tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . WSOWL Kadra 12 +50 36
2 . Real Compensación 12 +23 30
3 . ForceGSM 12 +28 28
4 . Soccer Team 12 +12 19
5 . Żar Tropików 12 -1 19
6 . InsERT Team 12 +1 18
7 . Brzmienie Miasta 12 -9 16
8 . Visionica 12 -11 16
9 . Zielone Anioły 12 -8 15
10 . FC Lufy 12 -11 10
11 . Geostandard Wrocław 12 -29 7
12 . Unit4 F.C. 12 -25 6
13 . Asplex FC 12 -20 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
28.06 godz. 19:55, Skwierzyńska, Sedzia: Marcin Niciński
Asplex FC
Visionica
5 : 3
( 3 : 2 )
Skład: Gąsowski, Gawziński, Sokalski, Tendaj, Kalimow, Podymkiewicz
Skład: Moliński, Szeligowski, Kaźmierczak, Lodziński, Ciepliński, Watral, Pełka, Chrobrowski, Kuś
4' Bartłomiej Tendaj
19' Patryk Gawziński
33' Patryk Gawziński
1' Krzysztof Pełka
15' Paweł Ciepliński
18' Paweł Ciepliński
32' Paweł Ciepliński
36' Paweł Ciepliński
Zawodnik meczu: Paweł Ciepliński (4 gole to wyczyn zacny, nawet jak na amatorskie rozgrywki. Co więcej Paweł Ciepliński odjechał rywalom w walce o koronę króla strzelców wszystkich rozgrywek!)
    vs    

Visionica po sporych przetasowaniach kadrowych może uznać obecny sezon do udanych. Na tą chwilę zajmuje ósme miejsce i jeżeli swoje dwa ostatnie mecze wygra, to w najlepszym wypadku zajmie piątą lokatę na koniec zmagań. Może również, co jest bardziej realne, zgarnąć nagrodę indywidualną, ponieważ o koronę króla strzelców walczy Paweł Ciepliński. Ten ma trzy gole przewagi nad drugim w zestawieniu Adrianem Kondratowiczem. Z Asplexem wcześniej wspomniany zawodnik może powiększyć swój dorobek, ale musi się sporo natrudzić, bowiem "Acerowcy" łatwo się nie poddadzą i pokuszą się o to, żeby zakończyć piłkarską wiosnę w WLB - zwycięsko! Czego zatem możemy się spodziewać? Wyrównanego czy jednostronnego widowiska? Zobaczymy.

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania
1' (1-0) Zaczynamy z przytupem, bo Visionica już na początku spotkania wychodzi na prowadzenie za sprawą trafienia Krzysztofa Pełka.
4' (1-1) Goooooolazo! Bartłomiej Tendaj prawie z własnej połowy strzela pod poprzeczkę na remis!
5' Troche czasu zajęło na początku rozróżnianie zawodników, ponieważ koordynator otrzymał zły protokół do meczu, ale sytuacja została opanowana i teraz wszystko będzie się działo po Bożemu.
7' Rafał Sokalski zagrał świetną piłkę do Krzysztofa Podymkiewicza, ale Michał Kuś skutecznie wyszedł z bramki i ubiegł rywala w walce o futbolówkę.
10' Paweł Ciepliński uderza z dyńki, lecz za bardzo w środek bramki Patryka Kalimowa.
15' (2-1) Fura szczęścia Lwich Pazurów. Najpierw piłka przypadkowo trafia do Lecha Molińskiego, a ten strzela niedokładnie, by zdobyć gola, lecz na tyle precyzyjnie, by nabić brzuch Cieplińskiego, który z bliska zdobywa gola!
18' (3-1) Błąd Kalimowa, który nie złapał piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i Ciepliński na luzaku poczytując gazetę "Mój ogród" pakuje piłkę do bramki.
19 (3-2) Asplex tanio skóry nie sprzeda. Bartłomiej Tendej zagrał w kontrataku w tempo do Patryka Gawzińskiego, który nie miał problemów, by zmieścić piłkę w siatce obok bezradnie interweniującego Kusia.
20' Koniec pierwszej połowy
23' Kamil Gąsowski o mało nie przelobował Kusia.
24' Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza. Czas na przypomnienie sobie wszystkich deszczowych piosenek lub takich, które podniosą nasz w tych mrocznych i ulewnych czasach. Co gorsza namiot "przeciwdeszczowy", który podobno wytrzymuje 1000 mililitrów wody na godzinę zazyna przeciekać...
31' Gawziński dziubnął piłkę i minął bramkarza. Już zastanawiał się jaką cieszynkę zaprezentować, lecz jego strzał zdołał wybić ofiarnie powracający obrońca Visionica. Piłka po tym trafiła jeszcze do Podmykiewicza, który kropnął bez namysłu, lecz Kusia uratował tym razem słupek!
32' (4-2) Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Ciepliński przypomniał o tym obronie Asplexu i przy okazji skompletował hat-tricka.
33' (4-3) Ale łotr z tego Gazwińskiego. Nie pozwala rywalom na zbyt duży odskok i szybko odpowiada trafieniem. W tym spotkaniu ma już dublet na koncie.
35' (5-3) Nie ma kozaka na Cieplińskiego dzisiaj, który z nienacka, po cichaczu zdobywa już swoją 4 bramkę, czyli o 4 więcej niż przez cały sezon organizator Wrocbala- Maricn Wiktorowski.
38' Moliński kropnął z dystansu, lecz piłkę zdołał sparować Kalimow na rzut rożny.
40' Mikołaj Kaźmierczak z 16 metra trafia w słupek!
40' Koniec spotkania
 

Brawa dla obu ekip, w tym zwłaszcza Asplexu, że pomimo spadku, beznadziejnych warunków pogodowych, zaprezentowali sie z bardzo dobrej strony w swoim ostatnim meczu w WLB2. Visionica powalczy jeszcze w ostatnim meczu z Soccer Team, a Paweł Ciepliński bezdyskusyjny MVP tego spotkania będzie miał szansę udokumentować jeszcze bardziej swoje strzeleckie popisy. Obrońca Lwich Pazurów ma praktycznie autorstradę do korony króla strzelców. Czy ją zdobędzie? Koniecznie śledzie Wrocbala na twiterze, facebooku, snapchatach i naszej klasie.
autor: Bartosz Tęsiorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: tesiorinho@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Paweł Ciepliński (Visionica)