11.01 godz. 16:00, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Szal, Gudra, Maziarz, Szuper, Gudra, Mackiewicz, Kowalczyk
Skład: Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Topornicki, Walczak, Pikul, Podgórniak, Szymański
12' Piotr Kowalczyk
24' Piotr Kowalczyk
37' Marcin Szuper
40' Radosław Szal
21' Przemysław Topornicki
23' Przemysław Topornicki
25' Marcin Janik
26' Krzysztof Walczak
27' Krzysztof Walczak
30' Marcin Janik
34' Krzysztof Walczak
Zawodnik meczu: Krzysztof Walczak (Krzysiek zanotował dziś świetny występ, który udokumentował hattrickiem.)

Pojedynek beniaminka z debiutantem. Po pierwszej kolejce spotkań, FC Barmelona zgarnęła jeden punkt, Brat Albert przegrał inauguracyjne spotkanie z Domino. Faworyta wskazać ciężko, stawiamy więc na remis.

5' Kilka strzałów na obie bramki ale bramkarze wykazują się świetną formą.
8' Radosław Szal popisuje się dwiema świetnymi interwencjami.
10' - czas dla drużyny Brat Albert.
12' (0:1) - Maciej Gudra oddaje mocny strzał z dystansu, piłka odbija się od słupka i trafia pod nogi Piotra Kowalczyka, który bez problemu pakuje ją do bramki obok leżącego już Zbyszka Guźniczaka.
17' Na tablicy wyników wciąż tylko 1:0, po meczu Astechu z K+N Bielany, to drugi tak wyrównany mecz w dniu dzisiejszym.
18' Maziarz zza pola karnego... dobrze ustawiony Zbigniew Guźniczak.
21' (1:1) - Chwilę po zmianie stron do wyrównania doprowadza Przemysław Topornicki.
23' Zbigniew Guźniczak popisał się fantastyczną interwencją po strzale Piotra Kowalczyka.
23' (2:1) - Fenomenalne trafienie Przemka Topornickiego w okienko bramki Brata Alberta!
24' (2:2) - Zapowiada nam się snajperski pojedynek Przemka Topornickiego z Piotrkiem Kowalczykiem.
25' (3:2) - Do rywalizacji wtrącił się Marcin Janik, który wykorzystał rzut wolny pośredni po tym jak bramkarz Brata Alberta zagrał piłkę po raz drugi.
26' (4:2) - FC Barmelona idzie za ciosem, Krzysztof Walczak podwyższa prowadzenie!
27' (5:2) - Krzysiek Walczak oddaje celny strzał zza pola karnego w długi róg.
30' (6:2) - Barmelona ucieka rywalom, Marcin Janik popisuje się ładnym strzałem pod poprzeczkę bramki Radka Szala.
33' Guźniczak broni udem mocny strzał Kowalczyka.
34' (7:2) - Hattrick Walczaka! Napastnik FC Barmelony wyszedł sam na sam z Szalem a następnie uderzył po długim rogu wbijając piłkę do bramki od słupka.
37' (7:3) - Błąd w obronie FC Barmelony bezlitośnie wykorzystał Marcin Szuper.
40' Rzut karny dla Brata Alberta, do piłki podchodzi bramkarz.
40' (7:4) - Radosław Szal strzela pewnie w środek bramki z szóstego metra.

Pomimo wyrównanego początku spotkania, Brat Albert nie wytrzymał tempa i już po 25 minutach gry przegrał tą rywalizację. Barmelona wykorzystała większość sytuacji i zgarnęła cenne trzy punkty.