tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . KPMG Audyt Team 11 +25 30
2 . FC Velicante Wrocław 11 +26 28
3 . KEA FC 11 +21 22
4 . The Old School 11 +13 22
5 . Awan-Bud Wrocław 11 +9 19
6 . JaCierpieDole FC 11 +0 17
7 . Axiom United 11 +3 16
8 . FC AmRest 11 +28 13
9 . Czarny Byk 11 -13 11
10 . Coyote Logistics Wrocław 11 -17 3
11 . Medserv United 11 -54 3
12 . GSC MDM 11 -41 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
25.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Medserv United
Czarny Byk
4 : 2
( 3 : 2 )
Skład: Oracz, Chamuczyński, Bera, Jarząbek, Szczepaniec, Linard, Guseinov, Rodziewicz, Neumann
Skład: Wolan, Lenartowicz, Wolan, Mazurkiewicz, Strykowski, Korbel, Klimisz
2' Bartosz Rodziewicz
8' Etibar Guseinov
4' Michał Lenartowicz
14' Rafał Wolan
16' Marcin Korbel
21' Michał Strykowski
Zawodnik meczu: Michał Strykowski (Aktywny, uciążliwy dla obrony rywala, jak zwykle wtrącający swoje trzy grosze do statystyk (dziś akurat gol i asysta). Na wyróżnienie zasługują także bramkarz Medserv - Mateusz Chamuczyński oraz Marcin Korbel z ekipy Byków.)
    vs    

Czarny Byk posiada obecnie punkcik przewagi nad ostatnim w stawce Medserv United. A że Medical Coders punktu na koncie nie mają żadnego, nietrudno wywniowskować, że Byki w tabeli też za wysoko nie stoją. Bukmacherzy jako faworyta typują zespół Rafała Wolana, całkiem niezłe kursy są też na to, że bramkostrzelny Michał Strykowski znów trafi do siatki. Na domiar złego kostka tak rozbolała Marcina Kołodzieja, że aż nie pojawił się na meczu. Czy to oznacza, że trzy oczka wpadną dziś na konto Czarnego Byka? Przekonamy się za 40 minut! Team Wolana radzić sobie będzie musiał bez zmian.


Relacja z meczu:

1' Rozpoczęcie spotkania
2' - (0:1) Długo na gole nie czekaliśmy - Etibar Guseinov podaje do Bartka Rodziewicza, a ten precyzyjnym strzałem wyprowadza Medserv United na prowadzenie!
4' - (1:1) Tańcowały dwa Michały, a w sumie to se pograły dwa Michały. Strykowski podaje na prawo do Lenartowicza, a ten sprytnym strzałem umieszcza piłkę w bramce, przy samym słupku!
5' - Uderzenie Marcina Korbela dobrze broni Chamuczyński.
6' - Guseinov zagrywa świetne prostopadłe ciasteczko do Jarząbka, ten delikatnie muska piłkę i gdy wydaje się już, że ta wtoczy się do siatki okazuje się jednak, że zabrakło paru centymetrów.
7' - Strykowski uderza z kazika, Chamuczyński dobrze jednak ubezpieczał słupek.
8' - (1:2) Rodziewicz podarł prawą flanką, a następnie wyłożył piłkę Guseinovowi, który strzałem z pola karnego pokonał pełniącego dziś rolę bramkarza Damiana Wolana!
8' - Na Stadionie im. Marcina Wiktorowskiego meldują się cheerleaderki Medservu. Pomponów nie ma, ale są za to całkiem fajne psiaki.
9'- Rodziewicz z dystansu, obok słupka.
10' - Szansa na gola przed Rafałem Wolanem, gracz Byków podręcznikowo to jednak spartolił i nie posłał piłki do siatki mając przed sobą jedynie bramkarza rywali.
14' - (2:2) Marcin Korbel podaje do Rafała Wolana, a ten wyciąga wnioski z poprzedniej akcji i pokonuje Chamuczyńskiego! (co prawda na raty, ale kto tam by się czepiał)
16'  - (3:2) Nie popisała się obrona Medserv United. Totalnie niepilnowany wesoło sępił sobie w polu karnym Marcin Korbel, a że życzliwą piłkę zagrał mu Tomek Mazurkiewicz to nie trudno wymyślić jak zakończyła się ta historia. Byki na prowadzeniu!
20' Koniec pierwszej połowy.
21' - (4:2) Piękny strzał z prawej strony pola karnego w wykonaniu Michała Strykowskiego, Chamuczyński był bez szans!
24' - Korbel trafia piłką w Chamuczyńskiego, z tego gola zdobyć się nie udaje, więc Marcin decyduje się na podanie do Rafała Wolana. Na tablicy wyników nadal cztery do dwóch, bramkarz Medserv ani myśli wpuścić gola po tym strzale.
27' - Tyle potu wylało się na marne. Po źle rozegranym przez Medserv United rzucie wolnym pośrednim (za nieprzepisowe wprowadzenie piłki do gry przez golkipera) piłkę od Guseinova przejął Korbel, który popędził ile sił w nogach, a po tym imponującym chyba kilkukilometrowym rajdzie (statystyki na Endomondo nabite) ... boisko się skończyło.
29' - Lenartowicz z bańki, nad poprzeczką.
30' - Dobre wyjście z bramki w wykonaniu Chamuczyńskiego. Mogło być groźnie, ale porządna laga zawsze w cenie.
33' - Groźny strzał Strykowskiego skutecznie broni Chamuczyński.
37' - Strykowski z wolnego, z 13. metra, nad bramką.
38' - Strykowski (tak, tak, znowu on) przegrywa pojedynek 1 na 1 z Chamuczyńskim.
39' - Znów Strykowski (ile można?), tym razem zza pola karnego. Kiper Medserv pewnie łapie piłkę, gola z tego nie będzie.
40' Koniec spotkania

Panie Kołodzieju, ogarnij Pan kostkę. Medserv United miał "momenty", jednak lepszą drużyną okazał się dzisiaj nie posiadający zmian Czarny Byk. Gdyby nie spisujący się naprawdę dobrze między słupkami Mateusz Chamuczyński zwycięstwo Wolana i spółki mogło być bardziej okazałe (chociaż pierwsza połowa była raczej wyrównana). Po długim majowym weekendzie będzie nam dane oglądać potyczki Medservu z JaCierpieDole i Byków z Velicante.


autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Michał Strykowski (Czarny Byk)