyny potrzebują punktów i obie na pewno odpuszczać nie będą!

1' Walczak ze skrzydła strzela po ziemi na bramkę, ale dobrze nogami broni Grzegorz Bzowski.
2' Po chwili strzał Topornickiego wprost w ręce bramkarza. Zwierzyński z własnej połowy, ale na raty łapie Bzowski.
3' Artur Nowak pędzi prawym skrzydłem i strzela w Guźniczaka. Po chwili Walczak i znów nogami Bzowski.
4' Przedpełski kończy akcję Domino, ale jego mocny strzał kapitalnie broni Zbigniew Guźniczak.
7' Dużo walki i dość ostrej gry z obu stron.
8' Mateusz Mikiciński sprzed pola karnego trafia w słupek!
10'  (1:0) - Michał Płachecki z rzutu wolnego pokonuje Guźniczaka ładnym strzałem!
11'  (2:0) - Płachecki podwyższa wynik spotkania.
13'  (2:1) - Walczak zdobywa bramkę kontaktową!
14'  (2:2) - Maciej Szymański lobuje wychodzącego Grzegorza Bzowskiego i mamy remis!
15' Topornicki ze skrzydła wprost w ręce Bzowskiego.
16' Dwie świetnie interwencje Zbigniewa Guźniczaka po strzałach Płacheckiego i Mikicińskiego.
17' Banaś z dystansu wprost w ręce bramkarza.
17'  - Czas dla FC Barmelony!
19' Krzysztof Walczak wychodzi oko w oko z Grzegorzem Bzowskim i przegrywa ten pojedynek!
19' Rzut wolny dla Barmelony i w mur trafia Szymański. Po chwili kontra i Banaś w Guźniczaka!
22' Topornicki przepchnął dwóch rywali i strzela tuż koło wychodzącego Bzowskiego.
23' Kontra Domino i Mikiciński nie zamyka akcji mając przed sobą pustą bramkę!
24' Dawid Kloczkowski zamyka akcje i trafia koło bramki. Po chwili znów Kloczkowski próbuje lobować i znowu koło bramki.
25'  (3:2) - Nowak popędził z piłką i strzałem po ziemii zaskoczył golkipera rywali.
27' Tyszkiewicz z dystansu i pewnie łapie Guźniczak.
27'  - Czas dla Domino!
30' Topornicki mocno z wolnego, ale świetnie piłkę nad poprzeczką zbija bramkarz Domino. Po chwili Zwierzyński z metra nie trafia do bramki!
32' Dąży Barmelona do wyrównania, ale nie może przebić się przez dobrze grającą defensywę rywala. Domino świetnie się broni i wyprowadza groźne kontrataki.
33' Nowak w kontrze strzela koło bramki strzeżonej przez Guźniczaka!
34'  - Czas dla Barmelony.
37' Bardzo otwarta gra z obu stron - akcja za akcje, lecz bez konkretów.
39'  (4:2) - Kloczkowski w końcówce dobija rywala, który już na pewno nie ugra nawet punktu!

Bardzo ciekawe widowisko w 1 lidze, gdzie losy spotkania toczyły się aż do samego końca. Ostatecznie wygrywa Domino i jest to jego drugie zwycięstwo w sezonie. Barmelonie zabrakło skuteczności w kluczowych momentach. Obie drużyny nadal znajdują się w środku stawki. Niewiele odpoczynku będzie miała Barmelona, gdyż już jutro czeka ją bardzo trudny mecz z Ybah Tigers. Drużyna Radosława Banasia dopiero za tydzień zmierzy się z Michałkami.