21.12 godz. 15:20, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Król, Szczurek, Szczurek, Głodek, Mońko, Szczurek, Gawron, Masztalerz
Skład: Fiedler, Pondel, Baran, Markowski, Słowiński, Wojtczak, Gruszka, Zimny
37' Piotr Szczurek
15' Paweł Markowski
21' Mateusz Zimny
23' Piotr Baran
Zawodnik meczu: Jakub Masztalerz (W meczu bramkarzy więcej roboty miał golkiper Geostandardu i spisał się znakomicie, choć nie uchronił swojej drużyny od porażki. )

Nowatorstwo kontra doświadczenie. W poprzednim bezpośrednim starciu zwyciężyła rutyna. WrSport.pl w dość okrojonym składzie chciał się zrewanżować za ostatnią porażkę z Geostandardem, na Kuźnikach - 3:4, a także wygrać pierwszy mecz od trzech spotkań na hali.

2' Lepiej zaczął Geostandard. Szczurek wyszedł sam na sam ze Słowińskim, ale przegrał pojedynek z bramkarzem.
3' Szczurek znowu wychodzi sam na sam ze Słowińskim, ale trafia w boczną siatkę.
3' Ponownie Szczurek i znów lepszy Słowiński.
5' WrSport.pl poprzez długą wymianę piłki stara się rozmontować dobrze dysponowaną defensywę Geostandardu.
6' Markowski wystawia piłkę do lepiej ustawionego Barana, który przegrywa pojedynek z Masztalerzem.
7' T.Pondel uderza z dystansu i do boku paruje piłkę Masztalerz.
8' Piotr Szczurek wychodzi sam na sam z bramkarzem i kapitalnie interweniuje Słowiński. Kolejna akcja Geostanadrdu i kolejna dobra interwencja Słowińskiego.
9' Świetny rajd Mateusza Zimnego, minął obrońcę i bramkarza, podał do Barana, który nie zamknął.
11' Klepka Geostandardu i kapitalnie z sytuacji dwóch na jednego wychodzi Tomasz Słowiński.
12' Wojtczak schodzi do środka, ale jego strzał po ziemi zablokowany.
14' Dosyć wolna gra z obu stron, w Geostandardzie brakuje dokładności, w WrSporcie napastnika.
15' (1:0) - T.Pondel zabiera piłkę zawodnikowi Geostandardu i podaje do lepiej ustawionego Markowskiego, który pakuje piłkę do pustej bramki.
18' Rozklepana defensywa WrS-u i znowu Słowiński ratuje swoich kolegów.
20' K. Szczurek kończy dobrą kontrę swojej drużyny, ale przenosi piłkę nad poprzeczką.
21' (2:0) - Mateusz Zimny wykorzystuje dobre zgranie Barana i poteżnym strzałem pokonuje Masztalerza.
23' (3:0) - Kontra WrSportu Zimny zagrywa do Barana i ten pewnie kończy.
25' Co wyprawia ten Słowiński! Popisuje się dwoma fantastycznymi interwencjami.
26' Wojtczak wychodzi sam na sam i trafia w Masztalerza.
27' Fiedler zgrywa do Wojtczaka i ten znowu gorszy od Masztalerza.
28' T.Pondel sam na sam wychodzi i nie trafia! Chcąc wyminąć bramkarza, za bardzo wypuszcza piłkę.
28' Kolejna kontra i tym razem Markowski pudłuje, trafiając koło słupka.
30' (3:1) - Dwie kontry Geostandardu i za drugim razem Łukasz Król strzałem do pustaka strzela pierwszą bramkę dla "czarnych" w tym meczu.
31' Wojtczak w indywidualnej akcji, mija dwóch rywali i po interwencji Masztalerza piłka trafia w słupek.
33' Dużo niedokładności z obu stron. Sprawa wyniku ciągle jest otwarta.
34' K.Szczurek przegrywa pojedynek ze Słowińskim, który jest najbardziej widoczną postacią swojej drużyny.
36' T.Pondel dostaje piłkę od Barana i sam na sam trafia w Masztalerza.
37' (3:2) - Piotr Szczurek decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego i zaskakuje tym samym Słowińskiego.
38' Piotr Szczurek do Krzysztofa Szczurka i ten fatalnie przestrzela.
39' T.Pondel trafia w poprzeczkę.
39' Markowski sam na sam w Masztalerza.
40' T.Pondel znowu uderza w poprzeczkę.

Znowu WrSport pewnie prowadząc poprzez swoją niekonsekwentną grę musi w końcówce drżeć o utrzymanie wyniku. Dzięki tej wygranej "Dziennikarze" wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Dla Geostandardu było to premierowe starcie w tym sezonie i nie zaprezentowali się najgorzej, udowadniając, że mogą napluć krwi każdemu.