tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +26 28
2 . AWL 11 +28 27
3 . Blitz Wrocław 11 +12 26
4 . Przyjaciele Tifosek 11 +26 25
5 . Dżentelmeni 11 -3 19
6 . Kuchcik Kuźniki 11 +5 17
7 . FC Zbieranina 11 -4 15
8 . Azzurrobianco 11 -12 10
9 . KP Ogrodomania 11 -27 9
10 . PzB 11 -5 8
11 . AWL II 11 -22 4
12 . Moico 11 -24 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
27.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Janikowski
PzB
Przyjaciele Tifosek
6 : 1
( 4 : 1 )
Skład: Deleszkiewicz, Pyrkowski, Wieczorek, Starczewski, Łysek, Stępień, Siekierzycki, Turek
Skład: Szczębara, Perucki, Natalli, Parossa, Padiasek, Bojarski, Rodriguez-Lovera, Sycz, Tkacz, Rzeszutek, Gardoń, Pająk
15' Karol Starczewski
35' Karol Starczewski
3' Radosław Parossa
12' Łukasz Bojarski
19' Radosław Parossa
20' Radosław Parossa
35' Maciej Padiasek
37' Radosław Parossa
Zawodnik meczu: Radosław Parossa (Autor czterech trafień w tym trzech z samych rzutów wolnych.Jego gole pozwoliły drużynie spokojnie rozgrywać grę i nie martwić się o wynik.Napędzał grę swoich kolegów czego efektem jest rezultat końcowy.)
    vs   

Na rozpoczęcie piątkowych zmagań na boisku przy Kuźnikach mecz drużyn sąsiadujących w ligowej tabeli.Można to spotkanie także okrzyknąć małymi derbami ,,Przyjaciół'' Tifosek i tych z Boiska.Zawodnicy Rmbioka tracą do rywali tylko dwa punkty i w przypadku zwycięstwa przegonią ich w ligowej tabeli,natomiast Tifoski jeżeli wygrają zbliżą się znacznie do strefy medalowej i ścisłej czołówki.Kto zwycięży w tym spotkaniu? Przekonamy się już za chwilę,rozjemcą Andrzej Janikowski.

Relacja z meczu:
1'  Rozpoczęcie spotkania
3' (1-0) Faulowany przed polem karnym Parossa,decyduje się sam wykonać stały fragment gry.Mamy trafienie silny strzał obok muru zaskakuję bramkarza rywali któremu pozostaje tylko wyjąć piłkę z siatki. Bardzo szybko napoczynamy worek z bramkami.
5' Mogliśmy mieć szybkie wyrównanie,ale strzelając za pola karnego nieznacznie pomylił się aktywny w pierwszych minutach Stępień.
8' Na pole karne centruje jeden z zawodników PzB,zagrożnie świetnie zażegnane przez dobrze ustawioną w tej sytuacji obronę Tifosków.
10' Futbolówke w polu karnym przyjmuję Bojarski,decyduje się na uderzenie lecz trafia nieczysto w piłkę i ta wychodzi poza pole gry.
12' (2-0) Kolejny gol dla ekipy Krzysztofa Natalli.Indywidualną akcją i strzałem przy samym słupku za pola karnego pokazał nam się Łukasz Bojarski.
14' Uderzenie na bramkę rywali oddaje Stępień,ale ten strzał świetnie blokowany przez defensorów.
15' (2-1) Bramka kontaktowa dla Przyjaciół. Podanie Stępnia na trafienie zamienia pewnym strzałem Starczewski nie dając najmniejszych szans bramkarzowi na jakąkolwiek interwencję.
18' Ponownie strzela Starczewski,piłka za pola karnego przelatuje minimalnie obok lewego słupka.
19' (3-1) Łukasz Bojarski znowu mocnym uderzeniem z rzutu wolnego zaskakuję rywali.Strzał leciał w bramkarza ale był tak silny że ten nie zdołał jej sparować przed siebie.
20' (4-1) Kontratak Tifosków, strzał za pola karnego oddaje Padiasek.Piłkę odbija Pyrakowski,lecz spada ona wprost pod nogi stojącego niespełna 4 metrów od bramki Parossy który nie ma żadnych problemów z wbiciem jej do siatki.
20' Koniec pierwszej połowy.
23' Centra z rzutu rożnego na bramkę PzB,ale przytomnie w polu karnym zachowuję się Wieczorek wybijając piłkę głową poza linie boczną boiska.
26' Stały fragment gry tym razem dla drużyny Rembioka,do piłki podchodzi Stępień i oddaje dobry strzał który z dużymi problemami zostaje sprowany na rzut rożny przez Pająka.
28' W kontrze Tifosek, prostopadła piłka do napastników ale przytomnie na przed polu zachowuję się Pyrkowski wychodzący z bramki i wykopując piłkę daleko na aut.
30' Co za interwencja.Gdy Parossa myślał że ma już kolejną bramkę na swoim koncie to wtedy nieoczekiwanie wyrósł nam jeszcze Starczewski który wybił piłkę z samej lini bramkowej.
32' Rajd prawym skrzydłem w wykonaniu Parossy dobrze zatrzymany wślizgiem i oddaleniem gry poza boisko.Od rzutu rożnego zacznie Tifosek.
35' Karol Starczewski ukarany żółtą kartką za przerwanie korzystnej akcji poprzez zatrzymywanie rywala. Jego drużyna przez dwie minuty grać będzie w osłabieniu.
35' (5-1) Z rzutu wolnego strzał oddaje Parossa,interwencja bramkarza i piłka spada wprost pod nogi ustawionego w polu karnym Padiaska a ten silnym strzałem nie daje golkiperowi żadnych szans.
37' (6-1) Radosław Parrosa jest dzisiaj bezlitosny w stałych fragmentach gry. Trzeci już raz ustawia piłkę z rzutu wolnego i mocnym strzałem obok muru zaskakuje bramkarza rywali.Strzelić trzy bramki z samych rzutów wolnych to niemałe osiągnięcie i zdarza się niezwykle rzadko.
40' Koniec spotkania

Spotkanie bardzo jednostronne a nawet można powiedzieć że było to ,,one man show''.Radosław Parossa był dzisiaj nie do zatrzymania przez obronę rywali a także ich bramkarza.Jego cztery trafienia w tym aż trzy z samych rzutów wolnych przesądziły o wysokim zwycięstwie Tifosków.Podopiecznych Rembioka stać było tylko na jedną odpowiedź za sprawą Starczewskiego. Rezultat końcowy wysoki mimo że przed spotkaniem nic tego nie zapowiadało. Rozstzygnięcie przyniósł dzisiaj geniusz i umiejętności piłkarskie jednego zawodnika. Dzieki wygranej Przyjaciele Tifosek wskakują na 3 miejsce w ligowej tabeli,a PzB majówkę spędzi na 7 pozycji.Do grania wracamy po długim weekendzie, Tifosek zagra z czarną latarnią ligi KP Ogrodomanią a Przyjaciele podejmia Kuchcik Kuźniki.

autor: Maciej Siwek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Radosław Parossa (Przyjaciele Tifosek)