13.12 godz. 22:10, Redeco, Sedzia: Adrian Miedziński
( 1 : 1 )
Skład: Bogusz, Kazimierczak, Komorowicz, Bogdaszewski, Olejniczak, Styczyński, Schmidt, Jaworski, Wojtasik
Skład: Stachowski, Litka, Przybysławski, Rejentowicz, Wielkopolski, Rzepczyński
7' Dariusz Wojtasik
23' Artur Komorowicz
24' Włodzimierz Styczyński
33' Konrad Schmidt
35' Artur Komorowicz
17' Krzysztof Rzepczyński
35' Rafał Rejentowicz
Zawodnik meczu: Artur Komorowicz (Najbardziej widoczny na boisku - pewny w defensywie i skuteczny w ofensywie! )

W Pierwszej lidze swoje premierowe spotkania w nowym sezonie rozegrają doświadczone Interam i Michałki. Oba zespoły są faworytami do awansu, oba znają się doskonale bowiem rywalizują ze sobą już od blisko dziesięciu lat.

2' Styczyński będąc w polu karnym, bez namysłu - trafia w poprzeczkę!
3' Krzysztof Litka strzela z prawego skrzydła, ale dobrze Bogusz zbija piłkę na rzut różny.
5' Stachowski mocno uderza sprzed pola karnego i znowu bardzo dobrze broni Bogusz. W odpowiedzi Wojtasik i obrońca Interamu wybija piłkę, która zmierzała tuż przy słupku.
7' Przybysławski strzela z połowy i pewnie łapie Bogusz.
7'  (0:1) - Ładna składna akcja Michałków i akcje kończy Dariusz Wojtasik!
8' Po strzelonym golu Michałki poczuły wiatr w żagle i strzał Styczyńskiego z bliska świetnie broni Wielkopolski.
12' Litka strzela z bliska i kapitalnie broni Bogusz.
15' Bogdaszewski wychodzi sam na sam z Wielkopolskim i zamiast podawać do lepiej ustawionego Wojtasika - sam kończy akcje i jego płaski strzał broni bramkarz.
17'  (1:1) - Stachowski strzela, Bogusz dobrze broni, ale wobec dobitki Rzepczyńskiego jest bezradny. Mamy remis.
22' Komorowicz próbuje swoich sił uderzając z połowy, lecz jego uderzenie jest zbyt niecelne i nie zaskakuje Wielkopolskiego.
23'  (1:2) - Po chwili Komorowicz już się nie myli i Michałki wychodza na prowadzenie.
24'  (1:3) - Michałki idą za ciosem i po chwili odchodzą na dwubramkowe prowadzenie. Gola zdobywa Styczyński.
27' Dogodna sytuacja Rejentowicza, chce wyminąć bramkarza, lecz za bardzo się wypuszcza i zagrożenia nie ma.
29' Po uderzeniu Dariusza Wojtasika piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole - bramki nie ma!
32'  (1:4) - Wojtasik wycofuje piłkę przed pole karne do niepilnowanego Schmidta, który mając przed sobą pustą bramkę - nie myli się.
33' Kolejna świetna okazja Michałków na zdobycie bramki i Jaworski przegrywa pojedynek oko w oko z Wielkopolskim.
34' Czas dla Interamu!
35'  (1:5) - Komorowicz zadaje kolejny cios Interamowi.
35'  (2:5) - Rejentowicz daje swojej drużynie nadzieje, lecz strata jest trzybramkowa do odrobienia w 4 minuty to trochę dużo, patrząc na dzisiejsze poczynania Interamu.
36' Po uderzeniu Wojtasika piłkę z lini bramkowej wybija Rzepczyński.
37' Przybysławski uderza sprzed pola karnego i pewnie broni Bogusz.
38' Trzema kapitalnymi interwencjami popisuje się Wielkopolski, który raz po raz broni strzały Jaworskiego, Styczyńskiego i Komorowicza.
39' Rejentowicz przegrywa pojedynek jeden na jeden z Boguszem.
40' - Koniec spotkania
Drugi mecz w 1 lidze tego dnia był już bardziej wyrównany, jednak nie zmienia to faktu, że Michałki wygrywają zasłużenie. Tym samym po 2 starciach są wiceliderem. Interam przegrał i aż strach pomyśleć jaki byłby wynik gdyby nie świetne interwencje Wielkopolskiego. Następne mecze tych drużyn już za tydzień. Interam zmierzy się z The Hornets, a Interam podejmie Ołbin Team!