tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Prezesi 11 +26 28
2 . AWL 11 +28 27
3 . Blitz Wrocław 11 +12 26
4 . Przyjaciele Tifosek 11 +26 25
5 . Dżentelmeni 11 -3 19
6 . Kuchcik Kuźniki 11 +5 17
7 . FC Zbieranina 11 -4 15
8 . Azzurrobianco 11 -12 10
9 . KP Ogrodomania 11 -27 9
10 . PzB 11 -5 8
11 . AWL II 11 -22 4
12 . Moico 11 -24 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
17.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
AWL II
Prezesi
4 : 0
( 1 : 0 )
Skład: Olszewski, Pochodaj, Zdanowicz, Tomczyszyn, Urbański, Madej, Gonciarz, Polacki, Witoszek
Skład: Paukszt, Brzoza, Czajkowski, Wyszumirski, Karpiński, Worożański, Rudziński, Hajdamowicz, Zawisza, Nawrocki
17' Kamil Zdanowicz
9' Sebastian Rudziński
31' Sebastian Rudziński
33' Bartłomiej Karpiński
40' Sebastian Rudziński
Zawodnik meczu: Sebastian Rudziński (Zdecydowanie znakomity mecz. Hattrick i kawał dobrej roboty dla zespołu. Wyróżnienie dla bardzo aktywnego Konrada Hajdamowicza oraz świetnie dysponowanego Worożańskiego.)
    vs   

Oba zespoły preferują czarne stroje, więc drogą regulaminową w znacznikach zagrać muszą gracze AWL II, chociaż żalą się, że to zawsze oni dostają znaczniki. A wystarczyłoby mieć koszulki z numerami dla wszystkich zawodników i tym razem by się udało. Mecz na pewno ciężki dla AWL II, które nie zdobyło jeszcze punktów tej wiosny. Z kolei Prezesi na razie komplet punktów. Czy to się zmieni po tym meczu?

Relacja z meczu:
1'  Rozpoczęcie spotkania
4' Dużo gry w środku pola, ale oba zespoły starają się nawzajem wyczuć i akcje nie przekładają się na strzały.
5' Niemoc strzelecką próbuje przełamać Paukszt. W swoim stylu przebiega 2/3 boiska, jednak jego próbę ciężko nawet nazwać strzałem. Piłka wolno przelatuje obok asekurującego ją Gonciarza.
6' Tomczyszyn dobrze wyczuwa intencje obrońców Prezesów i przecina podanie, pędzie na bramkę i z 15 m oddaje strzał wyłapany przez Worożańskiego.
8' Z kontrą rusza zawodnik AWL II Dawid Olszewski, strzela z ostrego kąta, czujnie po raz kolejny Worożański.
9' (1:0) Paukszt przejmuje piłkę w obronie i rusza z 2 kolegami w kontrze przeciwko dwóm obrońcom, podaje w tempo do Sebastiana Rudzińskiego, który nie marnuje tak świetnej okazji.
11' Michał Urbański oddaje ładny strzał w światło bramki, na miejscu bramkarz.
13' Kamil Zdanowicz rusza prawą stronę, wbiega w pole karne, niestety jego podanie przecina świetnie dysponowany tego dnia Worożański.
15' Paukszt podaje do Konrada Hajdamowicza, ten obraca się z piłką, która po nogach obrońcy wylatuje poza linię końcową.
17' Akcję Prezesów lewą stroną boiska przerywa Kamil Zdanowicz. Zrobił to jednak ręką przy lobie przeciwnika, więc sędzia pokazuje mu żółty kartonik.
18' Bartłomiej Karpiński szarżuje lewą stronę, strzał jego zostaje zbity na róg.
20' Kajetan Polacki próbuje zaskoczyć bramkarza, trafia jednak w słupek.
20' Koniec pierwszej połowy.
22' Madej zagrywa do Olszewskiego, ten ledwo się zabrał z piłką, ale udałoo się, strzał ładny, Worożański efektowną paradą wybija piłkę lecącą do bramki.
23' Nieporozumienie z sędzią, który podyktował rzut rożny dla Prezesów, pomimo protestów Hajdamowicza twierdzącego, że to on ostatni dotykał piłki. Rzut rożny wykonany wprost w bramkarza. To się nazywa fair play.
26' Ostrzał bramki Prezesów. Swoich sił próbowali po kolei Olszewski, Urbański i Tomczyszyn, jednak "żodyn" nie pokonał Worożańskiego. "Żodyn".
28' Karpiński podaje do Rudzińskiego, ten świetnie rusza z piłką i jego mocny strzał bramkarz dotyka końcówką rękawicy, po czym piłka odbija się od słupka i wylatuje na róg. Było blisko.
31' (2:0) Hajdamowicz dobrze centruje piłkę z rzutu rożnego, Rudziński niejako tylko przedłuża lot piłki, ale tak umiejętnie, że piłka wpada do bramki.
33' (3:0) Piłka wstrzelona w pole karne przez Jakuba Czajkowskiego, bramkarz spóźnił się z interwencją i najlepiej w polu karnym odnajduje się Karpiński, który nie ma problemu z umieszczeniem piłki w siatce.
34' Zawisza zagrywa w tempo do Hajdamowicza, tym razem słupek ratuje zespół AWL II przed utratą bramki.
35' Strzał rozpaczy ze strony Norberta Tomczyszyna. Nazwa mówi sama za siebie.
38' AWL II chyba już pogodził się z porażką, bo widocznie opadł z sił.
40' (4:0) Paukszt precyzyjnie podaje przez pół boiska, Rudziński lekko dotyka piłki przed wybiegającym bramkarzem, po czym wbija futbolówkę do pustaka, kompletując tym sposobem hattricka.
40' Koniec spotkania

Co prawda wynik na to nie wskazuje, ale mecz bardzo wyrównany. Do 31 minuty było skromne 1:0 dla Prezesów, jednak z upływem czasu i ilością potu zastawionymi na boisku, Prezesi potrafili wykorzystać wypracowane akcje i ostatecznie to oni wyszli zwycięsko z tego pojedynku. AWL oddał serce w tym meczu, jednak brakowało zimnej krwi i skuteczności pod bramką rywala, a na pierwsze punkty przyjdzie poczekać.

autor: Jacek Śliz
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: organizator@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Sebastian Rudziński (Prezesi)