Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Mońko, Szczurek, Masztalerz, Majka, Nowak
Skład: Szal, Maziarz, Kowalczyk, Szuper, Gudra, Kowalczyk
10' Marcin Szuper
25' Piotr Kowalczyk
35' Mateusz Gudra
37' Mateusz Gudra
Zawodnik meczu: Mateusz Gudra (To on zabił to spotkanie, nie dając nadziei Geostandardowi na korzystny rezultat. Strzelił dwie bramki i wraz z Piotrem Kowalczykiem, byli najgroźniejsi pod bramką Masztalerza. )

W 1 lidze dojdzie do starcia na dnie tabeli, gdzie przedostatni w stawce Geostandard podejmie trzeciego od końca Brata Alberta. Ciężko wytypować zwycięzcę, ale na pewno obie drużyny będą mocno walczyć o premierowe punkty w lidze. Geostandard ma większe doświadczenie we Wrocbalu, ale BA to zespół stworzony z odpowiedniej mieszanki zawodników doświadczonych (rzemieśliników) i młodych gniewnych. Będzie ciekawie.

1'   - Faulowany bramkarz Brata Alberta i jest potrzebna interwencja medyków - mamy przerwę w grze i bramkarz już do gry chyba nie wróci. Radosława Szala zastępuje Maciej Gudra.
2' Kontra Brata Alberta i Mateusz Gudra trafia do koszyczka Jakubowi Masztalerzowi.
3' Krzysztof Szczurek strzela z prawego skrzydła i pewnie piłkę łapie Maciej Gudra. Po chwili w odwecie Piotr Kowalczyk, lecz jego strzał świetnie broni Masztalerz!
4' Krzysztof Szczurek wychodzi sam na sam z Maciejem Gudrą i bardzo dobrze broni bramkarz. Natychmiastowa odpowiedź Mateusza Gudry i znów świetnie golkiper Geostandardu. Dzisiaj bramkarze świetnie się spisują.
6' Dwie świetnie interwencje Gudry po strzałach Kamila Mońki.
8'  (1:0) - Zabójczy kontratak Brata Alberta - Artur Kowalczyk wyszedł sam na sam z Masztalerzem i płaskim strzałem zaskoczył golkipera Geostandardu. Piłka przeleciała między nogami bramkarza.
9' Pecha ma dzisiaj Szal. Najpierw dostał w palec stojąc na bramce, potem wrócił do gry w polu i otrzymał cios w to co mężczyźnie najbliższe. Auu...!
10'  (2:0) - Piotr Kowalczyk w tempo do Marcina Szupera i ten wykorzystuje sytuacyjną piłkę.
11'  - Czas dla Brata Alberta.
12' Krzysztof Szczurek z dystansu i piłka ląduje na słupku.
15'  (2:1) - Mońko decyduje się na szybki strzał i przy słupku zaskakuje Macieja Gudre.
16' Szuper strzela z prawego skrzydła, ale na posterunku jest Jakub Masztalerz.
17' Krzysztof Szczurek staje przed szansą na doprowadzenie do remisu, ale trafia w słupek. Po chwili niebezpieczeństwo zażegnuje Radosław Szal.
Pierwsza połowa zaczęła się dosyć spokojnie - bez żadnych groźnych sytuacji z obu stron.
22' Mariusz Szczurek z dystansu i dobrą interwencją popisuje się Maciej Gudra
23' Kontra Brata Alberta, ale Mateusz Gudra zbyt mocno odgrywał do Piotra Kowalczyka.
24' Nowak z autu w pole karne do Mariusza Szczurka, a ten z bliska nie trafia do bramki.
25'  (3:1) - Niewykorzystane sytuacje się mszczą! Piotr Kowalczyk wychodzi sam na sam i pewnie trafia koło wychodzącego Masztalerza.
26' Dwa słupki najpierw po strzale Piotra Kowalczyka, potem po uderzeniu Krzysztofa Szczurka.
27' Piotr Szczurek z dystansu i pewnie Maciej Gudra. Po chwili młodszy Gudra uderza, ale na posterunku Masztalerz.
28' Mariusz Szczurek po podaniu Kamila Mońki próbuje piętką zaskoczyć Macieja Gudrę, ale bramkarz BA nie dał się zaskoczyć.
30' Piotr Szczurek popędził prawym skrzydłem i zamykając akcje oddał zbyt lekki strzał. Lepiej prezentują się "czarni", ale są bardzo niedokładni w kluczowych zagraniach i zbyt mało konkretni przy kończeniu akcji.
31' Michał Maziarz stara się zaskoczyć Masztalerza, który wyszedł z bramki, jednak golkiper Geostandardu nie dał się zaskoczyć.
33'  - Czas dla Brata Alberta.
34'  (4:1) - Mateusz Gudra wykorzystuje stratę obrońcy Geostandardu i pokonuje Jakuba Masztalerza.
35'  (4:2) - Mońko zdecydował się przelobować Macieja Gudrę i ta próba mu się powiodła!
36'  (4:3) - Walczy Geostandard! Stratę do jednej bramki niweluje Piotr Szczurek
37'  (5:3) - Piotr Kowalczyk zgrywa w tempo do Mateusza Gudry, który pewnym strzałem pokonuje Jakuba Masztalerza.

W meczu o przełamanie przełamał się Brat Albert, który miał dzisiaj więcej szczęścia i był bardziej skuteczny. Geostandard, jeśli w następnych meczach nie zdobęcie punktów - będzie musiał toczyć ciężkie boje o pozostanie w 1 lidze. Brat Albert za tydzień zmierzy się w kolejnym ważnym meczu z Hectasem, z kolei Geostandard już jutro podejmie jednego z faworytów do mistrzostwa 1 ligi - The Hornets!