Skład: Voznyi, Martyniuk, Andrukhiv, Pobutskyi, Martyniuk, Zharovskyi, Pobutskyi, Ovsyak, Humennyi
Skład: Pondel, Pondel, Andrunyk, Baran, Toczek, Pondel, Czuchraj, Lepianka, Leszczyński
18' Tomasz Pondel
22' Tomasz Pondel
32' Tomasz Pondel
33' Misza Andrunyk
38' Michał Pondel (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Tomasz Pondel (Najaktywniejszy gracz w tym spotkaniu. Zdobywca 5 bramek dla drużyny Łukasza Czuchraja, kreował sytuacje dla swojej drużyny w ofensywie, a swoimi zagraniami i strzałami nękał defensywę rywali!)
JaCierpieDole FC    vs    Awan-Bud Wrocław

Ostatnim przeciwnikiem Awan-Budu w tej edycji będzie powszechnie znana i lubiana drużyna - JaCierpieDole FC, która ostatnio została nawet wielosekcyjnym klubem sportowym otwierając sekcję "taplania się w błocie". Dla teamu Łukasza Czuchraja ostatni mecz sezonu to nie będzie - na rozkładzie jest jeszcze RedKnee w lidze i Szpilmacherzy w finale Pucharu Ligi. Każdy punkt dla JCD jest teraz ważny - awans, a nawet medal nie jest wcale taką abstrakcją i przy dobrych wiatrach (czyt. dwie wygrane JCD, remis w meczu Velica - AmRest plus wygrana KEA nad AmRestem i CSW nad Pasami) zespół wrocbalowego kamerzysty może nawet po takowy sięgnąć. JaCierpieDole w pojedynku z Ukraińcami występować będzie w roli faworyta. Faworyt nie zagra jednak w najmocniejszym składzie - w końcu na testy do Hajduka Split wyjeżdża postrach wszystkich wrocbalowych bramkarzy - Marcin Wiktorowski. Czy Awan-Bud wykorzysta to niewątpliwe osłabienie w szeregach rywala i pokusi się o sprawienie niespodzianki na sam koniec swojej przygody z sezonem wiosna 2017? Dowiemy się o tym już zaraz!

3' Strzał Yarosława Humennyiego zostaje zablokowany przez obronę JaCierpieDole FC!
4' Bład w obronie Piotra Barana lecz piłkarze Awan-Bud nie potrafili wykorzystać tej okazji!
5' Żółtym karonikiem został ukarany Yarosław Humennyi za niesportowe zachowanie.
7' GOL! 1:0 Akcja JaCierpieDole FC Andrunyk-Baran-T.Pondel zakończona celnym strzałem tego ostatniego i mamy pierwszego gola w tym pojedynku!
9' Uderzenie Tomka Pondla zza pola karnego, piłkę spokojnie łapie bramkarz Ivan Voznyi.
11' Kuba Lepianka doskonale podaje do Marty Toczek lecz piłkarka JaCierpieDole FC zamiast przyjąć "balona" próbowała oddać strzał z pierwszej piłki i nie trafiła w futbolówkę!
13' GOL! 2:0 Tomek Pondel podaje na skrzydło do Marty Toczek, popularna Martucha ogrywa obrońcę i strzałem po krótkim rogu zdobywa pięknego gola!
16' GOL! 3:0 Dobra akcja JaCiepieDole FC Tomek Pondel podaje do Marty, a Pani Toczek zamiast skierować piłkę do bramki postanowiła podać znów do Tomka i popularny Pondolinio strzela swojego drugiego gola w tym pojedynku!
18' GOL! 4:0 Tomek Pondel dziś znów udowadnia że posiada duże umiejętności piłkarskie. Zawodnik JaCierpieDole FC ogrywa dwóch obrońców, bramkarza i spokojnie posyła piłkę do bramki rywali.
20' Koniec pierwszej połowy
21' Kontrarak JCD, Karol Leszczyński źle podaje do wybiegającego Tomka Pondla i piłka w posiadaniu bramkarza Awan-Budu.
22' GOL! 5:0 Kolejna dobra akcja Tomka Pondla na lewym skrzydle, zostaje zakończona celnym strzałem po długim rogu bramki przeciwników.
24' Awan-Bud odpowiada strzałem zza pola karnego Mykhailo Pobutskyinego lecz piłka po strzale tego napastnika mija minimalnie światło bramki.
25' Strzał Miszy Andrunyka zatrzymuje się na obrońcy Awan-Budu.
27' Piłka po strzale napaastnika JCD i zamieszaniu w polu karnym zatrzymuje się na poprzeczce Awan-Budu!
29' Akcja graczy w żółtych koszulkach, Ihor Andrukhiv strzela z prawego skrzydła, dobrą interwencją popisuje się Kuba Pondel, który broni to mocne uderzenie.
30' Strzał z prawego skrzydła Yarosława Humennyiego, spokojnie łapie piłkę bramkarz JaCierpieDole FC!
31' Tomek Pondel znów "czaruje" w polu karnym rywali, podaje do "pustego" Kuby Lepianki, a ten oddaje strzał prosto w bramkarza Awan-Budu!
32' GOL! 6:0 Kolejna bramka Tomka Pondla, tym razem Tomek mija całą defensywę rywali i strzałem po długim rogu zdobywa koleją bramkę dla JCD!
33' GOL! 7:0 Tym razem dobrym, płaskim strzałem zza pola karnego popisuje się Miszza Andrunyk, który zdobywa swojego I gola w tym pojedynku.
35' Tomek Pondel zagrywa do swojego brata Michała lecz tym razem dobrze interweniuje bramkarz, który uprzedza napastnika JCD!
38' GOL! 8:0 Zawodnik Awan-Budu zagrywa piłkę ręką w polu karnym i mamy rzut karny. Do piłki podchodzi Michał Pondel i pewnym strzałem pokonuje bramkarza!
40' Koniec spotkania

Jednostronne spotanie na korzyść graczy Łukasza Czuchraja. Na swoim dobrym poziomie zagrał Tomek Pondel strzelec aż 5 goli. Gracze Awan-Bud nie mieli dziś szans na korzystny dla nich rezultat i zasłużenie przegrali ten pojedynek. Dla Awan-Bud był to ostatni pojedynek, a piłkarze JCD zagrają z RedKnee!

autor: Marcin Niciński