21.12 godz. 13:40, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Stec, Falisz, Pustelnik, Brychcy, Bereźnicki, Rot, Nowak, Kosicki, Zioła, Stec
Skład: Banaś, Tyszkiewicz, Leszczyński, Czeczot, Kloczkowski, Przedpełski, Nawrocki, Płachecki, Nowak, Musialik
1' Szymon Stec
6' Szymon Stec
8' Dawid Kloczkowski (Gol samobójczy)
12' Kamil Rot
22' Szymon Stec
31' Łukasz Nowak
36' Szymon Stec
38' Łukasz Nowak
4' Kamil Leszczyński
23' Kamil Leszczyński
24' Kacper Musialik
Zawodnik meczu: Szymon Stec (Młody zawodnik Ybah w wielu sytuacjach zachowywał zimną krew jak doświadczony gracz. Autor 4 trafień i asysty. )

Domino, które wczoraj wieczorem po bardzo ciężkim meczu zwyciężyło z Bratem Albertem, znowu zmierzy się z kolejnym pierwszoligowym debiutantem - Ybah Tigers. O faworyta w tym starciu ciężko, tak więc zapowiada się nam dobry mecz.

1' (0:1) - Szybkie otwarcie wyniku. Pustelnik zagrywa w tempo do Szymona Steca, a ten nie myli sięsam na sam z Musialikiem.
3' Dobra okazja Łukasza Nowaka, po interwencji Musialika piłka zmierza sprzed pola karnego, ale z linii wybija ją obrońca rywala.
4' (1:1) - Złe wybicie piłki z autu w drużynie Ybah. Kamil Leszczyński przyjmuje piłkę i strzałem pod poprzeczkę doprowadza do remisu.
6' (1:2) - Szymon Stec schodzi do środka i strzałem po ziemi pokonuje Musialika.
8' (1:3) - Samobój Kloczkowskiego i na dwubramkowe prowadzenie wychodzi Ybah Tigers.
8' Czas dla Domino.
10' Nowak staje przed świetną szansą na bramkę, ale z linni bramkowej piłkę wybija Rot.
11' Zioła zamyka akcje swojej drużyny, ale nie trafia do pustej bramki.
12' (1:4) -  Falisz zagrywa do Rota, a ten mając przed sobą tylko bramkarza - nie myli się.
14' Płachecki strzela sprzed pola karnego i przed siebie wybija Waldemar Stec.
15' Sam na sam z Musialikiem wychodzi Kosicki, ale po interwenci bramkarza piłka wychodzi na rzut rożny.
17' Szymon Stec staje w oko w oko z Musialikiem i świetnie nogami interweniuje zastępca Grzegorza Bzowskiego w ekipie Domino.
18' Szymon Stec wykłada patelnie Nowakowi, a ten nie trafia do pustej bramki.
21' Rot w bramkarza, a po chwili Nawrocki w poprzeczkę.
22' (1:5) - Stec mimo młodego wieku pokazuje fantastyczne wykończenie i zminą krew, tak więc wygrywa pojedynek jeden na jeden z Musialikiem
23'  (2:5) - Natychmiastowa odpowiedź. Leszczyński kończy dobrą akcję Kloczkowskiego i z poświęceniem, wpadając na słupek - kończy akcje swojej drużyny.
24' Falisz wychodzi jeden na jeden z Musialikiem i golkiper go fauluje za co otrzymuje zasłużony kartonik. Wcześniej zaś Stec nie trafia do pustej bramki. Domino gra przez 120 sekund w osłabieniu.
Na boisku dużo walki z obu stron i przepychanek i mało płynnej gry.
29' Doskonała okazja Płacheckiego, którą fatalnie marnuje.
31' (2:6) - Łukasz Nowak podwyższa prowadzenie swojego zespołu.
32' Kloczkowski z piętki uderza w słupek.
33' Artur Nowak z dystansu i znowu Waldemara Steca ratuje słupek.
34' A.Nowak wybija piłkę lecącą do pustej bramki, po rzucie wolnym pośrednim.
36' (2:7) - Indywidualny rajd Steca, który prostym zwodem oszukał obrońcę przy linii i wychodząc jeden na jeden nie dał żadnych szans bramkarzowi.
38' (2:8) - Szymon Stec zagrywa piłkę do Łukasza Nowaka i ten umieszcza piłkę pod nogami Musialika.

Ybah Tigers zaprezentowali się dzisiaj bardzo dobrze, raz po raz punktując Domino. Zasłużone zwycięstwo "Tygrysów". Co do teamu Radosława Banasia, to dwa mecze w weekend okazały się dla nich pechowe, bowiem dużo sił stracili dzień wcześniej z Bratem Albertem.