tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . CSWIiCH 11 +27 33
2 . FC AmRest 11 +14 23
3 . JaCierpieDole FC 11 +20 22
4 . Astech 11 +12 20
5 . Capgemini 11 +9 20
6 . FC Velicante Wrocław 11 +9 20
7 . RedKnee 11 +0 11
8 . KEA FC 11 -7 11
9 . Brak Sponsora 11 -13 11
10 . Zawsze Ostatni 11 -4 8
11 . Awan-Bud Wrocław 11 -33 3
12 . Czarny Byk 11 -34 3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
23.06 godz. 21:00, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
RedKnee
JaCierpieDole FC
3 : 2
( 1 : 2 )
Skład: Bukowski, Kaczmar, Kaczor, Leszczyński, Smulski, Zawadzki, Słomiński, Skoczylas, Słomiński
Skład: Miedziński, Janowicz, Pondel, Pondel, Andrunyk, Baran, Pondel, Czuchraj, Leszczyński
13' Marcin Kaczor
14' Robert Leszczyński
16' Wojciech Skoczylas
17' Piotr Baran
31' Tomasz Pondel
40' Tomasz Pondel
Zawodnik meczu: Tomasz Pondel (Dwa gole, w tym ten decydujący o wygranej plus świetna profilówka ułatwiła nam wybór gracza meczu.)
    vs   
Jak zawsze na koniec czeka nas truskawka na torcie - mecz JaCierpieDole FC. Ostatnim rywalem teamu Czuchraja w tym sezonie (przynajmniej w lidze) będzie ekipa RedKnee. Co by się nie wydarzyło Czerwone Pająki nie skończą edycji wiosennej wyżej, niż na siódmym miejscu. JCD ma natomiast realne szanse na awans i medale. Żeby to osiągnąć niezbędna jest wygrana z RedKnee. Do tego bardzo istotne będą rezultaty spotkań pozostałych ekip liczących się w walce o promocję do pierwszej ligi - Velicante i AmRestu.  W meczu tym na pewno nie zobaczymy Marcina Wiktorowskiego, przebywającego na testach w Hajduku Split, a także mojej skromnej osoby (tak, mi też niezywkle przykro z tego powodu). Podobno plany urlopowe (rozbicie namiotu na wałach nad Odrą) ma także Adrian Miedziński. Czy mimo tych niewątpliwych osłabień JaCierpieDole da radę? W sumie bramki strzelać ostatnio zaczął nawet Michał Pondel, więc Czerwone Pająki mogą drżeć z obaw.

Relacja z meczu:
1' Rozpoczęcie spotkania.
1' Mecz rozpoczynamy z lekkim opóźniem, co niewątpliwie nie jest w smak koordynatorowi, który ma zamiar dzisiaj upodlić się w jednym z wrocławskich akademików.
2' Karol Zawadzki chciał podać w pole karne i o mały włos jego zgranie nie przyniosło bramki.
4' Tomasz Maksymilian Pondel wykorzystał naturalną przeszkodę w postaci obrońcy i oddał strzał, z którym radzi sobie jednak Jakub Słomiński.
6' Mimo, że z powodu urlopu nie ma z nami Marcina Wiktorowskiego to i tak trybuny na Estadio de Sarbinowska skandują jego nazwisko i dziękują za "grad" goli w obecnych rozgrywkach.
8' Marcin Kaczor kropnął zza szesnastki i piłka trafia w słupek. Jakub Pondel miał furę szczęścia.
9' Swoją drogą młodociany bramkarz JCD ma już jedenastą parę rękawiczek w obecnej edycji-każda na innego rywala. Poprzednie schował do gabloty jak tylko dowiedział się z dziennika "Mój ogród", że trafił do siódemki tygodnia. Pękamy  dumy.
11' Dominik Kaczmar na raz kupił Łukasza Czuchraja, ale przegrał bezpośrednie starcie z Jakubem Pondlem.
12' Tomek Maksymilian Podnel z główki, ale nie ma z tego szału.
13' Żółty kartonik dla Marcina Kaczora za przeszkadzanie w znowieniu gry.
14' (0-1) Defensywa dowodzona przez walecznego Czuchraja pęka pod naporem ataków RedKnee. Wrzuta w pole karne JCD i Jakub Pondel źle obliczył tor lotu piłki, która skozłowała pechowo przed nim, lub złośliwy kret zmienił jej kierunek i do pustej bramki pakuję piłkę Robert Leszczyński.
16' (0-2) Chyba siodemka tygodnia zawróciła w głowie bramkarzowi JCD, który przepuszcza pod pachą mocny strzał Wojciecha Skoczylasa z woleja!
18' JaCierpieDole cierpią na boisku, tak samo jak ich kibice w licznie 0 (słownie: zero) osób.
19' (1-2) Kontratak JCD i Piotr Baran, który w pierwszych 10 minutach nie mógł doprosić się o zmianę zdobywa gola kontaktowego po podaniu Adriana Miedzińskiego.
20' Koniec pierwszej połowy.
20' Zaczynamy w końcu ostatnie 20 minut gry. Czy ekipa JCD zakończy sezon z medalem? Jak to świadczy o sile tej ligi? :D
23' Tomasz Maksymilian Pondel zza szesnastki, ale bramkarz rywala jest dziś dobrze dysponowany.
26' RedKnee poklepali obronę JCD i oko w oko z bramkarzem stanął Robert Leszczyński. Jego strzał minął Jakuba Pondla, ale też prawy słupek jego świątyni.
29' Karol Leszczyński zagrał w boczny sektor do Tomasza Maksymiliana Pondla, a ten kątem oka zauważył, że bramkarz wyszedł z bramki i chciał go przelobować, ale Jakub Słomiński kosmykiem włosów zdołał wybronić jego strzał!
31' (2-2) Tomasz Maksymilian Pondel na raz kupił obrońcę,a później pewnym strzałem w krótki róg doprowadza do remisu.
35' Miedzuński chytrze chciał strzelić gola z autu, ale trafił w boczny słupek. Szkoda, że nikt mu nie powiedział, że bezpośrednio z autu nidy rydy zdobyć bramki.
38' Sebastian Słomiński kropnął z rzutu wolnego. Piłka wpadła w kozioł i w ostatniej chwili HEROICZNĄ interwencją wykazał się Jakub Pondel. Nie, no nie było w niej nic z heroizmu. Ale brawa za refleks!
39' Miedziński strzał z pola karnego i piłka po rykoszecie mija prawy słupek!
40' (3-2) Remontada stała się faktem za sprawą Tomasza Maksymiliana Pondla. Piłka po rzucie wolnym odbiła się od trzech rywali, potem turlała się z predkością zaspanego żółwia, a następnie płacząc wylądowała w siatce ku rozpaczy Jakuba Słomińskiego.
40' Podobno był to już doliczony czas gry, a więc arbiter pewnie postawił na kuponie na graczy JCD. W każdym razie podopieczni Czuchraja mają pewny medal.
40' Koniec spotkania
 
Gorąca atmosfera, disco, szał na trybunch, bramki i remontady. W sumie było wszystko, za co kochamy Wrocbala. JaCierpieDole FC wykazało się świetnym manewrem taktycznym wysyłając bramkostrzelnego Marcin Wiktorowskiego na urlopie i zakończą sezon co najmniej z brązkowym krążkiem, a może i srebrnym. RedKnee po dobrej pierwszej połowie, w drugiej opadli z sił i zakończą sezon na 7. miejscu.


autor: Sir Bartosz Tęsiorowski
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz:tesiorinho@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Tomasz Maksymilian Pondel (JaCierpieDole FC)