20.12 godz. 20:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
7 : 4
( 2 : 3 )
Skład: Angrecki, Stachowski, Litka, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Wyszumirski, Kościk, Rzepczyński
Skład: Kraszkiewicz, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Siwik, Banach, Olszewski, Konopka, Konopka
15' Krzysztof Stachowski
16' Waldemar Kościk
19' Michał Przybysławski
39' Krzysztof Stachowski
8' Michał Banach
9' Arkadiusz Siwik
27' Amadeusz Siwik
30' Amadeusz Siwik
31' Amadeusz Siwik
34' Michał Banach
38' Robert Konopka
Zawodnik meczu: Amadeusz Siwik (Defensorom Interamu ciężko było go zatrzymać, a wraz z Michałem Banachem w pojedynkę rozbili rywala. )

Dość jednostronnie zapowiada się starcie lidera z Ołbinu z będącym w dole tabeli Interamem. Czy debiutant pokaże swoje aspiracje na grę w Superlidze, czy może doświadczenie "niebieskich" da się we znaki?

Od samego początku zaczęli dość intensywnie, obie drużyny szarpią.
2' Banach strzela z dystansu i na raty broni Wielkopolski.
4' Interam nie zamierza wtórować rywalom i nawiązuje równą walkę, choć więcej z gry mają rywale.
7' Strzela Banach z dystansu i znowu bardzo dobrze broni Wielkopolski.
8' Banach jeden na jeden z Wielkopolskim - część 3 i znowu lepszy bramkarz!
8'   (1:0) - Strata Interamu rozklepana defensywa tej drużyny i Banach uderza z bliska. Po interwencji bramkarza piłka wpada do siatki.
9'   (2:0) - Ołbin idzie za ciosem! Arkadiusz Siwik strzela sprzed pola karnego i pod pachą bramkarza piłka wpada do siatki.
10' Kontra Interamu - zamyka akcje Rejentowicz i fatalnie przestrzela.
11' Amadeusz Siwik staje oko w oko z Wielkopolskim i lepszy bramkarz.
15'   (2:1) - Michł Przybysławski centruje piłkę w pole karne rywala z własnej połowy, Stachowski strzełem z głowy kieruje jądo bramki Kraszkiewicza.
16'   (2:2) - Kościk po kończy indywidualną akcję strzałem w okienko!!! Szybkie wyrównanie Interamu!
17' Dwa strzały Amadeusza Siwika i dwókrotnie lepszy Wielkopolski.
19'   (2:3) - Michał Przybysławski odwróca losy tej połowy, strzałem z dużego palca zaskakując Kraszkiewicza. Tym samym Interam wychodzi na prowadzenie.
20' Banach strzela sprzed pola karnego i pokonuje tym samym.
22' Do odrabianiania strat dąży Ołbin Team. Strzał Armanda Siwika trafia w słupek.
26' Przeważa Ołbin Team, ale Wielkopolski i spółka świetnie bronią.
27'   (3:3) - Amadeusz Siwik decyduje się na niesygnalizowany strzał zaa połowy i piłka wpada tuż przy słupku.
28' Rzepczyński natychmiastowo może odpowiedzieć, ale jego uderzenie ląduje na słupku.
30'   (4:3) - Składna akcja Ołbinu i Amadeusz Siwik decyduje się na strzał w środek bramki, który Wielkopolski przepuszcza.
31'   (5:3) - Szybka kontra Ołbinu. Banach zagrywa na pustaka do Amadeusza Siwika i ten pakuje piłkę do siatki.
32' Rejentowicz strzela sprzed pola karnego i piłka mija słupek.
32' Amadeusz Siwik w kontrze, wychodzi oko w oko z Wielkopolskim, ale piłka mija słupek.
34'   (6:3) - Banach decyduje się na strzał z konta i tym samym zaskakuje Wielkopolskiego.
35' Mimo niekorzystnego wyniku Interam walczy, ale na ich nieszcześćie dobrze dysponowany jest Tomasz Kraszkiewicz.
38'   (7:3) - Przechwyt Olszewskiego wychodzi on sam na sam z Wielkopolskim, lecz zagrywa do lepiej ustawionego Roberta Konopki, który pakuje piłkędo pustej bramki.
39'   (7:4) - Stachowski strzela z bliska, lecz kapitalnie broni Kraszkiewicz, po chwili piłka znów wraca pod nogi zawodnika Interamu i za drugim razem już ten zawodnik się nie myli.

Udało się Ołbinowi odwrócić losy meczu i zwyciężyć po raz drugi w tym sezonie. Ta wygrana umocniła ich na fotelu lidera. Interam zaś jest na dnie tabeli.