20.12 godz. 17:20, Redeco, Sedzia: Michał Baraniecki
( 2 : 2 )
Skład: Szydłowski, Dychus, Jankowski, Mikołajczyk, Młynarczyk, Skonieczny, Godzwon, Dychus, Mankiewicz, Myka
Skład: Bogusz, Kazimierczak, Komorowicz, Bogdaszewski, Olejniczak, Schmidt, Jaworski, Wojtasik
4' Paweł Godzwon
5' Mateusz Młynarczyk
22' Kamil Mankiewicz
24' Paweł Godzwon
27' Paweł Jankowski
33' Michał Szydłowski
36' Mateusz Młynarczyk
39' Kamil Mankiewicz
14' Artur Komorowicz
18' Konrad Schmidt
31' Robert Olejniczak
40' Dariusz Wojtasik
Zawodnik meczu: Paweł Godzwon (Kreator gry The Hornets, który swój dobry występ zwieńczył zdobyciem hattricka. )

W 1 lidze do gry wkracza drużyna The Hornets. Ich rywale - Michałki mają już na koncie pierwsze - 3 punkty. "Szerszenie" choć są beniaminkiem wydają się faworytem tego meczu, ale to za drużyną Artura Komorowicza przemawia doświadczenie. Będzie się działo!

Początek dość specyficzny Michałki atakują, ale dobrze wyprowadzając groźne kontry, bronią "Szerszenie".
3' Szydłowski staje przed dobrą szansą na pokonanie
4' (0:1) - Grzegorz Dychus strzela, broni Adam Bogusz, ale wobec dobitki Pawła Godzwonia jest już bezradny.
5' (0:2) - Piękna akcja Hornets i Młynarczyk wychodzi sam na sam z Boguszem i zaskakującym strzałem pokonuje bramkarza.
6' Po strzale Godzwona z pola karnego, piłka trafia w słupek.
7' Styczyński wykorzystując to, że nikt go nie atakuje, decyduje sięna potężny strzał z dystansu, lecz dobrą robinsonadą popisuje się Jędrzej Skoniczny.
9' The Hornets mając dobry wynik czekają przyczajeni z tyłu i kontrami starają się kąsać Michałków, którzy nie mogą znaleźć sposobu na pokonanie Skoniecznego.
10' Mankiewicz uderza sprzed pola karnego, ale przed siebie Bogusz.
12' Myka zakłada sito obrońcy Michałków i wychodzi sam na sam z Boguszem, ale przegrywa ten pojedynek.
13' Uderzenie Mikołajczyka z dystansu - na raty broni Bogusz. Kolejna bramka dla "Szerszeni" wisi w powietrzu.
14' (1:2) - Rzut wolny dla Michałków przed polem karnym. Do piłki podchodzi Artur Komorowicz i wykorzystując źle ustawiony mur - trafia tuż przy słupku.
15' Michałki starają się iść za ciosem. Włodzimierz Styczyński wyprzedza obrońcę rywala i z prawego skrzydła stara się zaskoczyć Skoniecznego, ale ten nogami - pewnie broni.
18' (2:2) - Konrad Schmitd strzela na bramkę i niefortunnie interweniuje Skonieczny, tak, że piłka od jego pleców odbija się od bramki.
21' (2:3) - Szybka kontra The Hornets i Kamil Mankiewicz 100% sytuację - wykorzystuje, więc "Szerszenie" znów wychodzą na prowadzenie.
24' (2:4) - Godzwon wykorzystuje nieporozumienie w szeregach defensywnych Michałków i pokonuje Bogusza.
24' (2:5) - The Hornets idą za ciosem i znowu bramkę zdobywa Godzwon.
25' Schmidt staje przed szansą na zmiejszenie niekorzystnego rezultatu, ale przegrywa pojedynek z Skoniecznym.
27' (2:6) - Hornets są dzisiaj bardzo skuteczni. Kolejny ich atak kończy się golem, a bramkę zdobywa Paweł Jankowski.
29' Słupek po uderzeniu Komorowicza.
30' Wielkie szczęście Skoniecznego, znowu przed utratą bramki ratuje go...słupek.
31' (3:6) - Piękna akcja Michałków, Kazimierczak idelanie zagrywa do Olejniczaka, który strzałem przy słupku pokonuje Skoniecznego.
33' (3:7) - Michał Szydłowski na wślizgu zamyka akcje swojej drużyny i znowu bezradny jest Bogusz.
35' Szydłowski staje przed szansą na skompletowanie hattricka, ale jego strzał trafia tylko w boczną siatkę.
36' (3:8) - Mateusz Młynarczyk wykorzystuje kapitalne zagranie Szydłowskiego i trafia do pustaka.
38' Grzegorz Dychus zamyka akcję swoich kolegów, ale z bliska nie jest wstanie pokonać Bogusza.
39' (3:9) - Kamil Mankiewicz decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego i zaskakuje Bogusza.
40' (4:9) - Wojtasik zmiejsza rozmiary porażki płaskim strzałem tuż przy słupku.

O ile pierwsza połowa była bardzo wyrównana to w drugiej "Szerszenie" pokazały klasę i bezapelacyjnie zwyciężyły. W następnym meczu drużyna Alojzego Dychusa zmierzy się z Hectasem!