13.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Wisiecki, Gubański, Kalajew, Bąkowski, Filip, Kordas, Bolesta, Całka, Jankowski, Całka, Rokosz
Skład: Michułka, Tomczak, Jakubowski, Kosiński, Jaworski, Trzciński, Tyrakowski, Duda, Gaik
34' Paweł Rokosz
35' Paweł Bolesta
39' Kacper Całka
23' Rafał Duda
36' Andrzej Kosiński
40' Mateusz Michułka (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Paweł Rokosz (Kolejny świetny występ tego zawodnika, gol i asysta która pozwoliła na odniesienie zwycięstwa i zainkasowania trzech punktów.)

Pojedynek pomiędzy GSC a Old School będzie możliwością rewanżu za jesieną porażkę zawodników Rafała Górecznego,lecz o wygranie będzie niezwykle cieżko. ,,La sagesse'' po dwóch kolejkach mają komplet punktów i tylko jedną straconą bramkę.Aby ich pokonać jednym z podstawowych zadań będzie zatrzymanie skutecznego Pawła Rokosza.Czy uda się to zawodnikom GSC MDM? Na to pytanie odpowiedź poznamy już za chwilę.

Pierwsza połowa przeminęła pod znakiem rozgrywania piłki w środkowej strefie boiska.Brakowało by któraś z drużyn zaryzykowała i bardziej zaangażowała się w ofensywę.Bramkarze obu drużyn nie sprawdzeni gdyż strzałów było jak na lekarstwo.Miejmy nadzieję że drużyny nie zadowolą się bezbramkowym remisem i któraś z ekip postanowi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
22' Całka po pięknym prostopadłym podaniu znajduję się w sytuacji sam na sam,tym razem jednak górą bramkarz rywali wybijając piłkę na rzut rożny.
23' (1-0) Długo czekaliśmy na otwarcie wyniku aż 23 minuty. Błąd obrony w polu karnym, piłkę przejmuje Tyrakowski po czym znajduję nie pilnowanego Dudę który pewnie kończy tą akcję.
27' Old School uderza piłkę z rzutu wolnego,ale świetnie zostaje ona sparowana na aut.
30' Na strzał za pola karnego decyduję się Kordas,bez najmniejszych problemów piłkę łapię Jakubowski.
31' (1-1) Rokosz odbiera piłkę jednemu z obrońcy i podaje do pustej bramki, a piłkę do siatki wbija Wisiecki doprowadzając do wyrównania.
34' (1-2) Rokosz ponownie w indywidualnej akcji, mija dwóch obrońców i z bardzo ostrego kąta zdobywa bramkę dla swojej drużyny.
35' (1-3) Płaskie dośrokowanie Kucharskiego na bramkę zamienia Bolesta.Bramkę możemy zaliczyć do tych ładniejszych gdyż pada ona po uderzeniu piętką.
36' (2-3) Kosinski wykorzystuję fatalny błąd obrony rywali.Strzałem obok interweniującego bramkarza łapie kontakt dla swojej drużyny, a do końca pozostały niespełna 4 minuty.
39' (2-4) Piękna dwójkowa akcja,Rokosz wykłada piłkę do pustej bramki a Wisiecki pewnie wbija ją do siatki.
40' (3-4) Rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym.Do piłki podchodzi Michułka i pewnym strzałem w prawy górny róg pokonuję Jakubowskiego.

Spotkanie pomiędzy GSC MDM a The Old School tak naprawdę zaczęło się dopiero w drugiej połowie.Pierwsza natomiast minęła szybko i jakoś wiele z niej nie zapamiętamy.Natomiast druga przyniosła nam wiele emocji które towarzyszyły do same końca spotkania.Mecz bardzo wyrównany w ostatnich minutach i gdyby zawdonicy Rafała Górecznego pograli jeszcze chwilę to napewno wynik byłby inny. ,,La sagesse'' odnosi kolejne już zwycięstwo, a ,,Muppety'' drugą porażkę.Możliwość rewanżu już za tydzień, Old School zagra z Velicante a GSC MDM podejmie Awan-Bud Wrocław.

autor: Maciej Siwek