03.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Zając, Czarnecki, Mosiej, Rumin, Śliżewski, Dudek, Polski, Jaworski, Szabłowski
Skład: Puchała, Olejnik, Krzyżanowski, Darmochwał, Słonecki, Piasecki, Zięcina, Kos, Dancewicz, Fronczek
19' Adam Mosiej
32' Adam Mosiej
32' Piotr Zając
35' Szymon Jaworski
Zawodnik meczu: Piotr Zając (świetny mecz Piotrka, strzelił pięknego gola, zaliczył asystę i był jak zwykle motorem napędowym całej drużyny)

W poświąteczny wtorek odbędzie się zaledwie jedno pierwszoligowe spotkanie - Astech o punkty powalczy z Fulanito. Szachownic na wiosnę jeszcze w akcji nie widzieliśmy, Niebiescy natomiast sezon rozpoczęli już przed świętami, start okazał się jednak porządnym falstartem - Astech został rozbity przez Klueh aż 0:7. Skład Szachownic uległ tylko kosmetycznym zmianom w stosunku do kadry, którą oglądaliśmy na jesień, doszło kilku graczy, którzy zimą grali pod balonem. W jakiej formie są zawodnicy Pawła Rumina? Czy Niebiescy otrząsnęli się już po zimnym prysznicu zafundowanym przez Klueh tydzień temu? Odpowiedzi na te pytania poznamy już dzisiaj wieczorem!

2' ładny strzał Piotra Zająca z półwoleja ale pięknie broni kamil Zięcina
4' bliźniacza akcja pod przeciwna bramką, strzela Grzegorz Dancewicz a broni Tomasz Szabłowski
5' Olek Darmochwał mocno z 15 metrów ale obok słupka
9' (0:1) dobrze rozegrany rzut wolny, Szymon Jaworski podaje do Jacka Czarneckiego a ten strzałem w długi róg pokonuje kamila Zięcinę
12' Zając w połowy boiska próbuje zaskoczyć bramkarza, ale za mocno i piłka ląduje za bramką
15' Robert Puchała strzela z 10 metrów, ale na moment stracił równowagę i nie trafił czysto w piłkę
18' (0:2) Adam Mosiej w zamieszaniu podbramkowym dokłada tylko nogę czym myli bramkarza i piłka w siatce po raz drugi
20' akcja Astech, z prawej strony w długi róg starał sie trafić Darmochwał ale piłka mija słupek
22' Piotr Zając strzela z 10 metrów, piłka po rykoszecie wychodzi na corner
25' rzut wolny wykonuje Dancewicz, groźny strzał, ale przed linia brakowaa piłkę zatrzymuje jeden z obrońców
26' Dancewicz dwoi sie i troi ale bramkarz spisuje się świetnie, broni bardzo dobry strzał z dystansu
27' kupa szczęścia Astechu, piłka najpierw trafia w słupek a potem dobitkę broni Zięcina
29' (0:3) podanie od bramkarza dostaje Piotr Zając, przebiegł całe boiska i puszcza siatkę bramkarzowi, piękna bramka
32' (0:4) Adam Mosiej kończy golem akcje zespołu Fulanito, asyste zaliczył tym razem Piotr Zając
35' (0:5) Adam Mosiej w roli asystenta, podał prostopadła piłkę w pole karne, tam Szymon Jaworski wyprzedził interweniującego Zięcinę i na tablicy świetlnej mamy juz 0:5
38' zablokowany strzał z wolnego Dancewicza

Mimo, że na boisku teoretycznie stanęły naprzeciw siebie wyrównane zespoły, to Astech wydawał sie byc bezradny na skutecznie grających w obronie i w ataku zawodników Fulanito. Świetne zawody rozegrał Piotrek Zajac, a w bramce Fulanito znakomicie spisywał się Tomasz Szabłowski, który kilkakrotnie zatrzymał bardzo groźne strzały przeciwników. Na wyróżnienie zasługuje też jeden z drużuny, która schodziła dzism pokonana, czyli Grzegorz dancewicz, który bardzo sie starał, ale te starania rozbijały sie mo mur w bramce jaki stanowił dzis Szabłowski.

autor: Paweł Kubów