Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Nycz, Rot, Nowak, Kosicki, Stec
Skład: Król, Szczurek, Gradowski, Szczurek, Głodek, Mońko, Szczurek, Gawron, Masztalerz
22' Szymon Stec
29' Paweł Pustelnik
31' Łukasz Nowak
37' Łukasz Nowak
26' Karol Brychcy (Gol samobójczy)
30' Marek Gawron
34' Mariusz Szczurek
39' Marek Gawron
Zawodnik meczu: Szymon Stec (Autor hattricka oraz asysty. Był nie do zatrzymania dla zawodników Geostandardu Wrocław.)

Po dugiej przerwie świąteczno-noworocznej wracamy na halę Redeco. W pierwszym meczu 2015 roku, Geostandard Wrocław podejmie debiutanta ligi Wrocbal - Ybah Tigers.

3' (0:1) - Pierwszego gola w futsalowych rozgrywkach Wrocbal strzela Paweł Pustelnik z Ybah Tigers!
4' (0:2) - Tygrysy idą za ciosem!Kuba Masztalerz zmuszony wyjąć piłkę z własnej bramki po raz drugi. Tym razem po trafieniu Łukasza Nowaka.
6' (0:3) - Kamil Rot wykłada piłkę Radkowi Kosickiemu, któremu tnie pozostaje nic innego jak skierować ją dopustej bramki.
7' (0:4) - Geostandard Wrocław nadział się na kontrę, którą bezlitośnie wykorzystał Łukasz Nowak.
9' Okazja dla Geostandardu, Piotr Szczurek uderza zza pola karnego ale Waldemar Stec paruje piłkę na rzut rożny!
9' (0:5) - Szymon Stec wykańcza szybką kontrę "Tygrysów".
13' Od kilku minut z boiska wieje nudą a kalrownych akcji jest jak na lekarstwo. Obrońcy obu drużyn rozbijają ataki rywala.
16' Długi wyrzut Masztalerza do Krzysztofa Szczurka, ten jednak przegrywa pojedynek sam na sam ze Stecem.
20' (0:6) - Potężne uderzenie Szymona Steca ląduje pod poprzeczką bramki Jakuba Masztalerza.
21' Długa wrzutka Piotra Szczurka w pole karne "Tygrysów", Gradowski trąca piłkę głową ale ta mija lewyt słupek bramki.
22' (0:7) - Szymon Stec, płaskim strzałem w długi róg kompletuje hattricka.
23' Krzysztof Szczurek nie zdołał wykorzystac błędu w obronie rywala.
25' Kontra "Tygrysów".... pudło Łukasza Nowaka.
26' (1:7) - Geostandard wyręczony przez zawodnika Ybah! Karol Brychcy pokonuje własnego bramkarza.
29' (1:8) - Paweł Pustelnik podwyższa prowadzenie dla swojej drużyny strzelając po długim rogu.
30' (2:8) - Podanie Piotra Szczurka, płaskim strzałem na gola zamienia Marek Gawron.
31' (2:9) - Wrzutka Szymona Steca w pole karne, Łukasz Nowak uderzeniem z głowy pokonuje Masztalerza! Istny pogrom!
36' (3:9) - Dwójkowa akcja braci Szczurek! Mariusz strzałem na raty wbija piłkę do pustej bramki. Brawa dla sędziego Adriana Miedzińskiego, który w tym przypadku zastosował przywilej korzyści.
37' (3:10) - Kolejna okazja Tigersów i kolejny gol Łukasza Nowaka.
39' (4:10) - Marek Gawron zmniejsza dystansdo przeciwnika.
40' Jakub Masztalerz w świetnym stylu wygrywa pojedynek sam na sam z Łukaszem Nowakiem.

Geostandard na tle debiutanta wypadł bardzo blado. Ybah przeważał dziś pod każdym względem a wynik mówi sam za siebie. Świetne zawody rozgrali dziś przede wszystkim Szymon Stec i Łukasz Nowak.