38' Armand Siwik
39' Michał Banach
40' Mateusz Konopka
18' Marcin Kalisz
Zawodnik meczu: Michał Banach (Nie do zatrzymania dla defensorów Hectasu. Zanotował parę asyst i trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.)

W starciu pierwszoligowców na przeciw siebie stają drużyny Hectasu i Ołbin Teamu! "Pingwiny" to team doświadczony w naszych rozgrywkach, z kolei Ołbin to świeża i młoda krew. Kto zwycięży doświadczenie czy młodość?

2' Świetna sytuacja Padzińskiego, lecz jego strzał nie znajduje drogi do bramki. Mamy słupek!
3' Kolejny raz Padziński w akcji. Znowu strzela, ale tym razem koło słupka.
Lepiej na boisku prezentuje się Hectas, który zmusza Ołbin Team do głęszej defensywy.
4'  (0:1) - Świetna akcja Ołbinu, jedna z nielicznych i Amadeusz Siwik będąc sam na sam z bramkarzem nie daje mu żadnych szans!
5' Natychmiastowa odpowiedź Hectasu i Rafał Kulesza trafia w poprzeczkę!
5'  (0:2) - Zabójcza skuteczność Ołbinu - na listę strzelców wpisuje się po raz kolejny Amadeusz Siwik!
6' Dziwny mamy mecz. Doświadczony Hectas mimo, że kreuje grę to przegrywa już dwoma bramkami z debiutantem!
8' Strzał Amadeusza Siwika sprzed pola karnego i świetnie broni Krzysztof Przybylski!
9' Kontra Hectasu i Marcin Kalisz w dogodnej sytuacji trafia w Tomasza Kraszkiewicza! Po chwili kolejny atak i kolejny raz M.Kalisz trafia w Kraszkiewicza!
12' A. Maślak mija obrońcę i przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem.
13' Odpowiedź Ołbinu i Marek Olszewski trafia w poprzeczkę. Chwilę później dobija i słupek!
15' T.Maślak wygrywa przebitkę z obrońcą rywali i podaje do A.Maślaka, a ten zamykając akcję fatalnie pudłuje trafiając koło bramki.
16' Michał Banak na prosty zwód mija obrońcę Hectasu i jego mocny strzał do boku zbija Przybylski. Napór Ołbinu trwa dalej - znów strzela Banach i tym razem rzut rożny!
17'  (0:3) - Szybko rozegrany stały fragment gry i gola strzela do pustaka Robert Konopka!
18 (1:3) - W końcu szczęście uśmiechnęło się do Hectasu i świetną kontrę wykańcza Marcin Kalisz!
22' (1:4) - Kolejna dobra akcja Ołbinu i po raz drugi w tym meczu Michał Banak pokonuje Krzysztofa Przybylskiego!
23' - Banak wychodzi sam na sam z Przybylskim, próbuje go minąć, ale lepszy okazuje się Przybylski.
24' (1:5) - Koncertowa gra Ołbinu trwa dalej. Michał Furmanek pokonuje Przybylskiego!
25' (1:6) - Zabójcza skuteczność Ołbinu. Kolejna sytuacja i tym razem do pustaka piłkę pakuje Robert Konopka
Będący w szoku Hectas może stracić kolejne bramki, lecz Przybylski wielokrotnie ratuje swój zespół.
28' Strzał M.Kalisza z dystansu, lecz wyciąga się Kraszkiewicz i paruje piłkę na rzut rożny!
30' Tomasz Maślak dłuższą piłkę obrońcy, mija obrońcę i szybko strzela. Jego uderzenie po ziemi świetnie do boku zbija Kraszkiewicz!
33'  (1:7) - Kolejna koncertowa akcja Banacha i mocnym strzałem z prawego skrzydła zaskakuje on Przybylskiego.
34 (1:8) - Koncert Banacha trwa w najlepsze, kolejna sytuacja i kolejny gol. Pogrom!
36'  (1:9) - Hectas wygląda dzisiaj bardzo słabo. Kolejna strata, kolejny raz rozklepana defensywa "Pingiwnów" i Armand Siwik strzałem po ziemi pokonuje bramkarza rywali.
37' Amadeusz Siwik zamyka akcje i trafia w słupek. W odpowiedzi Tomasz Maślak przegrywa w sytuacji jeden na jeden!
38'  (1:10) - Armand Siwik zdobywa gola na 10:1!
39'  (1:11) - Banach trafia po raz czwarty!
40'  (1:12) - Mateusz Konopka zamyka dobrą akcję swojego zespołu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ten chłopak ma dopiero 11 lat!

Debiutant z Ołbinu rozbija doświadczonego rywala - 12:1, pokazując tym samym, że może być głównym kandydatem do awansu! Hectas bez Radosława Dudka jest bardzo nieporadny, a sam Tomasz Maślak - meczu nie wygra! W następnych spotkaniach Hectas podejmie The Hornets, zaś Ołbin Team zagra z Interamem!