05.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 1 )
Skład: Szczębara, Natalli, Parossa, Targoni, Padiasek, Rodriguez-Lovera, Bojarski, Rzeszutek, Pająk
Skład: Brauer, Olszewski, Prus, Pochodaj, Zdanowicz, Misztuk, Mól, Tomczyszyn, Madej, Gonciarz, Matusz, Polacki, Majszyk, Witoszek
8' Maciej Padiasek
10' Arkadiusz Rzeszutek
24' Łukasz Bojarski
37' Radosław Parossa
7' Marek Matusz
32' Jakub Pochodaj
Zawodnik meczu: Łukasz Bojarski (Najbardzien aktywny zawodnik dzisjejszego meczu, strzelił kluczową bramkę tego meczu, dajac oddech swojej drużynie, sprawiał najwięcej kłopotów obronie AWL II)

Druga ekipa Wojskowych w pierwszej serii gier musiała uznać wyższość dawnego drugoligowca i przegrała minimalnie z PzB. Tifoski wykonały przedświąteczny plan i zainkasowały trzy oczka w starciu z Azzurrobianco, meldując się na trzeciej lokacie w ligowej tabeli (AWL II na ósmej). W październiku ubiegłego roku Przyjaciele Tifosek wygrali 2:1. Teraz też bukmacherzy dają większe szanse na zwycięstwo ekipie Krzysztofa Natalii. Jak potoczą się losy tego pojedynku i całej rzeszy kuponów, które zapewne zostaną postawione u wrocbalowego buka zobaczymy już za moment!

3' relację zacznę od złej wiadomości, z boiska z podejrzeniem skręcenia stawu skokowego schodzi Michał Mól
5' Daniel Misztuk strzela z 15 metrów, piłka przelatuje metr nad poprzeczką
7' Marcin Brauer strzela z pierwszej piłki, skutecznie nogami broni Damian Pająk
7' (1:0) dobra akcja Marka Matusza, który po rajdzie prawą stroną uderzył z około 8 metrów na krótki słupek bramki Pająka, który nie był w stanie obronić tego uderzenia
8' (1:1) mamy wyrównanie, Maciej Padiasek strzela wewnętrzną częścią buta w krótki róg bramki Piotra Gonciarza, któy nie ma szans na interwencję
10' rzut wolny dla AWL II, Dawid Olszewski mocno ale w mur
14' Marek Matusz z dystansu ale metr od słupka
16' kontra Przyjaciół Tifosek, Łukasz Bojarski uderzył z linii pola karnego "z czuba" piłka mija słupek o centymetry
18' Norbert Tomczyszyn uderza z ostrego kąta na przeciwległy słupek, ale strzał jest niecelny, przechodzi około metr od słupka
22' Bruno Rodroguez-Lovera przed ogromną szansę, doszedł do dobitki strzału jednego z kolegów, nie trafia czysto w piłkę i marnuję tę sytuację
24' (1:2) Łukasz Bojarski znakomicie wywalczył piłkę na linii bramkowej w polu karnym AWL II, następnie minął obrońcę i bramkarza i strzela bramkę, która daje w tej chwili prowadzenie Przyjaciołom Tifosek
30' rzut wolny wykonuje Łukasz Bojarski, strzela jednak wysokoi nad okienkiem, w którym chciał umieścić piłkę
31' kontra Przyjaciół Tifosek, piłka trafia do Łukasza Szczerby, który uderza lecz bardzo niecelnie
32' żółta kartka za ostre wejście w piszczel dla kapitana AWL II Jakuba Pochodaja
37' (1:3) Krzysztof Targoni zagrywa do Radosława Parossy, który nie ma problemu z wykończeniem akcji skutecznym strzałęm i chyba przesądza o wyniku dzisiejszego meczu
38' jeszcze próbują wojskowi, Daniel Misztuk strzela z 10 metrów ale obok słupka

Spodziewalismy się wyrównanego meczu i taki włąśnie oglądaliśmy. Ostro zaczęli "wojskowi" i to oni cieszyli się z prowadzenia, jednak krótko bo już po minucie przeciwnicy wyrównali stan meczu. Druga połowa nalezała już do Przyjaciół Tifosek, którzy strzelajac 2 bramki i skutecznie broniąc dostępu do swojego pola karnego przechylili szalę na swoją stronę. Wojskowi bardzo się starali, dużo biegali próbowali wielu strzałów z dystansu ale dziś nie przyniosło to skutku.

autor: Paweł Kubów