30.05 godz. 19:55, Kuźniki, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
6 : 2
( 4 : 1 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Zembaty, Karpiński, Worożański, Rudziński, Skowroński, Świerk
Skład: Kotuła, Grzesiuk, Boniecki, Szafarski, Radzimowski, Adham, Słowiński, Lachowicz, Wojtasik, Kostuch, Magnuszewski
11' Bartłomiej Karpiński
33' Mateusz Świerk
10' Rafał Boniecki
13' Alan Adham
17' Fabian Wojtasik
20' Rafał Boniecki
25' Fabian Wojtasik
30' Przemysław Kostuch
39' Fabian Wojtasik
Zawodnik meczu: Rafał Boniecki (Po takim meczu ciężko wybrać MVP, dlatego tytuł trafia w ręce najaktywniejszego zawodniak. Aktywny z przodu, polował na bramki, a na swoim koncie zanotował dwa gole. Na wyróżnienie równiez zasługuje Marcin Lachowicz, który zaliczył 3 asysty.)
WSOWL    vs

3' Mocne uderzenie zza pola karnego Rafała Bonieckiego, dobrze piłkę do boku zbija golkiper Prezesów Piotr Worożański.
4' Kuba Grzesiuk oddaje uderzenie z półobrotu, piłka ląduje pod oknami sali gimnastycznej szkoły.
5' Strzał Alana Adhama z prawego skrzydła, minimalnie przelatuje obok prawego słupka bramki.
7' Grzegorz Paukaszt dwa razy blokuje podania zawodników WSOWL!
8' Znakomita interwencja nogami bramkarza Prezesów po strzale zawodnika WSOWL zza pola karnego!
9' Pierwsza w tym meczu odpowiedź Prezesów, Sebastian Rudziński strzela mocno, lecz na tyle słabo że golkiper Kuba Kotuła obija piłkę na rzut rożny!
10' GOL! 1:0 Podanie Marcina Lachowicza do Rafała Bonieckigo, napastnik wojska wpada w pole karne z piłką przy nodze i strzał po krótkim rogu wpisuje się na listę strzelców!
11' GOL! 1:1 Ależ odpowiedź Prezesów! Bartłomiej Karpiński pakuje piłkę do bramki strzałem z lewej strony pola karnego!
13' GOL! 2:1 Wojskowi znów na prowadzeniu! Po strzale zawodnika "wojskowych" piłkę odbija bramkarz Prezesów, lecz ta powraca pod nogi Alana Adhama, a ten pakuje piłkę do pustej bramki!
14' Piotrek Worożański dobrze przypilnował krótkiego rogu i dzięki temu dobrze broni uderzenie Przemysława Kostucha!
16' Uderznie zza pola karnego Sebastiana Rudzińskiego blokuje dobrze ustawiony w defensywie Łukasz Radzimowski.
17' GOL! 3:1 Dobre podanie Marcina Lachowicza wykorzystuje Fabian Wojtasik, który płaskim strzałem wpisuje się na listę strzelców!
18' Mocny strzał zza pola karnego Fabiana Wojtasika, dobrze piłkę do boku zbija golkiper Prezesów.
19' Obrońca Prezesów Grzegorz Paukszt dobrze blokuje podanie Fabiana Wojtasika i tylko rzut rożny dla WSOWL
20' GOL! 4:1 I po stałym fragmencie gry mamy ostatniego gola w tej połowie. Fabian Wojtasik podaje dobrze z rzutu rożnego, a piłkę do bramki bez problemów pakuje Rafał Boniecki!
22' Prezesi w kontrataku, złe podanie Łukasza Skowrońskiego, którego nie sięga Sebastian Rudziński i piłka w posiadaniu WSOWL.
24' Błąd obrony "wojskowych" do piłki dopada Sebastian Rudziński, który ma bardzo dużo czasu i oddaje mocne i precyzyjne lecz golkiper Kuba Kotuła odbija piłkę na rzut rożny!
25' Żółtą kartką został ukarany zawodnik WSOWL Fabian Wojtasik za dyskusję z arbitrem Hnatkiewiczem.
27' Dobra paradą popisuje się Kuba Kotuła po strzale z bliskiej odległości!
30' GOL! 5:1 Szybka kontra WSOWL, w sytuacji sam na sam znalazł się Przemek Kostuch, który spokojnie posyła piłkę do bramki!
32' GOL! 5:2 Mamy drugiego gola dla Prezesów, piłkę do bramki z rzutu wolnego pakuje Mateusz Świerk!
35' Kontratak WSOWL podanie Kostucha do Lachowicza, strzał napastnika "wojskowych" mija minimalnie światło bramki!
37' Alan Adham podaje prostopadle do Fabiana Wojtasika, a strzał Fabiana dobrze nogami broni golkiper Prezesów.
38' Piłka po strzale "radzima" trafia w słupek, a dobitka Marcina Lachowicza zostaje obroniona przez bramkarza!
39' GOL! 6:2 Fabian Wojtasik wpisuje się już drugi raz na listę strzelców w tym meczu, zdobywając gola po płaskim strzale.

Prezesi przegrywają ważny mecz, po którym tracą już 3 punkty do lidera rozgrywek Blitz Wrocław. Piłkarze WSWOL zagrali na swoim dobrym i walecznym poziomie do którego nas już przyzwyczaili. Natomiast Prezesi zagrali zupełnie nie podobny do siebie futbol i musieli uznać wyższość rywali w tym pojedynku. W następnym meczu Prezesi zagrają z Wratislavia-Bio, a gracze WSOWL zagrają z liderem Blitz Wrocław!

autor: Marcin Niciński