tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Blitz Wrocław 11 +24 28
2 . Prezesi 11 +25 23
3 . WSOWL 11 +23 20
4 . Moico 11 +9 20
5 . Skleptech 11 -3 19
6 . Przyjaciele Tifosek 11 +6 18
7 . Kuchcik Kuźniki 11 +3 15
8 . WSOWL II 11 -6 15
9 . Złoty Lew 11 -9 10
10 . Klueh 11 -21 6
11 . Wratislavia-Bio 11 -22 5
12 . FC Zbieranina 11 -29 5
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
04.04 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Prezesi
Złoty Lew
0 : 3
( 0 : 1 )
Skład: Paukszt, Brzoza, Karpiński, Smok, Worożański, Bordulak, Rudziński, Hajdamowicz, Skowroński, Świerk
Skład: Malina, Polańczyk, Kopyś, Pawłowski, Kozaczewski, Podsędek, Szozda, Zaborowski, Kicior, Przechrzta, Gołdyn, Kita
18' Grzegorz Paukszt
34' Grzegorz Paukszt
35' Sebastian Rudziński
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 2 goli dla Prezesów w tym jednego bardzo efektownego! Kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę Złotego Lwa!)
    vs   

Świat obiegła ostatnio niezwykle smutna informacja - Paweł Pawłowski obwieścił wszem i wobec, że przyszedł czas na odwieszenie butów na kołku i koniec kariery. Co więcej pojawiły się pogłoski o końcu legendarnej we Wrocbalu ekipy RTV Euro AGD. Fani "Ertefałowców", a razem z nimi pół internetu i dwie trzecie Facebooka nie mogły tego przeżyć, ale ich łzy nie poszły na marne. Co prawda zespół RTV Euro AGD w 2017 r. faktycznie zakończył działalność, ale lukę po nim wypełniła nowo powstała drużyna o nazwie Złoty Lew, której kierownikiem został Paweł Pawłowski, a w której barwach (podobno biało-czerwonych) zobaczymy wiele znanych z RTV twarzy takich jak chociażby Andrzej Szozda, Darek Polańczyk, Łukasz Kopyś, czy Marek Przechrzta. Złotego Lwa na początek czeka trudna przeprawa z czwartą drużyną ostatniej edycji - Prezesami. RTV na jesień nie dało rady ekipie Maćka Smoka i przegrało 0:3. Czy Złoty Lew da radę? Zobaczymy we już zaraz!

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania.
2' Marcin Gołdyn ogrywa golkipera Prezesów i zagrywa do niepilnowanego Zbigniewa Zaborowskiego, ten oddaje strzał na bramkę lecz piłka zostaje zablokowana przez wracających obrońców!
4' Podanie Łukasza Skowrońskiego do niepilnowanego w polu karnym Sebastiana Rudzińskiego, który zamiast głową uderza nogą i piłkę spokojnie łapie bramkarz.
5' Dobrze ustawiona defensywa Złotego Lwa blokuje uderzenie napastnika Prezesów.
7' Piłkę po zamieszaniu przed polem karnym wyjaśnia Andrzej Szozda dalekim wybiciem piłki.
8' Uderzenie Łukasza Skowrońskiego zamienia się w doskonałe podanie do którego dochodzi Bartłomiej Karpiński lecz widocznie zaskoczony że piłka do niego dotarła źle układa stopę i piłkę dość szczęśliwie łapie golkiper Marek Przechrzta.
10' Centra w pole karne Złotego Lwa autorstwa Łukasza Skowrońskiego jest za mocne i przelatuje pole karne.
12' W dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Kopyś, który po dośrodkowaniu przyjmuję[i] piłkę na plecach z obrońcą i oddaje minimalnie niecelne uderzenie.
14' Do bezpańskiej piłki dopada Paweł Brzoza, oddaje strzał, a piłka minimalnie mija lewy słupek bramki Złotego Lwa.
16' Strzał z lewego skrzydła Zbigniewa Zaborowskiego mija dość wyraźnie światło bramki Prezesów.
17' Mocne lecz niecelne uderzenie Mateusza Świerka.
18' 0:1 Sebastian Rudziński podaje przed pole karne do niepilnowanego Grzegorza Paukszta, a piłka po uderzeniu Grzegorza odbija się od poprzeczki, słupka i wpada do bramki Złotego Lwa!
19' Po zamieszaniu w polu karnym Złotego Lwa piłkę z linii bramkowej wybija Mariusz Malina!
20' Podanie Konrada Hajdamowicza do niepilnowanego Karola Smoka, który z bliskiej odległości nie trafia do pustej bramki.
20' Koniec pierwszej połowy.
21' Z prawego skrzydła strzał oddaje Karol Smok, golkiper Marek Przechrzta łapie futbolówkę.
23' Strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Konrada Hajdamowicza na rzut rożny paruje bramkarz Złotego Lwa.
24' Aktywny Konrad Hajdamowicz strzela zza pola karnego i piłkę dobrze broni bramkarz Marek Przechrzta.
25' Kolejny pojedynek bramkarz Złotego Lwa wygrywa z piłkarzem Prezesów Konradem Hajdamowiczem!
26' Świerk podaje do Hajdamowicza i strzał Konrada przelatuje wysoko nad bramką rywali.
28' Uderzenie Mateusza Świerka zostaje zablokowane przez obrońcę Mariusza Malinę.
30' Dośrodkowanie Łukasza Skowrońskiego, głową w pole wybija Dariusz Polańczyk.
31' Dariusz Polańczyk podaje prostopadle do Łukasza Kopysia, który oddaje strzał tuż obok interweniującego bramkarza i gdy piła zmierzała do bramki w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija Grzegorz Paukszt!
34' 0:2 Złe przyjęcie piłki przez Marcina Gołdyna wykorzystuje Grzegorz Paukszt, który podaje do Sebastiana Rudzińskiego, "Seba" podaje do Konrada Hajdamowicza, a Konrad na czystą pozycję wykłąda piłkę do Grzegorza Paukszta, a Grzegorz pakuje futbolówkę do pustej bramki.
36' 0:3 Sebastian Rudziński wpisuje się na listę strzelców po strzale z pola karnego. Asystę przy trafieniu Sebastiana notuje Mateusz Świerk.
38' W doskonałej sytuacji znalazł się Andrzej Szozda lecz przegrał on ten pojedynek z bramkarzem Prezesów Piotrem Worożańskim!
40' Koniec spotkania.
 

Początek meczu należał zedycydowanie do Złotego Lwa, gracze Prezesów zaczęli grać swoją piłkę od końcówki pierwszej połowy czego  potwierdzeniem była ładna bramka zdobyta przez Grzegorza Paukszta. W II części meczu zawodnicy Prezesów mieli ten pojedynek pod kontrolą i wykorzystali błędy rywali zdobywając kolejne bramki. W następnej kolejce Złoty Lew zagra z Blitz Wrocław, a piłkarze Prezesów zmierzą się z Klueh.

autor: Marcin Niciński
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: nitek@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Grzegorz Paukszt (Prezesi)