22.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Damian Pasternak
Skład: Kmieć, Sobański, Nowak, Kropidłowski, Jaworski, Piędel, Jaworski, Pieniaka
Skład: Stefańczyk, Antczak, Duda, Iwańczak, Różanowski, Nowak, Biskup, Furmanek, Pawlaczyk, Cencelewicz
8' Łukasz Nowak
26' Łukasz Nowak
33' Arkadiusz Kropidłowski
37' Marcin Pieniaka
6' Konrad Cencelewicz
10' Michał Biskup
14' Michał Biskup
16' Mariusz Iwańczak
33' Paweł Nowak
Zawodnik meczu: Michał Biskup (Michał odznaczał się sporą aktywnością przez całe spotkanie i miał udział przy dwóch bramkach. Przy pierwszej zanotował "asystę", a drugą zdobył samodzielnie. Wyróżnienie dla Konrada Cenclewicza i Łukasza Nowaka. )

Niezwykle interesująco zapowiada się końcówka sezonu w Superlidze, w której o tytuł mistrzowski walczą cztery zespoły. W tym gronie jest Blitz Wrocław, który traci dwa punkty do lidera i musi wygrać z niżej notowaną Zbieraniną, aby nie skomplikować swojej dobrej sytuacji. Gracze Łukasza Kmiecia tłem dla przeciwnika na pewno nie będą i powalczą o kolejne punkty do dorobku, aby jeszcze bardziej oddalić się od strefy spadkowej i być już praktycznie pewnym utrzymania. Faworytem są jednak "Błyskawice" i jeżeli nie wygrają to będzie to niespodzianka. Pytanie więc czy będziemy takowej świadkami? Czy jednak zespół Jakuba Różanowskiego nie zawiedzie swoich kibiców i przynajmniej na dwa dni wskoczy na fotel lidera? Zbieranina rozpocznie mecz bez zmian i grać będzie bez nominalnego bramkarza. Między słupkami zobaczymy Przemysława Jaworskiego.

6' (1:0) - Szybka akcja Blitzu. Jakub Różanowski pograł z Michałem Biskupem, a ten oddaje strzał zza pola karnego, po którym Przemysław Jaworski odbija piłkę do boku! Robi to jednak na tyle niefortunnie, bo do tej dopada Konrad Cenclewicz i pewnym strzałem przy słupku otwiera wynik spotkania!
8' (1:1) - Odpowiedź Zbieraniny jest natychmiastowa, a strzałem na raty, z najbliższej odległości Pawła Nowaka pokonuje Nowak, ale Łukasz!
10' (2:1) - Wrzutka Jakuba Różanowskiego w pole karne na dalszy słupek. Tam obrońcom rywala urywa się Biskup i strzałem z główki "lobuje" Jaworskiego! Piłka odbija się od słupka i wpada do siatki!
12' Biskup w polu karnym będąc podrzuca piłkę nad obrońcą i strzela z woleja - wprost w dobrze ustawionego golkipera!
14' Ostry faul Biskupa w środkowej strefie na Arkadiuszu Kropidłowskim. Sędzia Damian Pasternak nie ma wątpliwości i karze gracza "Błyskawic" żółtą kartką!
16' (3:1) - Kontra Blitzu. Cenclewicz staje oko w oko z Jaworskim i zagrywa obok niego do nadbiegającego Mariusza Iwańczaka, który pakuje futbolówkę do pustej bramki!
18' Nowak wygrywa pojedynek jeden na jeden z Nowakiem!
19' Mocny, mierzony strzał Różanowskiego zza pola karnego i bez trudu Jaworski odbija piłkę do boku!
21' Furmanek pędzi prawą stroną i zagrywa pod bramkę w kierunku Biskupa, ale w ostatniej chwili niebezpieczeństwo dobrym wyjściem z bramki zażegnuje Jaworski, który "ściąga" piłkę z nogi napastnika przeciwników.
23' Zaskakujący strzał Ł.Nowaka z główki i z trudem futbolówkę nad poprzeczką przenosi P.Nowak!
25' Ł.Nowaka uderzenie zza pola karnego przelatuje obok bramki przeciwników.
26' (3:2) - Ł.Nowak wykorzystuje błąd Antczaka, zabiera się z piłką i strzałem zza pola karnego, w długi róg bramki nie daje żadnych szans bramkarzowi.
26' Cenclewicz z dystansu - Jaworski odbija futbolówkę przed siebie!
30' Mocny strzał Marcina Piędela z dystansu i z trudem na boczną siatkę futbolówkę zbija Nowak!
33' Iskrzy na boisku! Obie drużyny mocno się zagotowało!
33' Niesportowe zachowanie Kropidłowskiego, za które zostaje ukarany żółtą kartką. P.Nowak za wymierzenie sprawiedliwości w sposób samodzielny zostaje ukarany czerwoną kartką!
35' Między słupkami bramki Blitzu melduje się Marcin Duda!
37' Zderzenie w środkowej części boiska i Marcin Pieniaka zostaje ukarany żółtą kartką!

Bardzo zacięte spotkanie, w którym emocji nie brakowało, również tych poza sportowych. Tutaj nikt nie odstawiał nogi, a każdy walczył o najmniejszy nawet centymetr boiska. Po 40 minutach gry z wygranej cieszyli się podopieczni Jakuba Różanowskiego, którzy wygrali 3:2 i wskoczyli na pozycję lidera. Zbieranina z kolei nadal utrzymuje szóstą lokatę i bardzo prawdopodobnie pozostanie w elicie na kolejny sezon! Następnym razem "Błyskawice" zagrają z Azzurrobianco, gracze Łukasza Kmiecia podejmą Przyjaciół Tifosek!