Skład: Fiedler, Pondel, Semotyuk, Baran, Słowiński, Wojtczak, Gruszka
Skład: Przybylski, Kulesza, Walczak, Dudek, Maślak, Maślak, Andrzejewski, Zaborski, Padziński, Izodorczyk
10' Radosław Dudek
21' Radosław Dudek
31' Tomasz Maślak
33' Radosław Dudek
Zawodnik meczu: Radosław Dudek (Niemal w pojedynkę rozstrzelał WrSport.pl gdzie występuje jego kilku kolegów z B-klasowego Tomtexu Widawa Wrocław.)

W starciu czwartej drużyny z teamem zamykającym tabelę, teoretycznie o faworyta nie trudno. WrSport gra słabo, ale punktuje, Hectas tego komfortu nie posiada. Nie będzie pojedynku snajperów Fabisz - Dudek, gdyż ten pierwszy nie zjawił się na mecz. Czy "Dziennikarze" bez swojego największego żądła pokonają zmotywowanych do walki o pierwsze punkty w lidze "Pingwinów"? Czy "Połączeni Piłką" zatrzymają duet Maślak - Dudek?

Początek to badanie sił przeciwnika. Z biegiem minut coraz lepiej radzą sobie "Pingwiny".
3'    (1:0) - Indywidualna akcja Radosława Dudka, mija trzech obrońców oddaje do Maślaka, który podaje mu na przedpole i supersnajper Hectasu kończy akcje.
5' Tomasz Maślak uderza z prawego skrzydła w słupek.
6' W końcu dobra akcja WrSportu. Przed szansą na strzelenie gola staje Maciej Wojtczak, ale piłka po jego strzale odbija się najpierw od jednego, a potem jeszcze od drugiego słupka.
8' Kolejna dobra akcja "Dziennikarzy". Klepka pomiędzy
10'   (2:0) - Znowu indywidualna akcja Dudka, przebija się przez dwóch obrońców i pewnym strzałem pokonuje Tomaza Słowińskiego.
13' (2:1) - Podrażniony WrSport zaatakował. Składna akcja trójki Semotyuk, Gruszka, Wojtczak i ten trzeci z dość ostrego konta pokonuje Krzysztofa Przybylskiego.
15' Padziński w kontrze strzela z narożnika i Słowiński instynktownie paruje piłkę na słupek.
15' Dwie świetne okazje "Dziennikarzy". Najpierw Baran sam na sam z Przybylskim trafia koło bramki. Potem Semotyuk w podobnej sytuacji, uderzajac z powietrza trafia w Przybylskiego.
16' Po chwili Maślak przegrywa pojedynek jeden na jeden ze Słowińskim.
17' Baran staje oko w oko z Przybylskim, majac dużo czasu i miejsca, trafia w wprost w niego.
18' Oj mamy mecz bardzo intensywny mecz.
19' Kulsza przymierzył sprzed pola karnego i Słowiński nogami na róg.
20' Nie radzą sobie dzisiaj "Połączeni Piłką" z Radkiem Dudkiem, zabawia się z obrońcami tej drużyny jak z dziećmi. Na szczęście tym razem nie udało mu się pokonać Słowińskiego.
21'   (3:1) - Chwilę poklepali "Dziennikarze", mocno zaatakowali, ale dobrze wyszła z opresji defensywa Hectasu. To się zemściło, gdyż po chwili Dudek wyszedł sam na sam ze Słowińskim. Wyminął go i umieścił piłkę w pustej bramce.
23' Kolejna groźna akcja Hectasu. Instynktownie, z bliska strzał Kuleszy broni Słowiński.
26' Gruszka sprzed pola karnego i kapitalnie broni Przybylski.
27' Semotyuk wychodzi jeden na jeden z bramkarzem i znów świetnie golkiper Hectasu.
27' Kontra Hectasu. Padziński przed szansą i piłka po jego strzale mija słupek bramki.
28' Uderzenie Fiedlera zablokowane w ostatniej chwili i mamy rzut rożny.
30'   (4:1) - Tomasz Maślak uderza z ostrego konta i interwencją nie popisuje się Słowiński, który przepuszcza piłkę między nogami.
Widoczny brak napastnika w ekipie WrSportu. Są dzisiaj bardzo, bardzo nieskuteczni.
31' Daleka piłka na pole karne Hectasu. Tam znajduje się Tomasz Pondel, który wymija obrońcę i sam na sam trafia w golkipera.
33' (5:1) - Słowiński wychodzi z bramki rozgrywać piłkę i znów nadziewa się na kontrę, którą kapitalnie kończy Dudek.
35' Źle rozegrany aut przez WrS. Dudek wychodzi sam na sam ze Słowińskim i ten świetnie broni tyłem do bramki będąc.
36' Cios za cios. "Dziennikarze" stawiaja wszystko na jedną kartę, nadziewając się na groźne kontry.
39' Dwie rozpaczliwe akcje osłabionego WrSportu, dwukrotnie T.Pondel i dwukrotnie kapitalnie interweniuje Przybylski.

W WrSporcie widać dzisiaj był brak napastnika, obrońcy nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego Przybylskiego. Radosław Dudek pokonał "Dziennikarzy" w pojedynkę. Dzięki tej wygranej Hectas wydostał się ze strefy spadkowej, drużyna Michała Pondla doznała premierowej porażki w lidze.W przyszłym tygodniu "Połączeni Piłką" zagrają z Michałkami, zaś team Marcina Walczaka podejmie Ybah Tigers.