09.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 1
( 0 : 0 )
Skład: Przybysławski, Obremski, Bekała, Rądlewski, Graca, Obremski, Kiełkowski, Bracisiewicz, Zieliński
Skład: Paukszt, Brzoza, Czajkowski, Wyszumirski, Karpiński, Worożański, Rudziński, Skowroński, Nawrocki
27' Grzegorz Kiełkowski
34' Grzegorz Obremski
36' Krystian Bekała
22' Łukasz Skowroński
26' Bartłomiej Karpiński
34' Łukasz Skowroński
40' Piotr Wyszumirski
Zawodnik meczu: Sebastian Rudziński (Pod nieobecność Hajdamowicza oraz kontuzjowanego Paukszta, wziął ciężar gry na swoje barki i kreował akcje Prezesów. Zanotował wiele udanych akcji oraz wywalczył czerwoną kartkę dla rywala!)

Superligowy tydzień numer trzy rozpoczniemy pojedynkiem Prezesów z Azzurrobianco. Team Karola Smoka po dwóch rozegranych meczach ma komplet punktów i jedynie gorszy bilans bramkowy decyduje o tym, że Mistrzowie Drugiej Połowy są na drugiej, a nie pierwszej lokacie. Sytuacja Azzurrobianco wygląda o wiele gorzej - po porażkach z AWL i Przyjaciółmi Tifosek Ragazzi wylądowali w strefie spadkowej z zerowym dorobkiem punktowym. Ekipa Krzysztofa Obremskiego nadal czeka na premierowe oczka w najwyższej klasie rozgrywkowej. Czy zdobędzie je właśnie dziś? Według wrocbalowych bukmacherów szanse na to są niewielkie, ale dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.

5' Pan Andrzej Malec używa gwizdka po raz pierwszy w tym spotkaniu - wszystko przez faul gracza "Ragazzich"!
7' Sprzed pola karnego z woleja uderza Przemysław Zieliński, ale próba ta okazuje się bardzo nieudana.
9' Wojciech Graca z rzutu wolnego centruje w pole karne, tam w zamieszaniu do piłki dopada Zieliński i dobrą interwencją popisuje się Worożański, który chwyta piłkę.
11' Kolejna próba Przemysława Zielińskiego i znowu futbolówka nie odnajduje drogi do bramki.
13' Indywidualna akcja Wojciecha Gracy kończy się oddaniem strzału, lecz ten przelatuje tuż obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Piotra Worożańskiego.
14' Zieliński z boku pola karnego i ponownie obok bramki.
16' Na ławce rezerwowych od paru chwil przebywa Grzegorz Paukszt, któremu odnowiła się kontuzja kostki/nogi/stopy.
18' Kiełkowski popędził prawą stroną, szukał długiego rogu bramki, lecz nieznacznie się pomylił.
20' Sebastian Rudziński z autu do Bartłomieja Karpińskiego, ten oddaje strzał głową i piłka przelatuje nad bramką.
22' GOL! (1-0) - Piotr Wyszumirski przed pole karne do Łukasza Skowrońskiego, a ten precyzyjnym strzałem zaskakuje Łukasza Rądlewskiego.
24' Bez trudu próbę Kiełkowskiego chwyta Piotr Worożański.
26' GOL! (2-0) - Fantastyczne uderzenie sprzed pola karnego Bartłomieja Karpińskiego i futbolówka o odbiciu się od słupka wpada do siatki!
27' GOL! (2-1) - Błyskawiczna odpowiedź "Ragazzich" i po dograniu Wojciecha Gracy bramkę zdobywa Grzegorz Kiełkowski.
29' Z rzutu wolnego w pole karne futbolówkę wrzuca Zieliński i z trudem przenosi ją na rzut rożny Worożański.
31' Z rzutu wolnego prosto w mur uderza Skowroński.
34' Za faul na Łukaszu Skowrońskim żółtą kartką ukarany zostaje Grzegorz Obremski. Faulowanego zawodnika ponoszą emocję i również ogląda żółty kartkonik!
36' Krystian Bekała fauluje wychodzącego na czystą pozycję Sebastiana Rudzińskiego i sędzia karze go czerwonym kartonikiem!
36' Dwaj wcześniej ukarani zawodnicy wracają na plac boju, lecz do końca meczu Azzurrobianco będzie grać jednego mniej - czerwona kartka dla Bekały.
40' GOL! (3-1) - Mamy po meczu! Karpiński do Piotra Wyszumirskiego, a ten ustala wynik tej potyczki.

Wyrównana pierwsza odsłona, po zmianie stron natomiast szybkie dwa ciosy wyprowadzili Prezesi i mimo gola kontaktowego Grześka Kiełkowskiego nie oddali prowadzenia już do końcowego gwizdka. Ba! Nim on nastał Piotr Wyszumirski pokonał Łukasza Rądlewskiego i dwoma trafieniami zwyciężyli "Mistrzowie Drugiej Połowy". Trzy punkty sprawiają, że ekipa Karola Smoka wskoczyła na fotel lidera i przynajmniej przez parenaście godzin się na nim rozgości. Kolejnym rywalem "Czarnych" będzie AWL II, natomiast beniaminek o pierwsze punkty powalczy z Kuchcikiem Kuźniki.