Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Furmanek, Banach, Olszewski, Konopka, Konopka, Czechowski, Czechowski
Skład: Bogusz, Kazimierczak, Komorowicz, Bogdaszewski, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Jaworski, Wojtasik
27' Amadeusz Siwik
31' Amadeusz Siwik
37' Amadeusz Siwik
39' Michał Furmanek
6' Włodzimierz Styczyński
8' Robert Olejniczak
30' Robert Olejniczak
34' Robert Olejniczak
40' Adrian Jaworski
Zawodnik meczu: Amadeusz Siwik ()

Pojedynek faworytów do awansu. Michałki to doskonale znany nam zespół, Ołbin to ekipa, która debiutuje w lidze Wrocbal ale po dwóch meczach zasiada w fotelu lidera. Z całą pewnością szykuje nam się fascynujące widowisko bowiem zespół Artura Komorowicza ma już na koncie porażkę. Druga może utrudnić drogę do Superligi.

4' Michał Banach uderza z dystansu ale piłka mija bramkę Michałków.
6' (1:0) - Włodzimierz Styczyński otwiera wynik tego spotkania po dokładnym podaniu Olejniczaka.
8' - Robert Olejniczak fauluje jednego z Siwików za co otrzymuje żółtą kartkę.
8' (1:1) - Ołbin wykorzystuje rzut wolny. Amadeusz Siwik przyczaił się przy dalszym słupku gdzie tylko dołożył nogę.
12' Coraz ciekawsze widowisko ale zbyt dużo ostrej gry. Po stronie Michałków już cztery przewinienia, raz faulował Ołbin.
15' Okazja dla "Pomarańczowych"! Po strzale Styczyńskiego Kraszkiewicz popisuje się świetną paradą, chwilę później dobitkę snajpera Michałków blokuje Armand Siwik.
18' (1:2) - Debiutanci wychodzą na prowadzenie po drugim golu Amadeusza Siwika! Piłka przełamała rękawice Bogusza i wpadła do bramki.
23' (1:3) - Michał Furmanek zamienia na gola podanie Arnolda Siwika strzelając z najbliższej odległości.
24' Rzut wolny dla Michałków... Artur Komorowicz tylko w mur!
27' (1:4) - Hattrick Amadeusza Siwika!!! Ołbin ucieka Michałkom.
29' Zagranie ręką Arkadiusza Siwika tuż przed linią pola karnego. Sędzia tyktuje rzut wolny.
30' (2:4) - Olejniczak podchodzi do rzutu wolnego, uderza między nogami zawodników stojących w murze i piłka w siatce!
31' (2:5) - Amadeusz Siwik jest dziś bezlitosny dla rywala!
34' (3:5) - Pogoń Michałków! Robert Olejniczak wykańcza zespołową akcję.
37' (3:6) - Michałki chyba już jednak nie dogonią rywala, Amadeusz Siwik po raz piąty zmusił Bogusza do wyjęcia piłki z bramki, tylko raz zrobił to inny zawodnik Ołbinu.
39' (3:7) - Mateusz Furmanek podwyższa prowadzenie dla Ołbinu.
40' (4:7) - Rozmiar porażki zmniejsza Adrian Jaworski! Druga porażka Michałków już na starcie sezonu to niemała niespodzianka.

Michałki przegrywają kolejne spotkanie i walka o awans do Superligi staje się trudna nim sezon na dobre się rozpoczął. Amadeusz Siwik niemal w pojedynkę rozmontował dziś "pomarańczową" obronę doświadczonego rywala.