11.01 godz. 15:10, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
1 : 5
( 1 : 2 )
Skład: Szydłowski, Dychus, Konkel, Jankowski, Mikołajczyk, Młynarczyk, Jankowski, Skonieczny, Godzwon, Głowiński, Mankiewicz, Myka
Skład: Angrecki, Stachowski, Litka, Przybysławski, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Wyszumirski, Kościk, Rzepczyński
10' Tomasz Angrecki (Gol samobójczy)
18' Mateusz Jankowski
25' Michał Szydłowski
33' Mateusz Jankowski
36' Jakub Myka
9' Krzysztof Litka
12' Krzysztof Stachowski
Zawodnik meczu: Paweł Jankowski (Chociaż gola nie strzelił, to był najbarwniejszą postacią na boisku. Przez całe spotkanie starał się brać ciężar gry na swoje barki,)

The Hornets po awansie do 1 ligi mierzą chyba w kolejną promocję. Po zwycięstwie nad Michałkami i Hectasem są faworytem w starciu z doświadczonym Interamem. Zespół Rafała Przybysławskiego nie zgromadził bowiem do tej pory ani jednego punktu.

7' Żadna ze stron nie przejęła inicjatywy na parkiecie, wynik wciąż bezbramkowy a strzałów na bramkę naprawdę niewiele.
9' - żółta kartka dla Litki za złą zmianę zawodników.
10' (0:1) - The Hornets wykorzystują grę w przewadze chociaż to Tomasz Angrecki sprezentował im gola samobójczym trafieniem.
12' (1:1) - Po podaniu Rejentowicza, do remisu dorpowadza Krzysztof Stachowski.
17' - czas dla Interamu.
18' (1:2) - Szerszenie wychodzą na prowadzenie, składną akcję całego zespołu pewnym strzałem pod poprzeczką wykończył Mateusz Jankowski.
22' Podanie w tempo Szydłowskiego do Młynarczyka, Mateusz wychodzi sam na sam i nie trafia w bramkę.
23' Kontra The Hornets, Młynarczyk strzela, piłka przelatuje obok słupka.
24' Udana interwencja Wielkopolskiego, w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny po strzale Konkela.
25' (1:3) - The Hornets podwyższają prowadzenie, Michał Szydłowski strzałem z dystansu umieszcza piłkę w siatce.
27' Rejentowicz próbuje zaskoczyć Skoniecznego strzałem z dystansu, niestety piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.
29' Mikołajczyk zagrywa do Myki, Kuba przegrywa pojedynek sam na sam z Wielkopolskim.
33' (1:4) - Podopieczni Alojzego Dychusa strzelają kolejna bramkę, skutecznością wykazał się Mateusz Jankowski
34' Bardzo blisko podwyższenia wyniku był Paweł Jankowski, niestety jego strzał wylądował na poprzeczce.
35' Rzut wolna dla szerszeni, Szydłowski strzela, piłka przelatuje nad poprzeczką.
36' (1:5) - Kolejna bramka dla The Hornets, podanie Szydłowskiego na bramkę zamienia Myka.
37' Rzut wolny dla Interamu, Rejentowicz niestety fatalnie to rozegrał.
39' Podanie Szydłowskiego do Dychusa, Alojzy nie trafia do pustej bramki.

Hornetsi na chwilę obecną zaskakują wszystkich sympatyków ligi Wrocbal. Ten niepozorny beniaminek, który zawsze był w cieniu swoich "braci" z M+W Group, The Celestes czy The Reds.