tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Asplex FC 11 +30 26
2 . Brak Sponsora 11 +13 21
3 . Impel 11 +14 20
4 . LeanForge 11 +3 20
5 . ORA Wrocław 11 -1 17
6 . FC ŻWiR 11 -4 16
7 . XL Catlin 11 -6 14
8 . Auto Truck 11 +0 13
9 . DecoKing 11 -7 12
10 . Fresenius United 11 -10 11
11 . Stow. Odra-Niemen 11 -20 8
12 . QIAGEN DNA Crew 11 -12 7
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
25.06 godz. 19:10, Skwierzyńska, Sedzia: Kamil Struski
Brak Sponsora
ORA Wrocław
0 : 7
( 0 : 3 )
Skład: Kaczmarczyk, Grobelny, Chmiel, Głuszek, Gleń, Szczepański, Hajzer, Lajszczak, Drzewiecki, Nadgrodkiewicz
Skład: Wierzbicki, Maj, Capała, Krause, Hertmanowski, Wilento, Majchrzak
6' Paweł Hajzer
15' Daniel Kaczmarczyk
17' Leszek Szczepański
26' Paweł Hajzer
32' Adam Lajszczak
33' Łukasz Drzewiecki
35' Adam Lajszczak
17' Michał Hertmanowski
Zawodnik meczu: Paweł Hajzer (Motor napędowy zespołu. Wypracował i wziął udział w pierwszych akcjach i golach zespołu, co ustawiło cały mecz. )
    vs   

Jednym słowem mecz o wszystko. Oba zespołu mogą sobie zapewnić awans. Brakowi Sponsora wystarczy do tego remis, aczkolwiek wygrana daje im pewny srebrny medal. ORA potrzebuje wygranej do pełni szczęścia. Czy BS da sobie wydrzeć awans w ostatnim meczu, czy to właśnie oni będą cieszyć się ze zwycięstwa? Można powiedzieć jedno - na pewno będzie tu więcej emocji niż w meczu Polska - Japonia, bo i stawka będzie dużo większa. ORA zagra dzisiaj bez zmian oraz swojego snajpera - Jacka Zarzeckiego.

Relacja z meczu:
1'  Rozpoczęcie spotkania
3' Świetna górna piłka od Pawła Hajzera do Adama Lajszczaka, jednak ten drugi nie dał rady opanować piłki i wyjść na sam na sam.
5' Lajszczak wypuszcza Hajzera delikatnie za mocno, ale Paweł rzuca się i jego "wślizgo-strzał" mija niewiele słupek.
6' (0:1) Ataki duetu Hajzer-Lajszczak przyniosły skutek. Adam podaje do boku, gdzie stoi Paweł, a ten niewiele myśląc strzałem w krótki róg otwiera wynik.
11' Kolejny strzał Hajzera, jednak tym razem bramkarz nie dał się zaskoczyć.
12' Daniel Kaczmarczyk próbuje swoich sił z narożnika pola karnego, ale znowu dobrze Piotr Capała.
15' (0:2) Kaczmarczyk podchodzi do wykonania rzutu wolnego, strzela celnie, a zasłonięty bramkarz może tylko odprowadzić piłkę do siatki.
17' Leszek Szczepański wychodził na dobrą pozycję z piłką, jednak został bezpardonowo wycięty przez Michała Hertmanowskiego, który obejrzał żółtą kartkę.
17' (0:3) Przewaga została natychmiast wykorzystana. Lajszczak podaje do Szczepańskiego w pole karne, ten strzela, bramkarz wybija, jednak dobitka Szczepańskiego z fałsza znajduje drogę do bramki. ORA na łopatkach.
20' Koniec pierwszej połowy.
21' Piotr Wierzbicki wrzuca piłkę z autu na bramkę Braku, ale Marek Chmiel naciskany przez Daniela Maja wybija futbolówkę, choć nie bez trudu.
23 Hajzer atakuje prawą stroną, oddaje strzał zbity przez bramkarza, a dobitka Michała Grobelnego zatrzymana przez jednego z obrońców ręką przy ziemi. Pomimo protestów Braku nie ma jednak karnego.
23' Szybko wykonany rzut wolny, Grobelny podaje do Hajzera, jednak strzał z dużego palca zatrzymany przez bramkarza.
26' (0:4) Hajzer dobrze odnajduje się w polu karnym, zakręcił tam dwoma obrońcami i z zimną krwią zdobył drugą swoją, a czwartą bramkę dla zespołu.
30' Hajzer ma niespożyte siły. Bomba z piętnastu metrów leci niewiele ponad poprzeczką.
32' (0:5) Szykuje się pogrom. Lajszczak dostaje piłkę w polu karnym i mocnym strzałem z dużego palca trafia pod poprzeczkę.
33' (0:6) ORA całkowicie się pogubiła. Po strzale graczy Braku bramkarz podaje do swojego obrońcy, robi to jednak zbyt słabo i zza pleców zawodnika ORA wypada Łukasz Drzewiecki, który precyzyjnym strzalem przy słupku dobija rywala.
35' (0:7) Drzewiecki podaje do Lajszczaka, który umie znaleźć się polu karnym, ładnie nabiega i zmieniając w ostatniej chwili nogę strzela mocno i precyzyjnie.
37' Kamil Majchrzak uderza z piętnastu metrów, jednak czujny Chmiel wybija.
38' Maj uderza z ostrego kąta, ale nie mogło to zaskoczyć bramkarza Braku.
39' Hertmanowski próbuje szczęścia z dwudziestu metrów, lecz piłka leci koło słupka.
40' Hajzer raz jeszcze uderza na bramkę rywali, tym razem tylko poprzeczka.
40' Koniec spotkania

Co tu dużo mówić, wynik pokazuje to, co działo się na boisku. ORA nie istniała. Dopiero pod koniec meczu, kiedy przegrywali sromotnie udało im się oddać strzały na bramkę. W pozostałej części spotkania królował Brak Sponsora. Zagrali najlepszy swój mecz w sezonie, strzelając siedem bramek i robiąc to w naprawdę dobrym stylu. Dzięki temu zwycięstwu wskakują na drugie miejsce premiowane awansem. Jeśli będą grać na takim poziomie w pierwszej lidze, będą mogli rywalizować o kolejne medale. ORA niestety traci szanse na awans, jednak jeśli w przyszłym sezonie przeorganizują swój zespół, z pewnością będą walczyć o najwyższe miejsca.

autor: Jacek Śliz
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: j.sliz@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Paweł Hajzer (Brak Sponsora)