20.12 godz. 19:50, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
( 1 : 4 )
Skład: Fiedler, Pondel, Pondel, Baran, Karczewski, Przybylski, Wojtczak
Skład: Zwierzyński, Guźniczak, Janik, Guźniczak, Topornicki, Walczak, Pikul, Podgórniak, Kupczyk, Szymański
2' Dawid Przybylski
3' Damian Karczewski
10' Maciej Wojtczak
14' Dawid Przybylski
40' Damian Karczewski
1' Krzysztof Walczak
21' Krzysztof Walczak
24' Kacper Podgórniak
34' Krzysztof Walczak
38' Przemysław Topornicki
Zawodnik meczu: Zbigniew Guźniczak (W kluczowych momentach, w drugiej połowie bronił kapitalnie. )

Pojedynek dwóch pierwszoligowych beniaminków. Obie ekipy zagrały ze sobą w zeszłorocznych play-off'ach gdzie górą była Barmelona 7:4 (pod nazwą Deadline Wrocbal). Jak będzie tym razem?

1' (1:0) Przybylski traci piłkę na środku i Walczak nie daje szans bramkarzowi.
2' (1:1) Szybka odpowiedź WrS. Przybylski trafia do bramki i odkupuje swoje winy.
3' (1:2) Karczewski strzałem przy słupku wyprowadza niebieskich na prowadzenie.
7' Mecz się wyrównał, obie ekipy dochodzą do sytuacji jednak brakuje precyzji.
10'  (1:3) M. Pondel broni groźny strzał, po chwili kontra WrSport i Wojtczak podnosi wynik spotkania.
14'   (1:4)Okres optycznej przewagi Barmelony jednak to WrSport zadaje kolejny cios. Przybylski po rękach bramkarza trafia po raz drugi.
19' Topornicki odbiera piłkę rywalowi przed polem karnym jednak fatalnie pudłuje.
20' Dobra okazja z kontry dla WrS, jednak Przybylski zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi traci piłkę.
21' (2:4) Walczak uderza w poprzeczkę piłka wychodzi w pole, jednak obrońcy WrSport obserwowali tylko gdy obrońca zielonych dobitką pakuje piłkę do bramki.
22' Przybylski odgrywa głową do Wojtczaka jednak ten pudłuje w dobej sytuacji. Chwilę później Barmelona marnuję okazję a obrońcy WrS wybijają piłkę z lini.
23' Przerwa w grze. Bramkarz WrSport po interwencji złapał się za nogę i długo nie podnosi się z boiska. Zdjął rękawice i chyba nie wróci już do gry. Jego miejsce zajmuje grający w polu Karczewski.
24' Barmelona poczuła krew i trafiła w poprzeczkę. W kontrze Baran pudłuje w sytuacji sam na sam.
26' (3:4) Strata na środku i w kontrze dwóch na jednego trafia Podgórniak.
29' Barmelona szturmuje bramkę jednak WrS broni prowadzenia. Nieliczne kontry niebieskich nie przynoszą efektu.
31' Nerwy na boisku coraz większe, ale gra czysta, a wynik bez zmian.
34' (4:4) Barmelona wyrównuje. Po szybkiej kontrze Krzysiek Walczak nie daje szans bramkarzowi i kompletuje hattricka!
37' Przybylski znów nie patrzy na kolegów i marnuje szansę.
38' (5:4) Topornicki daje prowadzenie dla Barmelony, WrS gra bez pomysłu i zostaje za to ukarane.
40' (5:5) Po meczu jednak tuż przed syreną rzut wolny dla WrSport. Przybylski podał do Karczewskigo, a ten rzutem na taśmę ratuje punkt swojej ekipie.

WrSport.pl do czasu kontuzji bramkarza dominował, potem w ich poczynania wkradła się panika i dali się dogonić, ba nawet mogli przegrać, gdyby nie bramka Karczewskiego w ostatniej minucie. Mogą cieszyć się z remisu, z kolei Barmelona czuje niedosyt. W następnym meczu "Dziennikarze" podejmą Geostandard Wrocław, a team Marcina Janika do święta Trzech Króli może spać spokojnie.