07.04 godz. 19:00, Kuźniki, Sedzia: Adam Rynkowski
Skład: Balaga, Barszczak, Marczak, Mazur, Radomyski, Kowalski, Bąk, Kudzia, Matuszewski, Bałuszyński, Kudzia
Skład: Głuszek, Chmiel, Śliz, Kliszcz, Drzewiecki, Gleń, Hajzer, Szczepański, Przywolski, Stępień
30' Tomasz Kowalski
36' Tomasz Kowalski
40' Leszek Szczepański
Zawodnik meczu: Tomasz Kowalski (Najaktywniejszy gracz zwycięskiej ekipy CSWIiCh. Oddał wiele strzałów, a dwa z nich zamienił na gole - gole, które dały w ostatecznym rozrachunku trzy punkty. Wyróżnić należy także Zbyszka Marczaka.)

Brak Sponsora jest ekipą dobrze nam znaną z Kuźnik. W ostatniej edycji zespół Marka Chmiela zajął siódme miejsce w drugiej lidze. O CSWIiCH wiele nie wiemy, oprócz tego, że debiutuje w naszych rozgrywkach, a w jej szeregach ujrzymy Dariusza Jabłońskiego, znanego z ligi WLB na Skierzyńskiej z Insert Teamu. O pozostałych graczach za dużo powiedzieć na chwilę obecną nie możemy. Z niecierpliwością oczekujemy więc pierwszego gwizdka, by przyjrzeć się bliżej ekipie debiutanta i sprawdzić w jakiej formie na wiosnę jest drużyna Braku Sponsora.

2'- Paweł Gleń zagrał z lewej strony, piłka przeszła całe pole karne i aż się prosiło dołożyć nogę, ale nikt nie zamknął akcji i gola dla Braku Sponsora nie zobaczymy (przynajmniej na razie).
4' - CSWIiCh w natarciu, skutecznie ataki te rozbija defensywa Braku Sponsora.
6' - Zbigniew Marczak obija mur z wolnego.
9' - "Paluch daj tam na młyn". Tomasz Kowalski nie wypełnia jednak zaleceń ławki rezerwowych CSWIiCh i zamiast "dać na młyn" oddaje centrostrzał, po którym futbolówka leci nad bramką.
12' - Świetna interwencja golkipera CSWIiCh - Jarek Barszczak broni groźny strzał Pawła Hajzera z pola karnego.
17' - Tomasz "Paluch" Kowalski potańczył z futbolówką przy linii pola karnego, w końcu zdecydował się wycofać ją do Zbyszka Marczaka. Marczak tylko poobijał plecy obrońców.
18' - Golkiper CSWIiCh znów wygrywa pojedynek 1 na 1 z graczem Braku Sponsora. Chwilę później piłkę nad poprzeczką strzałem głową posyła Leszek Szczepański.
19' - Znów w akcji "Paluch", moc w nogach jest, ale buty średnio skalibrowane, bo futbolówka znów leci nad poprzeczką.
20'- Zmiana między słupkami CSWIiCh. Barczaka zastępuje Balaga.
21' - Kolejny strzał z główki Leszka Szczepańskiego, znów jednak zabrakło precyzji.
24' - Wolny na 15. metrze dla CSWIiCh. Zbigniew Marczak uderza, piłka odnajduje lukę w murze, ale później odnajduje też słupek i zamiast wpaść do siatki się od niego odbija...
25' - Niezbyt udana próba Pawła Bąka, ani siły ani precyzji się w tym nie doszukaliśmy.
28' - Niedokładne podanie z autu Maćka Stępienia skutkuje akcją CSWIiCh, a ta z kolei strzałem Mariusza Matuszewskiego. Marek Chmiel nie daje się jednak zaskoczyć.
30' - (0:1) Tomek "Paluch" Kowalski poszedł jak dzik w żołędzie i przedarł się przez pół boiska nic sobie nie robiąc z obrońców rywala, a nastepnie oddał piłkę Matuszewskiemu. Ten od razu zwrócił ją koledze, a "Paluch" strzałem jeszcze od słupka zaskoczył Chmiela i umieścił piłkę w siatce.
33' - Wolny dla Braku Sponsora, a jego wykonawcą zostaje Leszek Szczepański. Piłki w bramce nie ma, ale strzał był całkiem niezły i doceniony został przez Jacka Śliza ("Uuu, dobrze. Prawie Roberto Carlos").
36' - (0:2) CSWIiCh podwyższa prowadzenie, a na listę strzelców po raz drugi wpisuje się popularny "Paluch" - Kowalski! Drugi też raz w roli asystenta wystąpił Mariusz Matuszewski.
37' - Okazja Braku Sponsora - Śliz uderza głową, wychodzi z tego całkiem niezle podanie, które też głową zamknąć próbuje Głuszek. Golkiper CSWIiCh nie daje się jednak zaskoczyć i broni to uderzenie.
40' - (1:2) Strata gracza CSWIiCh przed polem karnym, piłkę przejmuje Hajzer, oddaje ją Szczepańskiemu, a ten bez trudu przenosi ją nad golkiperem. Brak Sponsora łapie kontakt z przeciwnikiem, ale czasu pozostało już nie wiele i zanosi się jednak na porażkę teamu Marka Chmiela.

Nie brakowało strzałów z jednej i z drugiej strony, choć poziom meczu na kolana nie powalał. Ostatecznie lepsza o jednego gola okazuje się ekipa Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. W następnej kolejce CSWIiCh o punkty powalczy z Zawsze Ostatnimi, Brak Sponsora będzie natomiast rywalizować z RedKnee.