23.05 godz. 19:10, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
3 : 5
( 1 : 3 )
Skład: Szycher, Wolan, Owczarek, Wolan, Matuszny, Mazurkiewicz, Barczak, Wojtusik
Skład: Kaziura, Chmiel, Grobelny, Śliz, Drzewiecki, Gleń, Hajzer, Szczepański, Szewczyk
3' Przemysław Wojtusik
17' Łukasz Barczak
20' Przemysław Matuszny
30' Tomasz Mazurkiewicz
40' Przemysław Matuszny
13' Łukasz Drzewiecki
22' Tomasz Mazurkiewicz (Gol samobójczy)
25' Krzysztof Kaziura
Zawodnik meczu: Przemysław Matuszny (Dwa gole i dwie asysty to jego sprawka. Więcej dodawać chyba nie trzeba. Bezdyskusyjnie najlepszy na placu gry. Miał kolosalny wkład w wywalczone przez Czarnego Byka premierowe trzy oczka.)

Gdyby na Kuźnikach funkcjonowała trzecia liga Czarny Byk niechybnie by się w niej znalazł. Kłopoty kadrowe i nienajlepsza forma zawodników Rafała Wolana przełożyła się na ostatnie miejsce w tabeli. Jeden jedyny punkcik jaki Bykom udało się zdobyć (remis z Awan-Budem) został im odebrany na własne życzenie - walkower z Capgemini. Brak Sponsora na wiosnę nie zachwyca i z pięcioma punktami na koncie (dwa remisy, jedna wygrana) znajduje się zaraz nad czerwoną strefą, mimo tego nie można patrzeć na zespół Marka Chmiela inaczej, niż jak na faworyta tego starcia. Czy Byki zdołają zebrać skład i powalczyć, żeby sezon całkiem nie poszedł na straty, czy jednak Brak Sponsora zgarnie łatwe trzy punkciki? Trzymamy kciuki, żeby ten pojedynek przede wszystkim doszedł do skutku, a poza tym, żeby przyniósł sporo piłkarskich emocji.

3'- (0:1) Trzy minuty po pierwszym gwizdku Andrzeja Malca oglądamy już pierwszego gola. Jego strzelcem zostaje Przemek Wojtusik, który uderzeniem w długi róg zaskakuje Chmiela.
6' - Strzałem po długim chciał wpisać się na listę strzelców również Leszek Szczepański. Długi okazał się jednak za długi i futbolówka wywędrowała obok słupka.
8 - Na murawie zapanowało nic nie dziejące się nic. Czekamy aż ktoś nas obudzi.
14' - (1:1) No i w końcu zaczęło się coś dziać. Pobudkę serwuje nam Łukasz Drzewiecki, który zdobywa gola głową. Do zmierzającej w stronę siatki futbolówki chciał  doskoczyć jeszcze Krzysztof Kaziura, sztuka ta jednak mu się nie udała i gola zapisujemy Łukaszowi.
17' - (1:2) Byki wychodzą na prowadzenie! Przemek Matuszny zagrywa do Łukasza Barczaka, a ten z kilku metrów pokonuje Chmiela!
18' - Korzystna okazja Braku Sponsora na doprowadzenie do wyrównania, wszystko jednak spartolił Michał Grobelny.
20' - (1:3) Łukasz Barczak w ramach podziękowania za  wyborne podanie sprzed trzech minut również odpłaca się asystą przy golu Przemka Matusznego.
21' - Próba lobu w wykonaniu Przemka Matusznego. Prawie się udało.
22' - (2:3) Byki tak się rozstrzelały, że przestało im robić różnicę, w którą stronę uderzają. Pechowym autorem bramki samobójczej zostaje Tomek Mazurkiewicz.
25' - (3:3) Ogromne zamieszanie w polu karnym Czarnego Byka kończy mocnym strzałem z kilku metrów Krzysztof Kaziura. Futbolówka odbija się jeszcze do słupka i wpada do siatki, Szycher nie ma przy tym za wiele do gadania.
30' - (3:4) Tomek Mazurkiewicz "odpracowuje" swojaka i wzorowo wykorzystuje podanie od Przemka Matusznego, posyłając piłkę obok Chmiela.
34' - Przed szansą na gola Paweł Hajzer, strzał z bliskiej odległości zatrzymuje jednak Szycher.
39' - Poziom tego spotkania niestety nie powalił nas na kolana, co skłania nas do refleksji, czy oglądamy "mecz", czy jednak "męcz".
40' - (3:5) Byki na koniec poderwały się jeszcze do jednej szybszej akcji. Przemek Wojtusik zagrywa do swojego imiennika - Matusznego, a ten uderza z pola karnego ustrzelając dublecik.

Poziom odbiegał może i od galaktycznego, obu zespołom nie można jednak odmówić waleczności i ambicji. Walkę wygrywa ekipa Czarnego Byka i jest to premierowe tej wiosny zwycięstwo drużyny Rafała Wolana. W następnej kolejce Byki czeka mecz z FC AmRestem, Brak Sponsora zmierzy się natomiast z Awan-Budem.